Wśród produktów, które maja ułatwiać spalanie tkanki tłuszczowej, znajdziemy wiele różnych propozycji dla nawet najbardziej wymagających klientów. Na siłowniach coraz częściej można spotkać osoby, które chcą walczyć z nadwagą i szukają dla siebie skutecznego sposobu na pokonanie zbędnych kilogramów. Bardzo często okazuje się jednak, że problemy dotyczą kilku aspektów ich życia, nie tylko braku ruchu, co niestety w dłuższej perspektywie sprawia, że mimo treningów nadal nie mogą sobie poradzić z odchudzaniem. Szukają więc suplementów diety, dzięki którym proces utraty zbędnych kilogramów będzie można nieco przyspieszyć i sprawić, że będzie on skuteczniejszy. Obecnie tego typu produktów jest na rynku całkiem sporo i wśród nich znajduje się między innymi Thermo Lizzer.

 

SPIS TREŚCI:

1. Thermo Lizzer – charakterystyka i działanie

2. Składniki Thermo Lizzer

3. Dawkowanie Thermo Lizzer

4. Opinie na temat Thermo Lizzer

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Thermo Lizzer – charakterystyka i działanie

Thermo Lizzer wyróżnia się tym, że w jego składzie znajdziemy kilka innych składników niż te powszechnie używane w większości dostępnych na rynku suplementach wspomagających odchudzanie. Takimi składnikami bez wątpienia są ekstrakt z jagód acai oraz ekstrakt z herbaty pu-erh. Trzeba podkreślić, że Thermo Lizzer to taki suplement, którego zaawansowana formuła łączy aktywne działanie wielu składników.

 

Dzięki temu w składzie Thermo Lizzer znajdują się niezwykle cenne ekstrakty roślinne, które są uzupełnione o inne substancje aktywne. W ten sposób otrzymujemy świetny produkt, który wykazuje skuteczne działanie, jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej. Wpływa na procesy termogeniczne zachodzące w organizmie, dzięki czemu można liczyć na to, że odchudzanie będzie przebiegać dynamiczniej, a rezultaty osiągane dzięki zbilansowanej diecie i odpowiedniemu treningowi będą zdecydowanie lepsze.

 

2. Składniki Thermo Lizzer

Zestawienie składników w tym suplemencie jest niezwykle bogate. Zawiera bowiem całą masę związków, które maja zapewniać efektywne działanie produktu.

 

Dokładny skład preparatu wygląda następująco: ekstrakt z jagód acai, sinetrol, ekstrakt z czerwonej herbaty, L-tyrozyna, N-acetyl-L-karnityny, ketony malinowe, ekstrakt z imbiru, kofeina, bioperyna, pikolinian chromu. Fabryka Siły Sklep

Formuła tego produktu została dokładnie przemyślana i widać, że producent postarał się o przygotowanie dla swoich klientów atrakcyjnej propozycji, która będzie się dobrze sprawdzać.

 

Dostajemy silną dawkę składników pobudzających i takich, które stymulują termogenezę, a więc pośrednio sprawiają, że spalanie tkanki tłuszczowej okazuje się łatwiejsze. Dodatkowo zawarty w suplemencie chrom skutecznie będzie wpływał na zmniejszenie apetytu na słodycze.

 

3. Dawkowanie Thermo Lizzer

Według ustaleń producenta Thermo Lizzer powinno się przyjmować dwa razy dziennie po dwie kapsułki na około 20 minut przed głównymi posiłkami. Jeśli w dany dzień planujemy trening, można jedną z tych porcji przyjąć przed treningiem.

 

Nie należy modyfikować dawkowania zaleconego przez producenta. Produkt nie jest odpowiedni dla osób chorych przewlekle, kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci. Należy również pamiętać, że suplementy to tylko uzupełnienie diety i treningów, nie mogą być tratowane jako ich zamiennik.

 

4. Opinie na temat Thermo Lizzer

Suplement cieszy się pozytywnymi opiniami przede wszystkim tych osób, które miały problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów i potrzebowały odpowiedniego wsparcia. Dzięki jego aktywnemu działaniu proces odchudzania przebiega sprawniej, a my możemy szybciej cieszyć się wymarzonymi rezultatami.