Białko jest bardzo ważnym składnikiem odżywczym, dlatego należy codziennie dostarczać jego odpowiednią ilość. Szczególnie duże znaczenie ma to podczas intensywnych treningów, np. uprawniania sportów siłowych, gdy organizm potrzebuje niezbędnej ilości budulca do regeneracji i rozwoju mięśni. W takich przypadkach nieoceniony może być suplement Ostrovit WPC 80 ECONOMY, nowoczesna odżywka białkowa bazująca na koncentracie białka serwatkowego.

 

SPIS TREŚCI:
1. Ostrovit WPC 80 ECONOMY – zastosowanie
2. Ostrovit WPC 80 ECONOMY – skład
3. Ostrovit WPC 80 ECONOMY – dawkowanie i sposób użycia

 


1. Ostrovit WPC 80 ECONOMY – zastosowanie
Ostrovit WPC 80 ECONOMY przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które chcą uzupełnić niedobory białka w diecie i dostarczyć jego niezbędną ilość podczas okresu intensywnych treningów. Wysoka zawartość aminokwasów oraz uzupełniające składniki w postaci tłuszczów i węglowodanów sprawiają, że mięśnie otrzymują niezbędny materiał budulcowy oraz energetyczny. Ostrovit WPC 80 ECONOMY należy do grupy suplementów diety, oznacza to, że jego głównym zastosowaniem jest uzupełnienie braków wynikających z codziennej diety. W tej roli sprawdza się znakomicie, polecany jest między innymi sportowcom oraz wszystkim, którzy z jakichś powodów nie są w stanie dostarczyć właściwej ilości składników odżywczych z pożywienia. Główną zaletą prezentowanego preparatu jest rozbudowany aminogram zapewniający pokrycie zapotrzebowania na wszystkie aminokwasy potrzebne organizmowi do prawidłowego funkcjonowania. Dzięki temu przyspieszany jest rozwój mięśni przy jednoczesnym zahamowaniu katabolizmu mającego negatywny wpływ na efekty treningu.

 

2. Ostrovit WPC 80 ECONOMY – skład
Suplement diety Ostrovit WPC 80 ECONOMY wytwarzany jest w procesie ultrafiltracji z naturalnej frakcji białkowej serwatki. Z wykorzystywanego półproduktu na początku oddzielany jest tłuszcz oraz cukier mleczny. Następnie jest poddawana zagęszczeniu, dzięki czemu otrzymuje się wysokobiałkowy produkt z odpowiednimi proporcjami składników odżywczych. Jedna porcja produktu (30 g) zawiera następujące składniki: białko 21,15 g, węglowodany 6,06 g, tłuszcz 0,60 g, sól 0,125 g. Wartość energetyczna takiej porcji to 477 kJ, co odpowiada 114 kcal. Bardzo dobrze prezentuje się profil aminokwasowy produktu firmy Ostrovit . Z najważniejszych aminokwasów można wymienić między innymi kwas glutaminowy (12,65 g/100 g białka), kwas asparaginowy (7,25 g/100 g białka), leucynę (7,37 g/100 g białka), lizynę (6,00 g/100 g białka) oraz treoninę (4,67 g/100 g białka). Co ważne, w składzie Ostrovit WPC 80 ECONOMY nie ma żadnych białek pochodzenia roślinnego, które w innych produktach tego typu stanowią tanie wypełnienie.

 

3. Ostrovit WPC 80 ECONOMY – dawkowanie i sposób użycia
Suplement diety Ostrovit WPC 80 ECONOMY oferowany jest w 700-gramowym opakowaniu, co daje 23 porcje o wadze około 30 g. Producent zaleca stosowanie od 1 do 3 porcji dziennie, w zależności od diety oraz intensywności treningów. Jedną porcję należy rozpuścić w 200 ml wody lub chudego mleka, po czym spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. W przypadku trzech porcji dziennie stosować po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami (w zależności od zapotrzebowania), po treningu. Produkt jest łatwo rozpuszczalny w płynie, podczas jego przygotowania nie tworzy się piana, dodatkowo jest dostępny w kilku różnych wariantach smakowych. Bardzo istotną kwestią jest wysokie bezpieczeństwo tego produktu. Jeśli w czasie suplementacji produktu Ostrovit WPC 80 ECONOMY będzie przestrzegane zalecane dawkowanie, to nie powinny pojawić się żadne skutki uboczne. Należy pamiętać, że preparat nie powinien zastępować zróżnicowanej bogatej w składniki odżywcze diety, a jedynie być jej uzupełnieniem.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy