Muscletech Phase 8 to suplement diety wspomagający proces rzeźbienia sylwetki i budowania masy mięśniowej. Jedną z najważniejszych zalet produktu jest jego skład. Formuła suplementu wyróżnia się nowym czystszym składem i zawiera 6 różnych białek. Dobroczynny wpływ Phase 8 na organizm potwierdzają opinie klientów, którzy zgodnie twierdzą, że to jeden z najlepszych suplementów w swojej kategorii dostępnych na rynku. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Skład suplementu Muscletech Phase 8
2. Zalety Muscletech Phase 8
3. Dawkowanie, cena, sklep

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Skład suplementu Muscletech Phase 8
Muscletech Phase 8 wyróżnia się składem opartym na połączeniu 6 różnych białek pochodzących z mleka, takich jak chociażby kazeina micelarna, kazeinian wapnia, koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego . W mieszance znajdują się również między innymi sód, wapń, matrix enzymów trawiennych oraz nieznaczna ilość tłuszczu i węglowodanów. Produkt nie zawiera zbędnych wypełniaczy, a wszystkie zastosowane w nim substancje są w pełni legalne i bezpieczne dla zdrowia.

 

2. Zalety Muscletech Phase 8
Jedna porcja Muscletech Phase 8 to aż 26 g białka w czystej postaci, które zapewnia długotrwałe uwalnianie aminokwasów. Wolnodziałające białko odżywia mięśnie aż do 8 godzin i dostarcza im niezbędnego budulca w postaci najwyższej jakości aminokwasów. Wydłużone działanie Phase 8 sprawia, że w organizmie tworzy się optymalne środowisko do zachodzenia procesów anabolicznych, co jest niezwykle korzystne w procesie budowy mięśni. Suplement usprawnia wchłanianie składników odżywczych i syntezę białek mięśniowych. Przyspiesza regenerację po treningach, wzmacnia mięśnie i zapobiega ich rozpadowi. Dzięki temu pozwala na jak najlepsze wykorzystanie czasu treningu, bez obaw o nadmierną eksploatację mięśni i ich przemęczenie. Na tym jednak nie kończy się pozytywne działanie tego suplementu.

 

Najważniejszym efektem stosowania Muscletech Phase 8 jest z pewnością wzrost masy mięśniowej. Wysoka zawartość białek stymuluje mięśnie do wzmożonego wysiłku i dodaje siły. Jeśli będziemy stosować suplement regularnie, szybko zauważymy pierwsze efekty jego działania, co potwierdzają opinie klientów, którzy zdecydowali się na budowanie sylwetki z pomocą Muscletech Phase 8. Suplement zbiera dobre recenzje zarówno wśród profesjonalistów, jak i zwykłych użytkowników. Dlatego też polecany jest każdemu, komu zależy na szybkich i pewnych rezultatach.

  Fabryka Siły Sklep

3. Dawkowanie, cena, sklep
Podstawą skuteczności suplementu jest systematyczne stosowanie produktu zgodnie z zalecaniami producenta. Optymalne dawkowanie Muscletech Phase 8 to 1 miarka odżywki zmieszana z 250 ml lub 340 ml chłodnej wody bądź chudego mleka. Tak przygotowaną mieszankę należy spożywać codziennie, najlepiej po treningu. Dla podniesienia skuteczności suplementu można przyjmować więcej niż 1 dawkę dziennie, ale nie więcej niż 3, np. między posiłkami. Jedna porcja Phase to ok. 40 g mieszanki.
Cena różni się w zależności od pojemności opakowania produktu, jednak najczęściej wynosi od 150 do 170 zł. Muscletech Phase 8 dostępny jest w sklepach z suplementami dla sportowców, można go również zamówić w sklepie internetowym, skąd zostanie dostarczony w ciągu kilku dni.