W olbrzymiej liczbie dostępnych na rynku suplementów diety i żywności funkcjonalnej dla sportowców trudno jest znaleźć odpowiedni produkt, który oferowałby doskonałą jakość za niewygórowaną cenę. Łatwo kupić coś drogiego, lecz niespełniającego swoich funkcji lub taniego o marnej jakości. Najlepszą możliwością jest szukanie opinii na właściwych portalach internetowych lub bezpośrednio w sklepach internetowych. Im więcej pozytywnych komentarzy, tym większa szansa, że wybierzemy odpowiedni suplement. Takim produktem jest właśnie Ostrovit WPC 80.eu – suplement diety idealny dla każdego, kto chętnie wypoczywa aktywnie lub uprawia sport zawodowo.

 

SPIS TREŚCI:
1. Ostrovit WPC 80.eu – skład i działanie
2. Ostrovit WPC 80.eu – dawkowanie i cena

 


1. Ostrovit WPC 80.eu – skład i działanie
Ostrovit WPC 80.eu to nowoczesny suplement diety zawierający białko pochodzenia zwierzęcego. Białka zwierzęce mają wysoką wartość biologiczną, są na ogół lepiej przyswajalne niż proteiny pochodzące z produktów roślinnych. Omawiany suplement składa się w 80% z protein pochodzących z koncentratu białka serwatkowego (WPC). Produkt powstał w wyniku zaawansowanych procesów technologicznych, w tym nowoczesnej ultrafiltracji. Białko serwatkowe zawiera olbrzymią ilość aminokwasów, które odpowiadają za prawidłowy rozwój organizmu człowieka. Działają anabolicznie, przyczyniają się do szybszego rozwoju masy mięśniowej. Wykazują również działanie antykataboliczne, hamują proces rozpadu tkanki mięśniowej. Inaczej mówiąc, pomagają zwiększyć masę oraz siłę fizyczną. Dodatkowo aminokwasy przyspieszają i wspomagają proces regeneracji organizmu, niezaprzeczalnie są niezbędnym składnikiem diety, nie tylko tych, którzy regularnie uprawiają sport.

 

Preparat Ostrovit WPC 80.eu jest powszechnie stosowany przez osoby uprawiające kulturystykę, i to zarówno początkujące, jak i zaawansowane. Początkującym pomoże w nabywaniu suchej masy mięśniowej, a u zaawansowanych poprawi jej trwałość i pozwoli sukcesywnie powiększać wypracowaną muskulaturę. Ostrovit WPC 80.eu będzie też idealnym wyborem dla osób trenujących fitness oraz uskuteczniających jakikolwiek inny rodzaj aktywności fizycznej. Jak informuje producent, ten suplement jest tak naprawdę dla każdego. Może także stanowić uzupełnienie diety osoby, która nie ćwiczy regularnie lub w ogóle. W żadnym stopniu nie zmieni to faktu, że jest on świetnym źródłem niezbędnego dla każdego z nas białka. Oczywiście w przypadku takich osób dzienna dawka suplementu będzie prawdopodobnie mniejsza niż w przypadku osób regularnie trenujących.


2. Ostrovit WPC 80.eu – dawkowanie i cena
Jak wspomniano wyżej, dawka suplementu zależy między innymi od charakteru aktywności fizycznej danej osoby. Z informacji dołączonej do opakowania dowiadujemy się, że zaleca się przyjmowanie dawki od 2 do 3 porcji dziennie, po 30 g produktu każda. Pierwsza dawka w zależności od indywidualnego zapotrzebowania może być spożywana rano zaraz po przebudzeniu, druga i trzecia przed treningiem i po nim. Osoby niećwiczące mogą z powodzeniem przyjmować 1 rekomendowaną porcję dziennie. Suplement należy rozpuścić w 200 ml chudego mleka lub wody. Do wyboru producent zapewnił naprawdę szeroką gamę smaków – każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, od smaku kruchych ciastek po tiramisu czy wanilię. Nie należy przekraczać porcji zalecanych przez producenta. Kobiety w ciąży oraz karmiące przed rozpoczęciem suplementacji powinny skorzystać z konsultacji ze specjalistą. Należy pamiętać, że choć suplement nie jest lekiem, to stosowanie niezgodne z zaleceniem producenta może wywołać skutki odwrotne od oczekiwanych.

 

Cena suplementu to około 50 złotych za opakowanie o wadze 900 g. Łatwo policzyć, że takie opakowanie wystarczy na 10 dni suplementacji przy spożywaniu 3 porcji dziennie. Oczywiście cena może się różnić w zależności od miejsca, gdzie zakupimy produkt. Standardowo najtaniej jest w internetowych sklepach z odżywkami dla sportowców. Warto również poszukać promocji i kupować większe opakowania.

  Fabryka Siły Sklep

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy