Stamina Booster to odżywka, która została opracowana głównie z myślą o osobach, które trenują sporty walki. Sprawdzi się doskonale w okresie wzrostu intensywności wykonywanych treningów. Będzie doskonałym impulsem do zwiększenia możliwości wysiłkowych sportowca.

 

SPIS TREŚCI:
1. Stamina Booster – skład preparatu
2. Stamina Booster – dawkowanie
3. Stamina Booster – działanie
4. Opinie o preparacie Stamina Booster

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Stamina Booster – skład preparatu
Do wyprodukowania suplementu Stamina Booster zostały wykorzystane przede wszystkim beta-alanina oraz L-arginina, a także aminokwasy rozgałęzione. Dzięki nim możliwe staje się skuteczne zwiększenie efektywności treningów, które są powiązane z rosnącym wysiłkiem, jakim poddawane jest ciało. Regularne przyjmowanie opisywanego suplementu przekłada się na poprawę kondycji, a to wpływa z czasem na efektywność wykonywanych ćwiczeń. Przetestowany i przebadany skład preparatu sprawia, że Stamina Booster chroni przed wzmożonym rozpadem białek mięśniowych oraz przyczynia się do szybszej regeneracji organizmu po treningu.

 

Skład preparatu:
– białko,
– L-leucyna,
– L-izoleucyna,
– L-walina,
– beta-alanina,
– L-arginina.


2. Stamina Booster – dawkowanie
W jednym opakowaniu tego preparatu mieści się aż 40 pojedynczych porcji. Zaleca się stosowanie od jednej do dwóch porcji preparatu dziennie. Wszystko zależy od indywidualnego zapotrzebowania. W zależności od dnia protokół przyjmowania suplementu powinien się różnić. W dzień, kiedy odbywa się trening siłowy, spożywa się zwykle dwie porcje i należy to zrobić przed treningiem i po nim. Natomiast w dni wolne od treningu można zrezygnować z jego przyjmowania.

 

Jedna porcja to 10 g, co odpowiada dwóm miarkom. Taką ilość należy rozpuścić w 250 ml wody i wypić.

  Fabryka Siły Sklep

3. Stamina Booster – działanie
Ten suplement diety to doskonały sposób na zwiększenie wydolności organizmu. Jest traktowany jako preparat przedtreningowy, a zatem taki, który ma przygotować organizm do intensywnych ćwiczeń. Dzięki niemu możliwe staje się wydłużenie czasu maksymalnej efektywności treningowej. Idealnie dobrane składniki preparatu znakomicie oddziałują na organizm. Dzięki nim nie trzeba się obawiać nadmiernego rozpadu białek mięśniowych. Preparat usprawnia regenerację potreningową.

 

Stamina Booster jest środkiem polecanym szczególnie tym, którzy intensywnie trenują (np. sporty walki). Dzięki niej można skutecznie polepszać swoje wyniki pośrednio przez poprawę kondycji.

 

4. Opinie o preparacie Stamina Booster
Produkt ten cieszy się bardzo dobrą opinią wśród sportowców oraz tych, którzy trenują rekreacyjnie. To dzięki naprawdę pozytywnemu działaniu. Warto zapoznać się nie tylko z opiniami na temat tego produktu, ale przede wszystkim doświadczyć na własnej skórze, z czym wiąże się jego stosowanie. A efekty, które się uzyska, mogą się okazać zaskakująco dobre!