W diecie osoby trenującej bardzo ważne będzie dostarczenie odpowiedniej dawki protein, co nie powinno wywoływać zaskoczenia, szczególnie wśród osób prowadzących zdrowy styl życia oraz dbających o prawidłowe nawyki żywieniowe. Trzeba pamiętać, że jeśli trenujemy siłowo, zadbanie o odpowiednią podaż białka w ciągu dnia będzie bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na nasze wyniki treningowe. Warto podkreślić, że prawidłowo skomponowana dieta powinna dostarczać wystarczającej ilości tego makroskładnika, lecz w sytuacji, gdy mamy z tym problem, pomocne mogą okazać się odżywki białkowe. Wśród nich znajduje się między innymi przygotowywana przez firmę Olimp odżywka Pure Whey Isolate 95.

 

SPIS TREŚCI:

1. Pure Whey Isolate 95 – jak działa?

2. Składniki Pure Whey Isolate 95
3. Pure Whey Isolate 95 – dawkowanie

4. Pure Whey Isolate 95 – opinie użytkowników

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Pure Whey Isolate 95 – jak działa?
Odżywka, którą przedstawiamy, to najwyższej jakości izolat białek serwatkowych pozbawiony laktozy, uzupełniony o kompleks witamin, które zapewniają odpowiedni przebieg procesów metabolicznych. Izolat białek serwatkowych polecany jest wszystkim osobom, którym zależy na dostarczeniu do organizmu dużej dawki białka, które jest łatwo przyswajalne.

 

Pojedyncza porcja odżywki zawiera około 30 g białka, jest to ilość wystarczająca, aby stymulować syntezę białek mięśniowych. Duża rolę w tym procesie odgrywa leucyna – aminokwas obecny w składzie białka serwatkowego. Godnym uwagi pozostaje fakt, że w produkcie zostały zawarte również witaminy z grupy B, których obecność jest niezwykle potrzebna do zachodzenia wielu mechanizmów zachodzących w naszym ciele. Witamina B6 jest odpowiedzialna między innymi za prawidłowe wchłanianie aminokwasów w jelitach.

 

2. Składniki Pure Whey Isolate 95
W produkcie Pure Whey Isolate 95 wykorzystano wiele cennych składników, które sprzyjają uzyskaniu wymarzonej sylwetki oraz przyczyniają się do lepszego funkcjonowania naszego organizmu. Głównym składnikiem produktu jest izolat białek serwatkowych. Dodatkowo w formule preparatu wykorzystano między innymi: witaminę A, witaminę D, witaminę E, kwas pantotenowy, witaminy B1, B2, niacynę, witaminę C, biotynę i kwas foliowy. Jeśli chodzi o zawartość tłuszczu i węglowodanów, występują one w śladowej ilości.

 

3. Pure Whey Isolate 95 – dawkowanie
Produkt należy przyjmować zarówno w dni treningowe, jak i te przeznaczone na regenerację. Liczba stosowanych porcji powinna być uzależniona od indywidualnego zapotrzebowania na białko, a także liczby dostarczanych kalorii.

  Fabryka Siły Sklep

Według wskazówek producenta należy przyjmować 1–3 porcje suplementu dziennie. W dni treningowe najlepiej przyjąć jedną porcję przed treningiem, a drugą po zakończeniu ćwiczeń. Jeśli chodzi o dni bez treningu, produkt przyjmujemy pomiędzy posiłkami. Z suplementacji tym produktem powinny zrezygnować kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie należy go również podawać dzieciom. Mimo że produkt dostarcza dużej ilości białka, w żadnym wypadku nie może być traktowany jako suplement zastępujący racjonalną dietę. Jest tylko uzupełnieniem odpowiedniego sposobu żywienia i regularnej aktywności fizycznej.

 

4. Pure Whey Isolate 95 – opinie użytkowników
Podobnie jak inne odżywki od firmy Olimp, także Pure Whey Isolate 95 to propozycja, która cieszy się dużą popularnością i jest oceniana bardzo dobrze. Skuteczne działanie, widoczne efekty i wysoka jakość produktu to elementy, które najczęściej są podkreślane w opiniach osób, który miały już okazję stosować ten produkt. Pure Whey Isolate 95 to doskonałe wsparcie w drodze do osiągnięcia wymarzonego celu.