Osoby aktywne fizycznie i dbające o swoje zdrowie bardzo często stosują suplementy diety, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Na rynku suplementów diety dużą popularnością cieszą się preparaty przygotowane przez firmę Swanson. Wysokiej jakości składniki aktywne wykorzystane podczas ich produkcji wykazują niezwykle skuteczne działanie, dzięki czemu produkt te cieszą się pozytywnymi opiniami osób, które miały okazję je stosować. Warto zwrócić uwagę na suplement o nazwie Quercetin, który sprawdza się szczególnie w grupie osób ćwiczących.

 

SPIS TREŚCI:

1. Quercetin – opis i działanie preparatu

2. Quercetin – dawkowanie i bezpieczeństwo

3. Quercetin – sklep, cena

 

 

1. Quercetin – opis i działanie preparatu
Kwercetyna obecna w składzie preparatu to bioflawnoid, którego największe ilości można znaleźć między innymi w jabłkach i cebuli. Związek ten wykazuje właściwości antyoksydacyjne – wspomaga oczyszczanie organizmu z szkodliwych wolnych rodników, wykazuje także działanie ochronne wobec komórek. Co więcej, kwercetyna działa neuroprotekcyjnie, przyczynia się również do obniżenia ciśnienia krwi.

 

Preparaty zawierające w swoim składzie kwercetynę szczególnie sprawdzają się u osób aktywnych fizycznie, których plany treningowe przewidują intensywną aktywność fizyczną. W tym przypadku niezwykle istotna jest regeneracja i odbudowa mięśni poddanych dużemu wysiłkowi. Dzięki działaniu, jakie wykazuje kwercetyna, procesy naprawcze mogą zachodzić sprawniej.

 

2. Quercetin – dawkowanie i bezpieczeństwo
Produkt ma formę kapsułek, a jego przyjmowanie nie sprawia trudności. Według sposobu dawkowania ustalonego przez producenta należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie. Omawiany preparat nie jest wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących.

 

Suplementy stanowią jedynie uzupełnienie diety i regularnej aktywności fizycznej. Nie mogą być stosowane jako ich zamiennik. Nie należy również samodzielnie modyfikować liczby porcji, ponieważ stosowanie się do wszystkich zaleceń producenta jest gwarancją osiągnięcia oczekiwanych efektów.

  Fabryka Siły Sklep

3. Quercetin – sklep, cena
Produkt Quercetin dzięki swojemu skutecznemu działaniu cieszy się dużą popularnością, dlatego coraz więcej sklepów ma go w swoim asortymencie. Można go kupić zarówno w stacjonarnych punktach sprzedaży suplementów, jak i w sklepach online. Cena za opakowanie zawierające 60 kapsułek wynosi około 80 złotych. Zakupy w sieci są niezwykle wygodne, wystarczy złożyć zamówienie na stronie internetowej, a produkt zostanie dostarczony pod wskazany adres.