Myli się ten, kto uważa, że trening to wyłącznie bezmyślne podnoszenie ciężarów. Podczas takiego wysiłku fizycznego angażujemy mnóstwo partii mięśni i pobudzamy ich rozwój. W dodatku w czasie treningu w naszym organizmie zachodzi wiele procesów. Jeśli nie dostarczymy organizmowi niezbędnych składników, to nasz trening nie będzie zbyt efektywny. Pomocny będzie wtedy NO-Xplode 3.0.

 

SPIS TREŚCI:
1. Odżywka przedtreningowe NO-Xplode 3.0
2. NO-Xplode 3.0 – skład
3. NO-Xplode 3.0 – siła w czystej postaci
4. NO-Xplode 3.0 – więcej siły do ćwiczeń

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Odżywka przedtreningowe NO-Xplode 3.0
W czasie wzmożonego wysiłku mięśnie człowieka ulegają uszkodzeniom. Tajemnica tkwi w tym, aby zapewnić organizmowi odpowiednie składniki do ich odbudowania – dzięki temu stają się one większe i bardziej wytrzymałe. Bardzo wiele mówi się o tym, jak ważna jest tu odpowiednia dieta. I rzeczywiście, bez niej nie jesteśmy w stanie zapewnić naszemu organizmowi wszystkich tych składników, których potrzebuje. Często zapominamy jednak, że coś innego powinniśmy mu dostarczyć przed ciężkim wysiłkiem, inne z kolei składniki potrzebne będą już po wyjściu z siłowni.

 

Na podstawie wiedzy o tak zróżnicowanych potrzebach ludzkiego organizmu tworzy się najróżniejsze suplementy diety. Produkty te, przeznaczone dla sportowców, zawierają w swoich składach starannie dobrane składniki. Wystarczy zatem spożywać je w odpowiednich momentach, aby organizm stale był odżywiony w dokładnie taki sposób, jaki będzie dla niego najlepszy. Przykładem są tu odżywki przedtreningowe. Jak sama nazwa wskazuje, należy przyjmować je bezpośrednio przed rozpoczęciem treningu.

 

Organizm, który ma zostać poddany tak ciężkiej próbie, jaką jest intensywny trening na siłowni, potrzebuje przede wszystkim energii. Z tego powodu odżywki przedtreningowe zawierają wiele składników, które pobudzają nas do wzmożonego wysiłku i pozwalają nam wytrwać w trudnych warunkach.


Każdy, kto kiedykolwiek słyszał o odżywkach przedtreningowych, na pewno spotkał się również z nazwą BSN. Już krótkotrwałe przyjmowanie NO-Xplode 3.0 pozwala na zauważenie ogromnej różnicy w tym, jak nasze ciało zachowuje się na siłowni.

 

2. NO-Xplode 3.0 – skład
Skład produktu NO-Xplode 3.0 jest przygotowany bardzo starannie i powstał na bazie wieloletnich badań oraz doświadczeń. Badania te miały na celu określenie, czego ludzki organizm potrzebuje najbardziej w czasie wzmożonego wysiłku fizycznego. Odpowiedź wydaje się banalna – potrzebuje energii i pobudzenia, dzięki którym będzie mógł radzić sobie z dużymi obciążeniami.

 

Dobry suplement przedtreningowy musi zawierać wiele mikroelementów, które ułatwią wchłanianie poszczególnych składników i sprawią, że organizm może skutecznie z nich korzystać. Z tego powodu suplement NO-Xplode 3.0 zawiera nie tylko składniki mające bezpośredni wpływ na wydajność treningową, ale również bogaty zestaw witamin znacznie usprawniających pracę ludzkiego organizmu. Witaminy z grupy B oraz witamina C to niezwykle istotne składniki. W suplemencie znajduje się również magnez zaliczany do najważniejszych dla aktywnych osób minerałów. Tak dobrany skład znacznie poprawia metabolizm i pomaga organizmowi w przyswajaniu innych, potrzebnych mu substancji.


3. NO-Xplode 3.0 – siła w czystej postaci
Jeśli chodzi o składniki zwiększające siłę oraz wytrzymałość mięśni, to podstawowym z nich w NO-Xplode 3.0 jest kreatyna. Powszechnie występuje również w wielu innych suplementach, jej zadaniem jest zapewnienie odpowiednich zapasów energetycznych przed zbliżającym się treningiem. Nie od dziś wiadomo, że znacznie zwiększa ona wytrzymałość ludzkiego ciała. Jej przyjmowanie sprawia, że jesteśmy w stanie dawać z siebie na siłowni znacznie więcej. Nasza siła znacznie się poprawia, a masa mięśniowa urośnie o wiele szybciej. Fabryka Siły Sklep

 

Innym ważnym składnikiem NO-Xplode 3.0 jest kofeina. W odpowiednich dawkach może stanowić doskonałe i bardzo bezpieczne uzupełnienie innych składników obecnych w odżywce. Dodaje energii i pobudza nas do działania. Poprawia również naszą koncentrację.

 

4. NO-Xplode 3.0 – więcej siły do ćwiczeń
Większość użytkowników NO-Xplode 3.0 nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że jest to produkt stojący na naprawdę wysokim poziomie. Suplement ten ma dosłownie wszystko, czego tylko można oczekiwać od dobrej odżywki tego typu. Bogaty skład, który na różne sposoby wspiera nasz organizm i zapewnia mu mnóstwo energii w czasie treningu.

 

Im więcej energii i siły mamy na siłowni, tym lepiej możemy ćwiczyć. Jesteśmy w stanie podnosić większe ciężary i wykonywać o wiele więcej powtórzeń konkretnych ćwiczeń. Warto w takim razie zapewnić sobie dodatkowe źródła energii. NO-Xplode 3.0 to suplement, który na siłowni jest wprost niezastąpiony. Jedna porcja bezpośrednio przed treningiem sprawi, że będzie on znacznie bardziej intensywny.