Firma Olimp nie zapomina o swoich podopiecznych i z dumą przedstawia kolejny suplement diety. Therm Line Forte to spalacz tkanki tłuszczowej, który został przygotowany z myślą o dojrzałych kobietach. Wiek, życie zawodowe, zmiany hormonalne, macierzyństwo – to tylko kilka aspektów, które mogą utrudnić uzyskanie wymarzonej od dawna sylwetki. Kompleksowe działanie w połączeniu z naturalnymi składnikami okazuje się idealną alternatywą dla spalaczy tkanki tłuszczowej, które stosują popularni kulturyści i zawodniczki fitness.

 

SPIS TREŚCI:
1. Therm Line Forte – skład
2. Therm Line Forte – działanie
3. Therm Line Forte – dawkowanie
4. Therm Line Forte – opinie
5. Therm Line Forte – cena

 

 

1. Therm Forte – skład
Preparat Therm Line Forte jest spalaczem tkanki tłuszczowej, którego formuła została oparta na bazie tylko naturalnych i skutecznych składników ułatwiających proces odchudzania. Firma Olimp rekomenduje swój suplement przede wszystkim kobietom, u których występuje nasilone spowolnienie metabolizmu. Dlatego też formuła tego produktu została opracowana tak, by walka z nadprogramowymi kilogramami nareszcie zakończyła się sukcesem.

  Tu kupisz ten produkt Olimp Therm Line 40+ - 60tabl. -27% (4.03) Olimp Therm Line 40+ - 60tabl. 44,14 zł 60,72 zł Sprawdź Teraz!

Skład Therm Line Forte opiera się na dwóch podstawowych składnikach stanowiących de facto mieszanki różnych substancji. Pierwszą z nich jest Sinetrol będący konglomeratem kilku cytrusowych ekstraktów z dodatkiem naturalnej kofeiny, która w tym przypadku pochodzi z popularnej guarany. Drugim składnikiem aktywnym jest Thermogenic Blend, niezwykle skuteczna i mocna mieszanka antyoksydantów oraz organicznych składników mająca na celu redukcję tkanki tłuszczowej. Wieloczynnikowa formuła Therm Line Forte umożliwia oddziaływanie na sylwetkę w zróżnicowany sposób, co pozwala na ciągłe dostarczanie bodźców do mięśni i szybsze osiągnięcie upragnionego celu.

 

2. Therm Line Forte – działanie
Główny mechanizm działania Therm Line Forte jest bezpośrednio związany z jego fundamentem – wymienionym już Sinetrolem. Proces spalania tkanki tłuszczowej, który jest efektem aktywowanej lipazy przez cAMP, ulega zahamowaniu poprzez obecność substancji nazywanej fosfodiestrazą cAMP. Kompleks określany mianem Sinetrolu pozwala na skuteczne blokowanie jej aktywności, co jednocześnie umożliwia zintensyfikowanie dotychczasowego procesu destrukcji tłuszczu. Badania dowodzą, że efektywność działania Sinetrolu jest sześciokrotnie większa niż w przypadku typowego nasilenia termogenezy.

 

Chrom to jeden z podstawowych składników suplementów na odchudzanie. Wszystko za sprawą jego skutecznego blokowania nadmiernego apetytu oraz niekontrolowanych napadów głodu. Suplementy bazujące na chromie pozwalają też na normalizację poziomu cukru we krwi, który w przypadku osób otyłych lub z nadwagą jest zazwyczaj podwyższony. Therm Line Forte okazuje się bardzo dobrym elementem profilaktyki rozwoju cukrzycy, a także innych chorób metabolicznych.

 

Therm Line Forte to także silna dawka antyoksydantów i polifenoli – w tym przypadku pochodzących z zielonej herbaty i kawy. Stanowią one jeden ze składników wspomnianego kompleksu Thermogenic Blend. ACG i EGCG od dłuższego czasu stanowią jedną z kluczowych mieszanek do oczyszczania organizmu, a także niwelowania zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii. Co więcej, świetnie stymulują tempo całkowitej przemiany materii, co tym bardziej podkręca pracę naszego metabolizmu i pozwala na jeszcze szybsze osiągnięcie pożądanego efektu.

 

Firma Olimp postanowiła też wzbogacić skład Therm Line Forte kilkoma ekstraktami, które pochodzą z popularnych przypraw. Kapsaicyna pochodząca z kajeńskiej odmiany pieprzu pozwala na intensywne podniesienie temperatury naszego ciała, co jednoznacznie przekłada się na wzmożenie potliwości i szybsze spalanie nadprogramowej tkanki tłuszczowej. Dodatek esencji z imbiru należy powiązać z jej kardioprotekcyjnym charakterem, co w przypadku osób otyłych jest niezwykle pożądane. Ponadto świetnie uzupełnia ciepłotwórcze działanie wspomnianej kapsaicyny.

 

Nie zapominajmy jednak, że Therm Line Forte to spalacz tkanki tłuszczowej, co oznacza, że jego skład zawiera także substancje nasilające pracę układu nerwowego i pozwalające na wzmożenie intensywności treningowej. Wszystko za sprawą dodatku guarany i naturalnej kofeiny, które pozwalają na stopniowy wzrost energii do ćwiczeń.


Dodatkowym wsparciem jest obecność l-tyrozyny – związku pozwalającego na utrzymanie prawidłowej funkcjonalności neuronów i zabezpieczającego układ nerwowy przed nadmiernym przeciążeniem. Warto jednak dodać, że termogenik firmy Olimp nie charakteryzuje się nagłym spadkiem sił po zakończonym treningu. To idealna alternatywa dla mocnych i obciążających spalaczy, które niejednokrotnie mogą powodować nadmierne zmęczenie lub problemy z zaśnięciem.

 

3. Therm Line Forte – dawkowanie
Therm Line Forte jest suplementem diety, którego maksymalne działanie można uzyskać poprzez odpowiednie stosowanie go jako dodatek do zdrowego odżywiania i spersonalizowanego planu treningowego. Dzięki temu unikniemy rażących pomyłek bądź braku pożądanych efektów. Zdaniem producentów najlepiej stosować w ciągu dnia porcję 4 kapsułek. Dobowa dawka powinna być podzielona na 2 mniejsze (po 2 kapsułki), które można stosować do 30 minut przed śniadaniem, obiadem lub treningiem. Warto pamiętać, że suplement nie jest polecany kobietom w ciąży, karmiącym matkom, osobom borykającym się z problemami krążeniowymi i wykazującym nadwrażliwość na działanie kofeiny.

 

4. Therm Line Forte – opinie
Therm Line Forte to świetne rozwiązanie dla kobiet, które bezskutecznie próbują coś zmienić w swojej sylwetce i dotychczasowym życiu. Poprzez połączenie bezpiecznych, naturalnych i wielokrotnie przebadanych składników, wersja Forte pozwala na zastosowanie go w nawet najbardziej skrajnych przypadkach. Dzięki swojemu wyważonemu działaniu suplement firmy Olimp można z dużym powodzeniem wykorzystać zarówno u osób początkujących, jak i doświadczonych amatorek wysiłku fizycznego. Therm Line Forte jest suplementem diety i nie można go traktować jako substytut zdrowego odżywiania. Producenci polecają też, aby pamiętać o przestrzeganiu zasad prawidłowego stosowania, co pozwoli na ograniczenie ryzyka pojawienia się objawów niepożądanych.

  Tu kupisz ten produkt Olimp Therm Line 40+ - 60tabl. -27% (4.03) Olimp Therm Line 40+ - 60tabl. 44,14 zł 60,72 zł Sprawdź Teraz!

5. Therm Line Forte – cena
Suplement Therm Line Forte to popularna pozycją wśród odżywek ukierunkowanych na ułatwienie odchudzania i nasilenie spalania tkanki tłuszczowej. Dlatego też produkt firmy Olimp można z łatwością zakupić w aptekach, punktach sprzedaży odżywek dla osób ćwiczących, a także w naszym sklepie internetowym. Cena preparatu Therm Line Forte za opakowanie mieszczące 60 tabletek wynosi około 36,5 zł.