Odżywka OstroVit WPC 80 to preparat stworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które dążą do szybkiego rozwoju masy i siły mięśniowej. Jest to wysokiej jakości produkt odżywczy, produkowany na bazie pełnowartościowych białek, które mimo zaawansowanych procesów produkcyjnych zachowują swoje właściwości.

 

SPIS TREŚCI:
1. OstroVit WPC 80 – właściwości
2. OstroVit WPC 80 – skład
3. OstroVit WPC 80 – dawkowanie
4. OstroVit WPC 80 – opinie
5. OstroVit WPC 80 – cena

 

 

1. OstroVit WPC 80 – właściwości
Główną zaletą preparatu odżywczego OstroVit WPC 80 to wysoka zawartość drogocennego białka, które stanowi 80% wszystkich składników. Co ważniejsze, w suplemencie użyte zostały wyłącznie białka zwierzęce, które – ze względu na właściwości – są zdecydowanie lepsze niż białka roślinne.

 

Niepodważalną zaletą preparatu jest także doskonały aminogram – optymalna kompozycja aminokwasów egzogennych, w tym aminokwasów rozgałęzionych BCAA. Odżywka OstroVit WPC 80 wykazuje doskonałe właściwości anaboliczne i antykataboliczne.

 

Preparat w szczególny sposób jest polecany sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie, trenującym dyscypliny siłowe oraz wytrzymałościowe. Inaczej rzecz ujmując, odżywkę OstroVit WPC 80 powinny zażywać osoby, których organizm ze względu na wysiłek fizyczny wykazuje większe zapotrzebowanie energetyczne.

 

Suplement OstroVit WPC 80 jest produkowany za pomocą ultrafiltracji, podczas której skoncentrowana frakcja białkowa z serwatki zostaje odpowiednio zagęszczona, a następnie oddzielona od cukru mlecznego i tłuszczu. Preparat zachowuje wszystkie wartości odżywcze, a przy tym odznacza się obniżoną zawartością tłuszczu i węglowodanów.

 

Głównym składnikiem preparatu odżywczego OstroVit WPC 80 jest białko serwatkowe, które intensywnie wspomaga proces wzrostu tkanki mięśniowej, a co ważniejsze – umożliwia szybką odbudowę włókien mięśniowych. Suplement wykazuje właściwości anaboliczne i antykataboliczne, czyli zapobiega rozpadom tkanki mięśniowej. Ponadto odżywka przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia, a także przyspiesza regenerację mięśni po treningach.

 

Znaczna zawartość białka sprawia, że suplement OstroVit WPC 80 jest polecany przede wszystkim sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, zwłaszcza w czasie budowy masy mięśniowej. Znajdujące się w preparacie węglowodany oraz białko zwierzęce stanowią optymalne źródło składników odżywczych, wspomagających szybki i bezpieczny przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

 

Odżywkę OstroVit WPC 80 można stosować w czasie intensywnych treningów i traktować jako dopełnienie codziennej diety. Do najważniejszych zalet suplementu OstroVit WPC 80 należy zaliczyć wysoką zawartość białka zwierzęcego oraz aminokwasów rozgałęzionych BCAA, właściwości anaboliczne, czyli wsparcie w budowie beztłuszczowej masy mięśniowej, działanie antykataboliczne, czyli zapobieganie rozpadowi mięśni oraz korzystny wpływ na szybką regenerację organizmu.

 

2. OstroVit WPC 80 – skład
OstroVit WPC 80 to wysokiej jakości koncentrat białka serwatkowego, w którego składzie znajduje się ponadto L-glutamina, tauryna, L-tyrozyna oraz kofeina. Preparat stanowi doskonałe źródło pełnowartościowego białka zwierzęcego oraz aminokwasów, które są niezbędne do budowy beztłuszczowej masy mięśniowej.

 

Zawarte w preparacie komponenty wykazujące działanie pobudzające sprawiają, że jest to doskonała alternatywa dla osób, które stosują suplementację w godzinach porannych.


Najważniejszym składnikiem, stanowiącym 80% wszystkich składników, jest białko serwatkowe, które intensywnie i skutecznie wspomaga proces rozbudowy mięśni, umożliwia jednocześnie odbudowę włókien mięśniowych. Suplement wykazuje właściwości anaboliczne i antykataboliczne – bierze udział w budowie masy mięśniowej i zapobiega rozpadowi już istniejących mięśni. Fabryka Siły Sklep

 

Dzięki zawartości L-glutaminy zwiększeniu ulega synteza białek mięśniowych, możliwa jest również odbudowa włókien mięśniowych podczas treningu. Ponadto organizm staje się bardziej wytrzymały na wysiłek fizyczny, co automatycznie przekłada się na jakość, intensywność i długość treningów. Szybciej następuje również regeneracja mięśni po treningach.

 

3. OstroVit WPC 80 – dawkowanie
OstroVit WPC 80 to suplement, czyli preparat stanowiący uzupełnienie codziennej diety, pod żadnym pozorem nie należy stosować go jako zamiennika zbilansowanych posiłków.


W zależności od indywidualnych potrzeb organizmu preparat należy zażywać dwa lub trzy razy dziennie, zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe. Ważne jest to, aby pierwszą porcję zażyć po przebudzeniu, a drugą nie później niż pół godziny po treningu lub głównym posiłku.

Osoby, które stosują suplementację trzy razy dziennie, trzecią porcję powinny zażywać wieczorem, przed pójściem spać. Jedna porcja to 1,5 miarki suplementu. Sproszkowany preparat należy rozpuścić w szklance wody lub odtłuszczonego mleka i dokładnie wymieszać, w tym celu można użyć szejkera.

 

4. OstroVit WPC 80 – opinie
OstroVit WPC 80 to wysokiej jakości odżywka białkowa adresowana przede wszystkim do osób aktywnych fizycznie oraz sportowców zmierzających do szybkiego zbudowania masy mięśniowej.

 

Skuteczność preparatu zapewniają przede wszystkim zaawansowane technologie oraz odpowiednio dobrane komponenty. Wysoka jakość odżywki idzie w parze z atrakcyjną ceną.


Dodatkową zaletą jest to, że suplement posiada szeroki wachlarz zastosowań. Suplement OstroVit WPC 80 można dodawać do słodkich deserów, omletów lub naleśników, uatrakcyjniając w ten sposób codzienną dietę. Możliwe jest także tworzenie na bazie odżywki OstroVit WPC 80 smacznych wysokobiałkowych koktajli.

 

Godna podkreślenia jest niska kaloryczność, dzięki czemu suplementacja zapewnia pożądane efekty, czyli optymalną ilość składników odżywczych bez jednoczesnej ingerencji w ilość dostarczanych w ciągu dnia kalorii. W praktyce oznacza to, że dotychczasowa praca nad idealną sylwetką nie zostanie zaprzepaszczona.

 

Suplement dostępny jest w kilkunastu wariantach smakowych.Wykorzystanie ultrafiltracji podczas procesu produkcji sprawia, że suplement OstroVit WPC 80 odznacza się doskonałą rozpuszczalnością, a na powierzchni przygotowanego koktajlu nie pojawia się pianka.

 

5. OstroVit WPC 80 – cena
Cena suplementu OstroVit WPC 80 jest atrakcyjna i przystępna, zarówno w przypadku mniejszych, jak i większych opakowań. Odżywki OstroVit WPC 80 można kupić w sklepach oferujących suplementy diety, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy