Producenci suplementów diety wprowadzają na rynek kolejne partie odżywek, które mają zmaksymalizować efekty wypracowane podczas ciężkiego treningu. Spośród wielu firm obecnych na rynku powinniśmy zwrócić uwagę na producentów, którzy dbają o wysokie standardy procesów produkcji i uzyskują produkty najwyższej jakości. Warto zainteresować się produktami, które przygotowywane są przez duże firmy na polskim rynku. Można spojrzeć w kierunku rynku amerykańskiego, gdzie lista firm zajmujących się produkcją preparatów dla osób aktywnych fizycznie jest rzeczywiście bardzo długa i praktycznie każdy będzie mógł znaleźć dla siebie interesujące produkty. Chodzi o markę Scitec Nutrition. Marka ta jest coraz bardziej widoczna na naszym krajowym rynku.

 

SPIS TREŚCI:
1. Historia firmy Scitec Nutrition
2. Jakie suplementy proponuje Scitec Nutrition?
3. Opinie o Scitec Nutrition
4. Gdzie kupić odżywki Scitec Nutrition?

 


1. Historia firmy Scitec Nutrition
Praktycznie na całym świecie dla rynku odżywek decydujących było ostatnie 10 lat. To właśnie wtedy pojawiły się najważniejsze polskie firmy, zaczęli również funkcjonować producenci z innych krajów, którzy wprowadzili swoje odżywki do sprzedaży. Chodzi tutaj również o firmę Scitec Nutrition, która swój początek ma w roku 1996.

 

Firma została założona na terenie Florydy w Orlando, jednak dość szybko zaczęła się rozwijać i już po kilku latach zaczęła sprzedawać produkty na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu firma była w stanie sprawnie określić poszczególne działania różnych preparatów i ocenić, które składniki będą najcenniejsze. Dzięki temu ostatecznie udało się stworzyć produkty, które mają skład przebadany klinicznie i dobrze sprawdzony, co gwarantuje lepszą efektywność przyjmowanych środków. Dzięki stałemu rozwojowi po 20 latach działalności w branży firma jest jednym z największych producentów odżywek na świecie. Odżywki przygotowywane przez Scitec Nutrition pojawiają się obecnie w 42 krajach na całym świecie. Na uwagę szczególnie zasługują propozycje preparatów białkowych, które przygotowuje ta firma.

 

2. Jakie suplementy proponuje Scitec Nutrition?
Przede wszystkim trzeba podkreślić, że produkty przygotowywane przez Scitec Nutrition są w głównej mierze skierowane do osób, które uprawiają sporty siłowe. Znajdziemy bowiem w sprzedaży liczne produkty białkowe, kreatynę, glutaminę, gainery oraz aminokwasy rozgałęzione BCAA. Dla osób walczących o lepszą sylwetkę są również przygotowywane różne spalacze tłuszczu, jednak nie jest to kluczowy produkt znajdujący się na liście propozycji przygotowywanych przez Scitec Nutrition.


Przygotowuje również napoje izotoniczne, które są istotnym uzupełnieniem dla tych osób, które realizują ciężki siłowy trening. W sumie na liście produktów mamy aż 175 różnych podkategorii itd., które dają w sumie 500 różnych pozycji asortymentowych, co związane jest między innymi ze zróżnicowaną gramaturą większości przygotowywanych produktów.


3. Opinie o Scitec Nutrition
Firma przygotowująca odżywki w Stanach Zjednoczonych pojawiła się już w ponad 40 krajach na świecie i powszechnie ocenia się ją bardzo pozytywnie jako producenta suplementów, któremu warto zaufać. Jeśli chodzi o opinie, najczęściej są pozytywne, doceniane są między innymi odżywki białkowe oferowane przez Scitec Nutrition, które przez osoby trenujące są uznawane za najlepsze na świecie. W ostatnim czasie firma pracowała nad podniesieniem jakości swoich produktów i między innymi właśnie dlatego udało się wypracować koncentrat białka serwatkowego, który odznacza się lepszą rozpuszczalnością i szybszą wchłanialnością.

  Fabryka Siły Sklep

Osoby decydujące się na przyjmowanie odżywek Scitec Nutrition podkreślają również, że produkty przygotowywane przez tę markę charakteryzują się świetną przyswajalnością i można szybko wyczuć ich działanie w organizmie. Jeśli chodzi o odżywki białkowe, zbierają pozytywne opinie, ponieważ firma była w stanie także zadbać o ich atrakcyjny smak, co bez wątpienia ma spore znaczenie.

 

4. Gdzie kupić odżywki Scitec Nutrition?
Osoby zainteresowane produktami tej marki powinny skupić się na sprzedaży w sieci, gdzie wybór jest największy, a odżywki oferowane są w lepszych cenach. Jeśli ktoś będzie zainteresowany odżywkami Scitec Nutrition, może sięgnąć praktycznie po pełną bazę ponad 150 produktów firmy, dzięki czemu możliwa będzie realizacja nawet najbardziej wymagających założeń treningowych. Warto oczywiście zdecydować się na tą markę, jeśli szukacie produktów dobrej jakości ze starannie wyselekcjonowanych składników.