Zainteresowanie suplementami wspierającymi proces odchudzania jest bardzo duże. Wiele osób decyduje się na zakup tych suplementów. Wśród nich znajduje się m.in. Slim Strong. Dlaczego jest skuteczny?

 

SPIS TREŚCI:
1. Slim Strong – charakterystyka produktu
2. Składniki Slim Strong
3. Dawkowanie Slim Strong

4. Opinie o Slim Strong

 


1. Slim Strong – charakterystyka produktu
Slim Strong to suplement, który wpływa m.in. na zmniejszenie łaknienia, poprawę spalania tkanki tłuszczowej oraz sprawne oczyszczanie ustroju z toksyn. Można oczekiwać, że ten produkt będzie w stanie doprowadzić do organizmu takie składniki, które uzupełnią występujące braki i sprawią, że nasz metabolizm będzie pracował o wiele lepiej w okresie modelowania sylwetki. Skład suplementu bazuje głównie na bezpiecznych i naturalnych ekstraktach roślinnych. Wśród zawartych substancji czynnych znajdziemy m.in. czerwoną herbatę, cynk, L-karnitynę i chrom.

 

2. Składniki Slim Strong
Jeśli chodzi o zestaw składników, suplement zawiera m.in. wyciąg z czerwonej herbaty, wyciąg z nasion fasoli zwyczajnej (Phaseolus
vulgaris L.), cynk, winian L-karnityny, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, kwas stearynowy, chlorek chromu.

 

Czynnikiem wyróżniającym Slim Strong jest ekstrakt z fasoli, który stanowi swoistą nowinkę wśród składników występujących w spalaczach tkanki tłuszczowej. Jeśli chodzi o inne składniki, firma postawiła na czerwoną herbatę zamiast zielonej, co także jest pewnym znakiem rozpoznawczym produktu. Reszta formuły nie powinna nikogo zaskoczyć – chrom i cynk pozwalają ustabilizować poziom cukru we krwi, co zapewnia odpowiednie warunki do skutecznej redukcji opornego tłuszczu.

  Fabryka Siły Sklep

3. Dawkowanie Slim Strong
Slim Strong jest polecany każdemu, kto chciałby pozbyć się nadmiernej masy ciała i zbędnej tkanki tłuszczowej. Suplement powinien być przyjmowany każdego dnia w dawce 2 kapsułek na dobę. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży oraz karmiących matek.

 

4. Opinie o Slim Strong
Osoby, które zdecydowały się na stosowanie Slim Strong, jednomyślnie podkreślają walory suplementu. Wśród nich wymienia się przede wszystkim silne działanie w początkowej fazie odchudzania, co pozwala w krótkim czasie zauważyć pierwsze efekty. Podobnie jak w przypadku innych spalaczy tkanki tłuszczowej Slim Strong będzie z czasem wykazywał coraz słabsze właściwości w wyniku adaptacji organizmu. Niemniej jednak, może on posłużyć jako dobre wprowadzenie organizmu do intensywnej redukcji tłuszczu.