San Tight to jeden z najbardziej znanych spalaczy tłuszczu amerykańskiego koncernu SAN. Sportowcy chwalą San Tight za widoczne efekty. Środek polecany jest wszystkim, których interesuje redukcja masy ciała. Unikalna mieszanka sprawia, że w krótkim czasie można znacząco poprawić swoje umięśnienie. Powszechnie uważa się, że specyfik poprawia także koncentrację i sprawność umysłową. Pozytywnie wpływa również na wytrzymałość sportowców.

 

SPIS TREŚCI:
1. San Tight – skład
2. San Tight – dawkowanie

 


1. San Tight – skład
Starannie wyselekcjonowane zioła sprawiają, że suplement jest numerem jeden wśród spalaczy tłuszczu. Wszystkie efekty San Tight zawdzięcza składnikom naturalnego pochodzenia. Warto przyjrzeć się, co odpowiada za działanie San Tight.

 

Kofeina bezwodna
Działa pobudzająco. Często stosuje się ją, ponieważ pobudza wytwarzanie adrenaliny w organizmie. Wspomaga wydzielanie ciepła podczas spalania tłuszczu. Warto również wspomnieć, że kofeina odpowiada za rozkład zalegającego tłuszczu.


Ekstrakt z zielonej herbaty
Zielona herbata jest powszechnie znanym środkiem odchudzającym i oczyszczającym. Pita przed snem wspomaga metabolizm. Ma istotny wpływ na redukcję masy tłuszczowej. To jednak nie wszystkie jej właściwości. Obniża ryzyko rozwoju raka. Zawdzięcza to przeciwutleniaczom.


Synefryna
Synefryna to środek, który otrzymuje się z gorzkiej pomarańczy. Jest coraz częściej stosowana w środkach i preparatach stosowanych na odchudzanie. Podobnie jak adrenalina wpływa na układ nerwowy. Synefryna pozytywnie wpływa na metabolizm. Blokuje poczucie głodu.


Szałwia muszkatołowa
Roślina o ogromnym wpływie na tarczycę. Kontroluje poziom metabolizmu w organizmie i reguluje spalanie tkanki tłuszczowej.


Bioperyna
Wyciąg z czarnego pieprzu o pozytywnym działaniu na układ immunologiczny. Stymuluje wydzielanie soków trawiennych i reguluje pracę przewodu pokarmowego. Ma duże znaczenie podczas rozbudowy tkanki mięśniowej.

 

2. San Tight – dawkowanie
W dzień treningowy producent zaleca spożywać jedną kapsułkę na czczo i kolejną przed treningiem. Podczas odpoczynku jedną kapsułkę rano, a następną kilka godzin później przed posiłkiem.