Walka z niepożądaną tkanką tłuszczową wymaga czasu i wysiłku, konieczna jest zbilansowana dieta, regularne treningi, a także odpowiednia suplementacja w postaci szeroko rozumianych spalaczy tłuszczy. Spalacze tłuszczu to preparaty, których celem jest wspomaganie procesów związanych z usuwaniem niepożądanej tkanki tłuszczowej. Przeznaczone są dla osób, które podjęły walkę z nadprogramową tkanką tłuszczową. Skutecznym i jednocześnie bezpiecznym spalaczem tłuszczu jest Burner Max.

 

SPIS TREŚCI:
1. Burner Max – właściwości
2. Burner Max – zalety
3. Burner Max – skuteczny termogenik
4. Burner Max – stymulacja adrenaliny oraz tyroksyny
5. Burner Max – mniejszy apetyt

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Burner Max – właściwości
Burner Max to wysokiej jakości suplement diety, stworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które podjęły skuteczną walkę z nadprogramową tkanką tłuszczową. Preparat jest bezpieczny dla zdrowia, a przy tym bardzo skuteczny, należy jednak pamiętać, że musi być stosowany jednocześnie ze zbilansowaną dietą oraz regularnymi ćwiczeniami.

Dzięki odpowiedniemu połączeniu najwyższej jakości składników Burner Max skutecznie usuwa niepożądaną tkankę tłuszczową. W suplemencie znajdują się przede wszystkim ekstrakty roślinne, bogate w składniki bioaktywne. Szczególną funkcję spełniają wyciąg z zielonej kawy, wyciąg z zielonej i białej herbaty – są to składniki, które w znaczny sposób zwiększają tempo przemiany materii, wspomagają odchudzanie i skutecznie wzmacniają organizm obciążony znacznym wysiłkiem fizycznym i psychicznym.

 

Dodatkowo preparat Burner Max zawiera L-karnitynę oraz chrom, czyli składniki, które przyczyniają się do zminimalizowania uczucia głodu, hamują łaknienie i zmniejszają apetyt.


2. Burner Max – zalety
Burner Max to suplement diety, który posiada wiele zalet – przede wszystkim optymalnie przyspiesza przemianę materii i zwiększa tempo spalania kalorii.

 

Preparat polecany jest przede wszystkim osobom, które zamierzają trwale i skutecznie schudnąć, a także kulturystom w okresie kształtowania rzeźby mięśni, zawodnikom dyscyplin wytrzymałościowych, a także wszystkim osobom aktywnym fizycznie w czasie wykonywania intensywnych treningów.

  Fabryka Siły Sklep

3. Burner Max – skuteczny termogenik
Suplement diety Burner Max to skuteczny i jednocześnie bezpieczny termogenik, czyli spalacz tłuszczu. Procesy związane ze spalaniem tłuszczu wymagają ogromnych nakładów energetycznych, w związku z czym organizm zaczyna wykorzystywać zasoby energii zgromadzone w pokładach zapasowej tkanki tłuszczowej. Burner Max nasila termogenezę poprzez stymulowanie najważniejszych hormonów, odpowiedzialnych za ten proces, czyli adrenaliny oraz tyroksyny.

 

Suplement Burner Max umożliwia stymulowanie energochłonnych procesów, angażuje w nie tkankę tłuszczową zarówno w czasie intensywnego wysiłku treningowego, jak i każdej innej, codziennej aktywności.

 

4. Burner Max – stymulacja adrenaliny oraz tyroksyny
W składzie suplementu Burner Max znajduje się znaczna ilość kofeiny pochodzącej z naturalnych źródeł, jakimi są wyciągi z zielonej kawy oraz zielonej i białej herbaty, nasion kakaowca oraz guarany. Kofeina, jak wiadomo, stanowi naturalny alkaloid roślinny, którego celem jest podtrzymanie wysokiego poziomu ciepłotwórczej adrenaliny. Dzięki zawartości naryngeniny działanie kofeiny w znaczny sposób ulega wydłużeniu.

 

Bardzo ważną funkcję spełnia także wyciąg z zielonej herbaty, który dodatkowo dezaktywuje enzymy odpowiedzialne za trawienie węglowodanów oraz tłuszczów.

 

Zaletą suplementu Burner Max jest także korzystny wpływ na pracę tarczycy, a dokładniej stymulacja hormonu tyroksyny, który w sposób decydujący wpływa na ogólne tempo przemian metabolicznych. Niedobór tego hormonu może przyczyniać się do powstawania niepożądanej tkanki tłuszczowej.


5. Burner Max – mniejszy apetyt
Głównym wrogiem w walce z nadprogramowymi kilogramami i tkanką tłuszczową jest niepohamowany apetyt. Suplement Burner Max stymuluje ważne procesy związane z produkcją ciepła i przyczynia się jednocześnie do obniżenia apetytu.

 

Na zmniejszenie apetytu dodatkowo wpływa wyciąg z zielonej kawy oraz pieprz czarny, które znajdują się w preparacie – obniża wchłanianie cukrów, a w połączeniu z chromem korzystnie wpływa na stabilizację glikemii, co ma istotne znaczenie w zakresie redukcji syntezy nowej tkanki tłuszczowej.

Korzystny wpływ na procesy związane ze spalaniem tkanki tłuszczowej wykazuje znajdująca się w suplemencie L-karnityna w postaci winianu – składnik ten sprawia, że tłuszcz zostaje zaangażowany w przemiany zachodzące w organizmie nawet podczas niewielkiego wysiłku.