Nadmiar tkanki tłuszczowej wpływa negatywnie na zdrowie i samopoczucie. Problem ten dotyczy kobiet i mężczyzn. Walka z nadmiarem tkanki tłuszczowej to proces długotrwały i wieloetapowy, obok odpowiedniej, zbilansowanej diety konieczne są regularne ćwiczenia, a także odpowiednia suplementacja. Bardzo ważne jest, aby wybrany suplement skutecznie spalał tkankę tłuszczową, nie ingerował w budowę beztłuszczowej masy mięśniowej. Burner Max to wysokiej jakości, skuteczny i jednocześnie bezpieczny spalacz tłuszczu, który dzięki odpowiedniemu połączeniu wysokiej jakości składników zapewnia trwałe efekty w zakresie utraty niepożądanej tkanki tłuszczowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Burner Max – czym jest?
2. Burner Max – stosowanie
3. Burner Max – ostrzeżenia
4. Burner Max – do kogo jest adresowany?
5. Burner Max – zalety

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Burner Max – czym jest?
Burner Max to wysokiej jakości suplement diety, stworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które podjęły walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Preparat mogą stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jedyny wyjątek stanowią kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią.

 

Burner Max w znaczny sposób przyczynia się do przyspieszenia procesów związanych z przemianą materii, zwiększa spalanie kalorii. Ważną funkcję w zakresie działania spełnia znajdujący się w suplemencie kompleks naturalnych termogeników, czyli składników, które przyczyniają się do spalania tkanki tłuszczowej.

 

W skład suplementu Burner Max wchodzą ekstrakty z guarany, zielonej herbaty, zielonej kawy i grapefruita. Dodatkowo preparat został uzupełniony L-karnityną oraz chromem, od którego w znaczny sposób zależy prawidłowe utrzymanie metabolizmu makroskładników, a także udział w prawidłowym utrzymaniu poziomu glukozy we krwi. W preparacie znajduje się także znaczna ilość naturalnej kofeiny.

 

2. Burner Max – stosowanie
Zalecana porcja preparatu to cztery kapsułki dziennie, które należy zażywać w dwóch dawkach, każda po 2 kapsułki. Suplement należy popić bardzo dużą ilością wody – co najmniej 300 ml. Ze względu na zawartość składników o właściwościach pobudzających, głównie naturalnej kofeiny, nie wolno stosować preparatu przed snem. Ponadto nie jest wskazane zażywanie preparatów z zawartością kofeiny, także pochodzącej z innych źródeł.


Najlepiej stosować suplementację rano oraz w południe. Optymalne efekty można uzyskać, stosując preparat przed posiłkiem (rano) oraz przed treningiem, w przypadku dni nietreningowych – przed głównym posiłkiem, czyli obiadem.

 

3. Burner Max – ostrzeżenia
Burner Max to wysokiej jakości suplement diety, który skutecznie wspiera walkę z nadprogramową tkanką tłuszczową. Zalecana porcja preparatu przyjmowanego w ciągu dnia to cztery kapsułki w dwóch dawkach – pod żadnym względem nie należy przekraczać zalecanej dawki suplementu. Burner Max nie może być także stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Fabryka Siły Sklep

 

Niewskazane jest stosowanie suplementu przez osoby, które posiadają bardzo szybką przemianę materii, są bardzo szczupłe lub posiadają niedowagę – w tym przypadku efekty mogą być odwrotne.

 

Suplement Burner Max nie może być stosowany przez osoby przewlekle chore, zwłaszcza na choroby układu krążenia, a także posiadające nadwrażliwość na kofeinę.

Ważne jest to, aby suplementu nie łączyć z alkoholem! Należy także pamiętać, że w składzie produktu znajduje się naryngenina, która może przyczynić się do jelitowej absorpcji niektórych leków i prowadzić do czasowych zmian w ich metabolizmie.

 

Podczas suplementacji bardzo ważna jest zdrowa, zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

 

4. Burner Max – do kogo jest adresowany?
Burner Max to produkt, który w znaczny sposób przyczynia się do skutecznego i trwałego spalenia tkanki tłuszczowej, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie pożądanej sylwetki, a także wypracowanie określonej rzeźby. Suplement może być stosowany jednocześnie z innymi preparatami o właściwościach odżywczych, z wyłączeniem produktów zawierających znaczne ilości kofeiny.

 

5. Burner Max – zalety
Suplement Burner Max w znaczny sposób ogranicza apetyt oraz łaknienie, niweluje tym samym podjadanie pomiędzy posiłkami, zwłaszcza słodkich i słonych przekąsek. Ponadto preparat wykazuje lekkie działanie diuretyczne, dzięki czemu możliwe jest usunięcie nadmiaru wody z organizmu.

 

Bardzo ważne są także składniki o działaniu termogennym, głównie kofeina pochodząca z ekstraktu guarany, ekstrakt z zielonej herbaty oraz pieprz cayenne – wymienione składniki w znaczny sposób wpływają na przyspieszenie przemiany materii, co automatycznie przekłada się na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

Ponadto naturalna kofeina wykazuje znaczne właściwości pobudzające, poprawia koncentrację, a także niweluje uczucie zmęczenia, dzięki czemu treningi stają dłuższe, bardziej intensywne i efektywne.