Firmy Trec Nutrition nikomu nie trzeba przedstawiać. Trec Nutrition to solidna firma, której produkty świadczą o wyjątkowym wyczuciu rynku i potrzeb sportowców. Nie inaczej jest w przypadku Nitrobolonu II. To modyfikacja popularnej odżywki. Trec Nutrition zdecydował się na jej małe unowocześnienie. Nitrobolon II został stworzony po to, by sportowcy mogli w najbardziej wydajny sposób zwiększyć produkcję tlenku azotu (NO) w organizmie. Pozwala to na efektywniejsze wykonywanie ćwiczeń i szybszą regenerację po trudnych sesjach treningowych. Silne działanie tlenku azotu sprawia, że mięśnie są lepiej ukrwione i dociera do nich więcej składników odżywczych – a przede wszystkim tlen. Nitrobolon II przyczynia się więc do osiągnięcia maksymalnej siły oraz wytrzymałości mięśniowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Nitrobolon II – skład
2. Nitrobolon II – działanie
3. Nitrobolon II – dawkowanie
4. Nitrobolon II – opinie

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Nitrobolon II – skład
Zawarty w suplemencie ester etylowy kreatyny pozwala na optymalizację przemian energetycznych. Jabłczan cytruliny przyczynia się do sprawniejszego usuwania amoniaku i kwasu mlekowego, dzięki czemu zbędne produkty przemiany materii, powstające w wyniku intensywnych ćwiczeń, są usuwane z mięśni.

 

Warto podkreślić, że tlenek azotu jest często określany jako „cząsteczka życia”. Tytuł ten może zawdzięczać swojemu ogromnemu wpływowi na regenerację i funkcjonowanie układu nerwowego, układu sercowo-naczyniowego oraz układu immunologicznego. Tlenek azotu dodatkowo w pośredni sposób wspiera osiąganie wyznaczonych celów sylwetkowych. Właściwości te sprawiają, że Nitrobolon II jest polecany sportowcom zawodowym oraz wszystkim tym, którzy marzą o estetycznym wyglądzie swojego ciała.

 

Nitrobolon II to booster przedtreningowy. Jego głównym zadaniem jest więc zwiększenie siły i energii odczuwanej podczas ćwiczeń oraz przyspieszenie regeneracji mięśni po intensywnym treningu. Żeby osiągnąć tego typu efekty, Trec Nutrition zastosował w swoim produkcie dwa aminokwasy o zbliżonej specyfice działania – L-argininę w formie jabłczanu oraz alfa-ketoglutaranu i L-cytrulinę w formie jabłczanu.

 

Połączenie obu składników daje wymierne efekty. L-arginina i L-cytrulina wzajemnie na siebie oddziałują i wzmacniają swoje właściwości. Wszystkie składniki opisywanego suplementu użyte zostały w najbardziej stabilnych i najlepiej przyswajalnych w formach, dzięki temu wydajność Nitrobolonu II jest naprawdę wysoka. Formuła odżywki została wzbogacona o świetnie dobrane węglowodany. Nie dość, że dodają one sporo energii, to jeszcze usprawniają regenerację i zwiększają tempo odbudowy zapasów glikogenu w mięśniach.

 

W Nitrobolonie II znajduje się także inny bardzo istotny składnik występujący naturalnie w organizmie każdego człowieka, czyli kreatyna. Kreatyna w formie estru etylowego cechuje się wysoką biodostępnością, dzięki czemu mięśnie mogą należycie wykorzystać ten składnik. Ponadto odżywkę wzbogacono tauryną (aminokwas odpowiedzialny między innymi za usprawnienie transportu kreatyny do mięśni), inozyną oraz glutaminą.

 

2. Nitrobolon II – działanie
Przedtreningówka Nitrobolon II to bardzo silna odżywka, mająca ogromny wpływ na efektywność treningu każdego sportowca. Jej regularne stosowanie przyczynia się do znacznego wzrostu uwalniania tlenku azotu NO, co wywołuje szereg korzyści.

 

L-arginina i L-cytrulina są również odpowiedzialne za wsparcie jednego z najważniejszych procesów detoksykacyjnych. Mowa tu o cyklu mocznikowym, podczas którego amoniak jest przekształcany w mocznik. Proces ten warunkuje właściwe funkcjonowanie każdego organizmu. Cykl mocznikowy to swoista sekwencja reakcji o charakterze enzymatycznym, umożliwiająca pozbycie się nadmiernej ilości zbędnych produktów przemiany materii, które są efektami ubocznymi przemian biochemicznych zachodzących w organizmie.

  Fabryka Siły Sklep

Obecna w suplemencie kreatyna po dostarczeniu do organizmu wspiera wytwarzanie jednostki energetycznej ATP, czyli adenozynotrójfosforanu. Im więcej ATP w organizmie, tym więcej energii może zostać przeznaczone chociażby na skurcz mięśni.

 

Nitrobolon II jest przepełniony dodatkami. Mowa tu m.in. o taurynie, która między innymi odpowiada za wspomaganie transportu kreatyny do mięśni. Obecna w suplemencie Nitrobolon II tauryna wraz z inozyną oraz glutaminą skutecznie wzmaga regenerację całego organizmu.

 

3. Nitrobolon II – dawkowanie
Ze względu na to, że Nitrobolon II jest odżywką przedtreningową, należy ją spożywać odpowiednio wcześnie przed rozpoczęciem ćwiczeń. Zasada ta pozwala na uzyskanie maksymalnej efektywności preparatu. Pamiętaj, by stosować się do wszystkich zaleceń podanych przez producenta. Dzięki temu zapewnisz sobie bezpieczeństwo. Nitrobolon II nie jest szkodliwy. Każdy suplement należy jednak stosować z rozwagą.

 

W dni treningowe: należy przyjmować pojedynczą porcję (4 miarki = 20 g) pół godziny przed treningiem oraz bezpośrednio po zakończeniu ćwiczeń.

W dni nietreningowe: pojedyncza porcja (4 miarki = 20 g) pół godziny przed śniadaniem i przed kolejnym głównym posiłkiem dnia.

 

Pamiętaj, że każdą porcję należy wymieszać z 300 ml zimnej wody. Odżywkę spożywaj tuż po przygotowaniu.

 

Nie powinno się przyjmować dziennie dawki większej niż zalecana do spożycia (czyli 8 miarek).

 

4. Nitrobolon II – opinie
Marka Trec Nutrition to uznany gracz na rynku. Producenta ceni się za sięganie po składniki wysokie jakościowo. Trec Nutrition nie pozwala sobie na korzystanie z receptur, które nie są sprawdzone i skuteczne.

Nitrobolon II jest ceniony za brak w składzie klasycznych stymulantów. Suplement nie zawiera np. kofeiny. Dzięki temu możliwe jest przyjmowanie odżywki przez osoby oczekujące innego rodzaju bodźców w trakcie treningu. Nitrobolon II nie wywołuje przeciążenia układu nerwowego – przyjmowany zgodnie z zaleceniami nie powinien wpływać niekorzystnie na jakość snu i koncentrację.

 

Związki takie jak L-arginina oraz L-cytrulina odpowiadają za poprawę funkcji seksualnych mężczyzn. Mają pozytywny wpływ na poprawę sprawności seksualnej, polepszają jakość nasienia, zwiększają libido.

 

Regularne stosowanie suplementu przyczynia się do znacznego wzrostu efektywności każdego wykonanego treningu. Szybkość poprawy osiąganych wyników może być wręcz spektakularna, co przyczyni się do lepszej motywacji. Nitrobolon II pomógł wielu sportowcom na całym świecie.

 

Produkty Trec Nutrition są znane i cenione na rynku. Suplementy producenta łatwo znaleźć. Nitrobolon II można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych.