Wysiłek fizyczny jest niezbędny do tego, aby móc cieszyć się doskonałą sylwetką. Dieta jet równie istotna. Aby efekty pojawiły się szybciej, a cały wkładany wysiłek był bardziej efektywny, warto sięgnąć również po odpowiednią odżywkę. Na uwagę zasługuje Show Time 2.0. To produkt wysokiej jakości, którego stosowanie jest naprawdę bezpieczne. Przyjrzyjmy się odżywce marki Iron Horse.

 

SPIS TREŚCI:
1. Show Time 2.0 – czym jest?
2. Show Time 2.0 – skład
3. Show Time 2.0 – gdzie kupić?
4. Show Time 2.0 – bezpieczeństwo

 


1. Show Time 2.0 – czym jest?
Show Time to wysokiej jakości odżywka przedtreningowa, której formuła została opracowana z myślą o osobach stawiających na sporty siłowe oraz siłowo-wytrzymałościowe. Stosowanie odżywki przed podjęciem treningu sprawia, że zwiększa się nie tylko nasza motywacja, ale także siła oraz wytrzymałość mięśni, do których napływa więcej krwi. Poprawiony transport wartości odżywczych będzie warunkował większą ilość paliwa, które pozwala naszym mięśniom na intensywną pracę. W efekcie możemy ćwiczyć dłużej, co skutkuje jeszcze lepszymi efektami.

 

2. Show Time 2.0 – skład
Preparat wyróżnia się niezwykle bogatym składem, który został dobrany bardzo precyzyjnie. W efekcie każdy, kto sięga po odżywkę Show Time 2.0, może być pewny osiągnięcia obiecywanych przez producenta efektów. W składzie suplementu znalazły się:
– beta-alanina,
– alfa-ketoglutaran argininy,
– monohydrat kreatyny,
– L-tauryna,
– ekstrakt dendrobium,
– kofeina,
– magnez,
– L-tyrozyna,
– witaminy z grupy B.

 

Beta-alanina to substancja, która jest jedną ze składowych związku opóźniającego zmęczenie mięśni w trakcie intensywnego treningu. Wchodzi również w skład dipeptydu, który odpowiada za odkwaszanie szybkokurczliwych włókien mięśniowych. W efekcie trening może trwać zdecydowanie dłużej, jego intensywność jest jeszcze większa, a to wszystko bez strat jakościowych naszych naturalnych mechanizmów regeneracyjnych.

  Fabryka Siły Sklep

Alfa-ketoglutaran argininy to substancja uczestnicząca w powstawaniu tlenku azotu. Synteza NO prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, co znacząco poprawia ukrwienie mięśnia i tkanek miękkich, a to z kolei sprzyja rozwojowi masy mięśniowej.

 

Monohydrat kreatyny to substancja uczestnicząca w szeregu procesów zachodzących w organizmie i wywierająca na nasze ciało ogromny wpływ. Głównym zadaniem jest resynteza i poprawa transportu ATP, będącego podstawowym nośnikiem energii w naszym ciele. Kreatyna nasila również tempo procesu powstawania nowych białek mięśniowych, a także chroni nasz organizm przed szkodliwymi reakcjami katabolicznymi.

 

L-tauryna to bardzo dobry transporter kreatyny, który poprawia jej przyswajalność w organizmie oraz minimalizuje straty w trakcie jej trawienia. Co więcej, skutecznie oczyszcza komórki z metabolitów wtórnych i wykazuje właściwości antyoksydacyjne.

 

3. Show Time 2.0 – gdzie kupić?
Obecnie odżywka Show Time 2.0 jest dostępna praktycznie w każdym miejscu. Można ją znaleźć w ofercie każdego sklepu zajmującego się sprzedażą odżywek i suplementów diety dla sportowców. Produkt dostępny jest zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i tych, które działają za pośrednictwem Internetu. Jeśli zdecydujemy się na zakup odżywki Show Time 2.0 w sklepie internetowym, można zaoszczędzić naprawdę mnóstwo czasu. By kupić odżywkę, nie trzeba nawet wychodzić z domu.

 

4. Show Time 2.0 – bezpieczeństwo
Odżywka jest naprawdę bezpiecznym suplementem diety. Jej stosowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Osoby mające doświadczenie z odżywką Show Time 2.0 wielokrotnie podkreślały brak jakichkolwiek skutków ubocznych. Ze stosowania odżywki powinny jednak zrezygnować kobiety spodziewające się dziecka, a także mamy, które nie zrezygnowały z karmienia swoich pociech piersią. Również osoby borykające się z problemami sercowymi powinny zrezygnować ze stosowania suplementu.

Show Time 2.0 to doskonała odżywka przeznaczona do spożycia przed treningiem. Pomaga szybciej uzyskać oczekiwane efekty. Jest bezpieczna i naprawdę łatwo dostępna.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy