Spalacze tłuszczu, czyli suplementy diety wspomagające redukcję niepożądanej tkanki tłuszczowej, to rozwiązania, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Jedną z propozycji, które odznaczają się wysoką skutecznością, jest Thermo Fat Burner – preparat, który w znaczny sposób może przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Thermo Fat Burner – skład i właściwości
2. Główne składniki spalacza tłuszczu Thermo Fat Burner
3. Thermo Fat Burner – stosowanie

 

 

1. Thermo Fat Burner – skład i właściwości
Thermo Fat Burner to skuteczny i ceniony na całym świecie spalacz tłuszczu. Główną zaletą preparatu jest szybkość działania i wysoka skuteczność.


Suplement stanowi specjalne połączenie substancji termogenicznych i lipotropowych, dzięki czemu w znaczny sposób wpływa na szybkość spalania kalorii oraz redukcję tkanki tłuszczowej, zapewnia tym samym nienaganny wygląd i doskonałe samopoczucie. Dodatkową zaletą suplementu jest korzystny wpływ na wydolność fizyczną organizmu, a także niwelowanie uczucia zmęczenia fizycznego i psychicznego.

 

2. Główne składniki spalacza tłuszczu Thermo Fat Burner
Guarana to ekstrakt rośliny tropikalnej o silnym działaniu energetyzującym. Dzięki zawartości naturalnej kofeiny silnie pobudza i mobilizuje do intensywnego wysiłku fizycznego. Warto pamiętać, że naturalna kofeina to silnie działający czynnik termogeniczny – wpływa na zwiększenie temperatury ciała, czego efektem jest przyspieszenie przemiany materii, a docelowo szybsze spalanie tłuszczów. Korzystnie wpływa także na procesy obejmujące przemianę tłuszczów w energię, a co za tym idzie – dostarczanie do tkanek mięśniowych wysokoenergetycznych składników.


Łatwo zauważalną cechą guarany jest również niemal natychmiastowy przypływ energii oraz zwiększenie wytrzymałości fizycznej organizmu.
Dzięki odpowiedniej kompozycji składników, które znajdują się w suplemencie Thermo Fat Burner, wchłanianie kofeiny przez organizm zostaje odpowiednio spowolnione i wydłużone, co w praktyce oznacza uczucie optymalnego pobudzenia nawet do pięciu godzin.


Garcinia Cambogia to roślina pochodząca z południowej części Indonezji, zawierająca w swoim składzie kwas hydroksycytrynowy, nazywany często HCA. Substancja ta w znaczny sposób przyczynia się do blokowania enzymów, które są odpowiedzialne za przemianę węglowodanów w tkankę tłuszczową. Ponadto HCA w znaczny sposób zmniejsza łaknienie oraz jest w stanie zwiększyć syntezę glikogenu wątrobowego.


Ekstrakt HCA stanowi jeden z głównych składników Thermo Fat Burner, dzięki czemu suplement wykazuje wysoką skuteczność w zakresie wspomagania przemiany materii oraz spalania tłuszczów. Fabryka Siły Sklep


Ekstrakt z zielonej herbaty to składnik, który od dawna jest stosowany w walce z nadprogramowymi kilogramami, a co ważniejsze, zapewnia stosunkowo szybkie i pożądane efekty. Komponent ten wykazuje silne działanie odchudzające i wzmacniające. Jak wynika z przeprowadzonych badań naukowych, połączenie zielonej herbaty z naturalną kofeiną oraz fenolokwasami, nota bene dodatkowymi naturalnymi składnikami ekstraktu herbacianego, w znaczny sposób przyczynia się do zwiększenia termogenezy, której celem jest pobudzenie procesu spalania tłuszczów, zwłaszcza stanowiących szeroko rozumiane zapasy energetyczne.


Winian L-karnityny to substancja, która w znaczny sposób ogranicza powstawanie i magazynowanie tkani tłuszczowej w organizmie. Ponadto w czasie intensywnego wysiłku fizycznego wpływa na zwiększenie produkcji energii, która pochodzi z tłuszczu zapasowego, poprawia w ten sposób wydolność fizyczną organizmu i mobilizuje go do bardziej intensywnych treningów.


Chrom to naturalny, bioaktywny mikroskładnik pokarmowy, którego celem jest regulacja poziomu cukru we krwi oraz utrzymanie glukozy na pożądanym poziomie. Chrom w znaczny sposób przyczynia się do zahamowania apetytu, pozwala w ten sposób zachować uzyskane efekty odchudzania.


Spalacz tłuszczu Thermo Fat Burner adresowany jest do każdego, kto zamierza podjąć skuteczną walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Preparat mogą stosować zarówno osoby, które chcą stracić nadprogramowe kilogramy, sportowcy lub osoby aktywne fizycznie.


Należy pamiętać, że suplement Thermo Fat Burner nie może być traktowany jako substytut zbilansowanej diety, ale jej dopełnienie. Bardzo ważny jest także odpowiedni plan treningowy, który – połączony z suplementacją Thermo Fat Burner – pozwala zredukować tkankę tłuszczową, a tym samym sprzyja utrzymaniu szczupłej, zdrowej i umięśnionej sylwetki.


Preparat Thermo Fat Burner w szczególny sposób polecany jest kulturystom w okresie treningów zmierzających do ukształtowania pożądanej rzeźby mięśni, a także zawodnikom trenującym dyscypliny wytrzymałościowe.

 

3. Thermo Fat Burner – stosowanie
Ze względu na zawartość kofeiny, która wykazuje silne działanie pobudzające, suplementacji nie należy stosować wieczorem, przed pójściem spać – Thermo Fat Burner może przyczynić się do nadmiernego pobudzenia i problemów z zasypianiem.


Suplementu Thermo Fat Burner nie powinny zażywać dzieci, kobiety w ciąży ani matki karmiące piersią. Jak każdy spalacz tłuszczu, Thermo Fat Burner może powodować skutki uboczne – ból i zawroty głowy, nudności, uczucie pełności, wymioty lub pokrzywkę. W przypadku wystąpienia skutków niepożądanych niezwłocznie należy zaprzestać suplementacji i skontaktować się z lekarzem. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby chorujące na choroby przewlekłe, przede wszystkim cukrzycę oraz zaburzenia pracy serca i układu krążenia.