Wśród preparatów, które przeznaczone są dla osób trenujących, coraz częściej pojawiają się również takie produkty, które mają pomóc w spalaniu tkanki tłuszczowej. To właśnie te suplementy cieszą się dużą popularnością. Praktycznie wszystkie firmy zajmujące się suplementami mają w swojej ofercie takie właśnie odżywki. Zazwyczaj są to bardzo dobre jakościowo produkty, które sprawiają, że walka z nadmiernymi kilogramami jest rzeczywiście łatwiejsza. Tzw. spalacze tłuszczu są skierowane do osób, które realizują trening siłowy i szukają wsparcia w postaci kompleksowego preparatu, którego działanie może pomóc w utracie zbędnych kilogramów. Najczęściej są to suplementy, które wpływają korzystnie na nasz metabolizm.

 

SPIS TREŚCI:
1. Charakterystyka PES Alphamine
2. Składniki PES Alphamine
3. Dawkowanie PES Alphamine

 


1. Charakterystyka PES Alphamine
To odżywka, którą producent określa jako bezkonkurencyjną, jeśli chodzi o rynek spalaczy tłuszczu. Posiada właściwości, dzięki którym spalanie tkanki tłuszczowej jest lepsze. Produkt PES Alphamine to nowoczesna formuła, szybko przyswajalna przez organizm. Produkt jest bardzo dobrze rozpuszczalny w wodzie. PES Alphamine doda nam energii, odczujemy pobudzenie, co znacznie ułatwi nam przeprowadzenie treningu.

 

2. Składniki PES Alphamine
W składzie produktu znajdziemy m.in. L-teaninę, ekstrakt z rośliny Ferula asafoetida, kofeinę bezwodną, a także cholinę. L-teanina to związek, który naturalnie występuje w liściach zielonej herbaty. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne, a także lekko pobudzające. Z kolei Ferula asafoetida to roślina wykorzystywana w medycynie ajurwedyjskiej. Do pozytywnego działania związków zawartych w tej roślinie możemy zaliczyć usprawnienie pracy jelit, obniżenie poziomu cholesterolu oraz poprawę koncentracji. Z kolei pozytywne działanie kofeiny na organizm obejmuje wpływ m.in. na nasilenie procesu lipolizy, pobudzenie układu nerwowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie intensywnie trenować.

 

3. Dawkowanie PES Alphamine
Producent zaleca, by przyjmować 2 porcje preparatu każdego dnia. Pierwsza porcja powinna być przyjęta przed pierwszym posiłkiem (rano na czczo). Natomiast drugą porcję zaleca się stosować ok. 30 minut przed rozpoczęciem treningu, a w dni bez aktywności fizycznej przed posiłkiem, np. obiadem. Ze względu na pobudzające działanie preparatu odradza się stosowania go kilka godzin przed snem. Trzeba również pamiętać, że proponowany suplement nie nadaje się do stosowania przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące.

  Fabryka Siły Sklep