Wśród wielu suplementów na rynku N.O.- Xplode wyróżnia się niezwykłym działaniem. Zwiększa naszą siłę oraz wytrzymałość. Sprawia, że trening może stać się dłuższy i intensywniejszy. Produkt wspomaga potencjał psychofizyczny, ukrwienie mięśni, dodaje energii, a nawet zwiększa motywację. Ma także pozytywny wpływ na wydolność aerobową, poziom tlenku azotu w komórkach, uzupełnienie elektrolitów, ilość karnozyny w mięśniach, odporność mięśni na zmęczenie, ochronę przed nagromadzeniem jonów wodorowych w trakcie wysiłku. Usprawnia transport składników odżywczych do tkanek mięśniowych oraz przepływ krwi, regulację procesów katabolicznych, stymuluje produkcje insuliny.

 

SPIS TREŚCI:
1. Dla kogo N.O.-Xplode
2. Dawkowanie N.O.-Xplode
3. Co warto wiedzieć o N.O.-Xplode?

 


1. Dla kogo N.O.-Xplode
N.O.-Xplode jest przeznaczony dla osób w przedziale wiekowym 18–50 lat, które nie mają problemów zdrowotnych oraz posiadają już pewne doświadczenie w suplementacji produktów zawierających kofeinę oraz inne związki stymulujące. Suplement nie powinien być stosowany przez osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z tego typu środkami. Nie mogą go również przyjmować kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące. Nie należy łączyć N.O.-Xplode z innymi produktami, które zawierają kofeinę lub innymi środkami o podobnym działaniu.

 

2. Dawkowanie N.O.-Xplode
Jednorazowo zaleca się przyjąć pojedynczą porcję (ok. 20 g) produktu. Produkt mieszamy z 250 ml zimnej wody. Podczas mieszania nie wstrząsamy. N.O.-Xplode powinien ulec rozpuszczeniu w naczyniu. Tak przygotowany suplement spożywamy 20–30 minut przed treningiem na pusty żołądek.


Niewskazane jest przekraczanie dwóch porcji dziennie. Jeśli podczas stosowania suplementu pojawi się bezsenność, zaleca się zaprzestać stosowania N.O.-Xplode co najmniej 4 godziny przed odpoczynkiem. Wypijaj co najmniej 3 litry wody niegazowanej dziennie i minimum 1 litr podczas treningu.

 

3. Co warto wiedzieć o N.O.-Xplode?
Produkt jest chwalony N.O.-Xplode i doceniany przez użytkowników, którzy w swoich opiniach podkreślają, jak wiele ma zalet. Oprócz tak oczywistych jak zwiększenie intensywności treningu, większej energii wymieniane są wspaniały smak, świetna rozpuszczalność (co jest istotne w przygotowaniu suplementu do spożycia) oraz poprawa skupienia i koncentracji, większa motywacja. Suplement przynosi naprawdę spektakularne efekty. Fabryka Siły Sklep

Produkt zawiera wszystko, co niezbędne do wydajnego treningu. W skład wchodzą witaminy C, D, B1, B6, B12, niacyna, kwas foliowy, kwas pantotenowy, magnez, l-arginina, l-lizyna, glicyna, n-acetylo-l-tyrozyna, tauryna, l-fenyloalanina, kofeina, betaina, cholina, inozytol, beta-alanina, monohydrat kreatyny, bioflawonoidy grejpfrutowe, ekstrakt z pieprzu czarnego, ekstrakt z pestek winogron oraz ekstrakt indian gooseberry (agrest indyjski).

 

Produkt kupimy w wielu renomowanych sklepach internetowaych. Ceny N.O.-Xplode zaczynają się od ok. 47 złotych, a kończą na 160 złotych.