Firma Rocket Nutrition z dumą prezentuje swój najnowszy produkt, którego działanie jest ukierunkowane przede wszystkim na maksymalizację efektów treningowych oraz kompleksowe wsparcie dla zbilansowanej diety. Wykorzystanie najczystszych farmaceutycznie składników, a także najnowszych metod technologii produkcyjnych pozwoliło uzyskać suplement o niebywałej wydajności i nienagannej jakości. Rocket Creatine to odżywka przeznaczona dla wszystkich ćwiczących, którzy pragną dodatkowo zintensyfikować swoje wyniki oraz w znaczący sposób skrócić czas osiągnięcia założonego celu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Co znajduje się w preparacie Rocket Creatine
2. Dlaczego warto suplementować kreatynę
3. Rocket Creatine – dla kogo przeznaczony jest suplement
4. Połączenie tauryny oraz kreatyny

 


1. Co znajduje się w preparacie Rocket Creatine
W preparacie Rocket Creatine odnajdziemy przede wszystkim jeden

z najsilniej działających anabolików z całej gamy suplementów, które potocznie określa się mianem „substancji antykatabolicznych”. Mowa tu rzecz jasna o kreatynie, najlepiej poznanej i zarazem najskuteczniej działającej substancji chemicznej, jaka może być wykorzystana do zdrowego wsparcia ćwiczeń. Wykorzystanie monohydratu, najsprawniej działającej formy kreatyny, determinuje wysoki poziom uzyskanych efektów, jakie płyną z systematycznej suplementacji.

 

2. Dlaczego warto suplementować kreatynę
Kreatyna jest związkiem bardzo dobrze znanym sportowcom, nie tylko uprawiającym sporty sylwetkowe czy trening siłowy. Niejednokrotnie suplementacja kreatyną znajduje zastosowanie w dyscyplinach wytrzymałościowych jak kolarstwo, piłka nożna czy pływanie. Powodem jej uniwersalności jest działanie opierające się na wsparciu procesów pozwalających na wzrost produkcji energii. Mowa tu o nasileniu syntezy adenozynotrójfosforanu, związku często występującego pod nazwą ATP, który stanowi fundament przeprowadzenia każdej rekcji w obrębie ludzkiego organizmu. To właśnie stanowi podstawę szerokiego spektrum oddziaływania kreatyny w naszym ustroju. Co więcej, warto wspomnieć, że ta substancja wykazuje charakter endogenny. Oznacza to, że nasze ciało jest zdolne do samodzielnej produkcji tego związku. Kreatyna jest wytwarzana w naszych mięśniach, jednak ilość ta jest zbyt mała, by została wykorzystana do nasilenia mechanizmów, jakie powstają przy pomocy diety i ćwiczeń. Dlatego suplementacja kreatyną pozwala na intensyfikację jej działania i wykorzystanie drzemiącego w niej potencjału.

 

To, w jaki sposób ATP zostanie wykorzystane w naszym organizmie, zależy tak naprawdę od diety oraz treningów. Wobec tego Rocket Creatine można wykorzystać do osiągnięcia naprawdę odmiennych celów. Przykładowo, trening siłowy w połączeniu z nadwyżką kaloryczną pochodzącą z diety pozwala na sprawniejsze użycie kreatyny do zwiększenia produkcji energii. Im większą ilość energii uzyskamy, tym sprawniej będą przeprowadzane procesy syntezy nowych białek mięśniowych. Oprócz tego, nadwyżka energetyczna pozwoli na wzrost siły, co jest niezwykle ważne w trakcie rozbudowy własnej muskulatury. Suplementacja kreatyną odpowiada za realną poprawę dotychczasowych osiągnięć, co przekłada się na stosowanie większego obciążenia w trakcie kolejnych serii czy wzrost swojego maksymalnego ciężaru w najbardziej wymagających ćwiczeniach.

Rocket Creatine to także suplement prowadzący do wzrostu wytrzymałości treningowej. Nasilenie syntezy ATP w znaczący sposób przekłada się na ograniczenie powysiłkowego zmęczenia oraz wydłużenie czasu w trakcie kolejnych sesji ćwiczeniowych. Im większa ilość energii, a co za tym idzie i kreatyny, nasze mięśnie posiadają większy zapas mocy do przeprowadzenia jeszcze intensywniejszego wysiłku fizycznego. To natomiast przekłada się na dostarczanie kolejnych bodźców powodujących rozrost mięśni.

 

3. Rocket Creatine – dla kogo przeznaczony jest suplement
Produkt firmy Rocket Nutrition może być z powodzeniem stosowany w okresie redukcji tkanki tłuszczowej. W okresie deficytu kalorycznego organizm w znaczny sposób odnotowuje spadki energetyczne, które odbijają się na nasileniem niebezpiecznego katabolizmu. Nasilenie produkcji ATP pozwala zachować dostateczną ilość energii do ochrony naszych mięśni oraz stymulacji procesów anabolicznych. Dzięki temu w prosty sposób pozbędziemy się nadprogramowych kilogramów i osiągniemy smukłą sylwetkę, bez zbędnego ryzyka degradacji naszych mięśni, jakie wypracowaliśmy w okresie „masowania”.

 

 

4. Połączenie tauryny oraz kreatyny
Rocket Creatine zawiera w swoim składzie bardzo cenny dodatek w postaci tauryny. To aminokwas, który bardzo często stanowi jeden z elementów innych suplementów diety. Tauryna odpowiada za wzrost tempa przemiany materii na poziomie komórkowym, dzięki czemu nasz ustrój zyskuje dodatkowe wsparcie podczas diety oraz treningów. Suplementacja tauryną pozwala chociażby na sprawniejszą pracę neuronów, co z kolei przekłada się na szybsze przesyłanie bodźców w obrębie systemu nerwowego. Połączenie tauryny oraz kreatyny ma również istotne znaczenie. Równoległe stosowanie tego aminokwasu w trakcie cyklu kreatynowego pozwala na sprawniejszy transport monohydratu do naszych mięśni. To natomiast pozwala na jeszcze większą mobilność i sprawność produkcji ATP, a co za tym idzie, lepsze uwalnianie dodatkowej ilości energii.

 

 

Rocket Nutrition stawia przede wszystkim na sukces swoich podopiecznych, dlatego nie czekajcie i sprawdźcie, jak wygląda nowy wymiar kompleksowego wsparcia w sporcie!