Odżywki węglowodanowo-białkowe cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem wśród stałych bywalców siłowni, ponieważ mogą stanowić pomoc w dążeniach do zmiany swojej sylwetki. Realizowany trening będzie bowiem gwarantował rozbudowę masy mięśniowej, jeśli będziemy dostarczać do organizmu węglowodany i białka. Musimy bowiem dostarczać energię, która gwarantuje efektywność treningu, i aminokwasy, które wpływają na budowę mięśni. Dlatego wszelkie suplementy, które nam to umożliwią, sprawdzą się doskonale. Wśród nich znajduje się Serious Mass.

 

SPIS TREŚCI:
1. Serious Mass – charakterystyka produktu
2. Składniki Serious Mass
3. Dawkowanie Serious Mass

 


1. Serious Mass – charakterystyka produktu
Odżywka Serious Mass to propozycja, w której otrzymujemy kompleksową dawkę węglowodanów i białek, do których dołączona będzie kreatyna i glutamina. W ten sposób mamy gwarancję, że jest to preparat wysokiej jakości. Aktywność fizyczna zwiększa zapotrzebowanie na niektóre składniki odżywcze. Dzięki stosowaniu preparatu jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkich składników potrzebnych do prawidłowej pracy organizmu.

 

W ten sposób można również skutecznie przyczynić się do podnoszenia siły i masy mięśniowej. W składzie produktu znajdziemy trzy różne formy białka, które odznaczają się różnym czasem wchłaniania, dzięki czemu po spożyciu porcji preparatu będziemy dostarczać przez długi czas (nawet przez kilka godzin) niezbędnych dla mięśni aminokwasów. Odżywka więc w praktyce sprawdzi się doskonale. Oprócz tego odżywka jest źródłem węglowodanów. Odpowiednia ich dawka w naszej diecie jest bardzo ważna w okresie budowy masy mięśniowej. Pozwala również na lepszą regenerację po treningu, a to sprawia, że efekty kolejnych sesji treningowych również będą lepsze.


2. Składniki Serious Mass
Serious Mass to propozycja, która charakteryzuje się doskonałą jakością i sprawdzi się doskonale. Lista składników jest tam rzeczywiście doskonała, ponieważ dostajemy cenne węglowodany, do tego trzy różne źródła białka i uzupełnienie w postaci zestawu składników witaminowych oraz mineralnych. Producent postarał się także o pokaźną dawkę kreatyny, co również zdecydowanie poprawi efektywność preparatu.

 

Najważniejsze składniki to między innymi koncentrat białka serwatkowego, który jest bardzo dobrze przyswajalny i wchłania się sprawnie z układu pokarmowego, glutamina, która powszechnie występuje w organizmie i bierze udział w procesie regeneracji potreningowej, chroni mięśnie przed przemianami katabolicznymi. Na uwagę zasługuje oczywiście kreatyna, która przyczynia się do zwiększenia wydolności oraz wytrzymałości mięśniowej. Oczywiście kompleksy witaminowe i mineralne mają także istotne znaczenie, szczególnie dla osób aktywnych fizycznie, które wykazują zwiększone zapotrzebowanie na te składniki, zwłaszcza po zakończonym treningu.


3. Dawkowanie Serious Mass
Produkt powinno się przyjmować zarówno w dni treningowe, jak i dni bez treningu. Jeśli chodzi o dzień treningowy, przyjmuje się dwie porcje, jedną rano, a drugą po treningu. Natomiast w przypadku, gdy nie realizujemy treningu, przyjmujemy wyłącznie jedną dawkę preparatu. Środek dostarcza wielu składników, znacząco będzie poprawiał zdolności fizyczne, jednak nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Nie będzie również odpowiedni dla dzieci. Produkt nie może być także traktowany jako środek zastępujący racjonalną dietę. Fabryka Siły Sklep

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy