Activlab WPC 80 to odżywka białkowa, która powstała z najlepszego białka serwatkowego o wysokiej wartości biologicznej. To ono w szczególny sposób odpowiada za pozytywne działanie całego preparatu. Najwyższa jakość produktu sprawia, że poleca się go zwłaszcza jako dodatek do diety sportowca. Pełne działanie Activlab WPC 80 zostało opisane poniżej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Plusy produktu Activlab WPC 80
2. Activlab WPC 80 - dawkowanie
3. Sklep z Activlab WPC 80

 


1. Plusy produktu Activlab WPC 80
Produkt ten ma tyle zalet, że można go bez zastanowienia stawiać w czołówce preparatów działających w podobny sposób. Wspomnieć należy zwłaszcza o jego wysokiej wartości biologicznej, która skutecznie oddziałuje na rozwój mięśni. W preparacie znajduje się bardzo duża ilość białka, a to właśnie ten składnik w największym stopniu wpływa na budowanie masy mięśniowej oraz na utrzymanie odpowiedniego stosunku między ilością tkanki tłuszczowej, a ilością mięśni. Ważną informacją dla wszystkich użytkowników jest to, że w produkcie nie wykorzystano aspartamu. Dodatkowo Activlab WPC 80 ułatwia utrzymanie zdrowia kości.

Dużą zaletą są różne smaki produktów (bananowy, truskawkowy, waniliowy i naturalny). Można dopasować smak do aktualnego zapotrzebowania żywieniowego, a samo przyjmowanie środka będzie po prostu przyjemniejsze. W ten sposób można zachęcić użytkowników do jego stosowania.

 

Warto jeszcze wspomnieć o składnikach, które tutaj zastosowano, ponieważ to od nich w największym stopniu zależy zwiększenie masy oraz siły mięśni. Zostały tutaj wykorzystane białko serwatkowego pochodzące z mleka (zawiera laktozę), aromaty, substancja zagęszczająca i substancja słodząca – sukraloza. Wartość energetyczna dla 100 g produktu to 397 kcal. Nie dodano tutaj ani grama cukru.


Efekty, jakie przynosi preparat Activlab WPC 80, są świetne, dlatego bez problemu mogą go stosować zarówno sportowcy, jak i amatorzy sportu.

 

2. Systematyczne dawkowanie Activlab WPC 80
Kolejny ważny temat to oczywiście dawkowanie Activlab WPC 80. Jeśli robi się to odpowiednio, czyli regularnie i według zaleceń producenta, to można osiągnąć naprawdę świetne wyniki. Zaleca się, aby stosować go dwa razy dziennie w przerwie między posiłkami. Jedna dawka stanowi 30 g produktu, czyli półtora miarki. Jedną porcję rozpuszcza się w 200 ml wody i trzeba ją wypić po wcześniejszym dokładnym wymieszaniu.

 

3. Sklep z Activlab WPC 80
Sklepu z Activlab WPC 80 można z powodzeniem szukać w Internecie, ale też odwiedzić sklep stacjonarny. W obu przypadkach można znaleźć pełną gamę zaproponowaną przez producenta. Cena Activlab WPC 80 nie jest wygórowana, więc i z tego względu produkt cieszy się sporą popularnością wśród klientów, którzy chętnie go przyjmują.

 

Warto zdecydować się na taki środek, który z pewnością przyniesie dobre efekty, a jednocześnie nie obciąży kieszeni klienta. Wiele osób pozytywnie wypowiada się o jego działaniu, co stanowi gwarancję jego skuteczności.