Muscletech Mass-Tech to efektywnie działający gainer, który pozwoli Ci szybko i skutecznie zbudować masę mięśniową. Podstawowym warunkiem do zwiększenia masy ciała jest nadwyżka kaloryczna. Nawet ciężki i intensywny trening nie przyniesie zadowalających rezultatów, jeśli nie dostarczymy odpowiedniej ilości pożywienia do organizmu. Efekty będą po prostu niewspółmierne do wysiłku. Dodatkowo wraz z rozbudową ciała nasz organizm potrzebuje coraz więcej kilokalorii. Należy też pamiętać, że podczas intensywnych bądź długotrwałych ćwiczeń spalamy stosunkowo dużą dawkę energii wyrażoną w kilokaloriach (kcal). Warto więc w takim razie zadbać o dostarczenie odpowiedniej ilości „paliwa” do organizmu. Rozwiązaniem jest Muscletech Mass-Tech. Działa on anabolicznie, dostarcza organizmowi składników odżywczych niezbędnych do rozrostu. Dodatkowo idealnie nadaje się do spożycia bezpośrednio po treningu, kiedy tak trudno w inny sposób szybko uzupełnić zapasy glikogenu. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Co to jest gainer?
2. Skład Muscletech Mass-Tech
3. Muscletech Mass-Tech – pozostałe informacje

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Co to jest gainer?
Gainer to suplement przygotowany z myślą o sportowcach, którzy chcą rozbudować swoją tkankę mięśniową. Najczęściej zawiera około 70–80% węglowodanów o różnym indeksie glikemicznym (glukoza/dekstroza oraz maltodekstryny), aby dostarczyć energii na dłuższy okres. Na drugim miejscu w składzie gainera, pod względem ilości, znajduje się najczęściej białko. Suplement ten powinien zawierać około 10–30% białka. Reszta to najczęściej tłuszcze, opcjonalnie witaminy, minerały i inne dodatki.


2. Skład Muscletech Mass-Tech

Muscletech Mass-Tech działa tak dobrze na organizm ze względu na wyjątkowy i dopracowany skład. Każda porcja produktu, tj. 5 miarek, to według producenta aż około 60 gram wysokiej jakości białka. Jest ono jednym z kluczowych składników prawidłowej diety, stanowi źródło aminokwasów, a one z kolei budują tkankę mięśniową. Kolejnym makroskładnikiem są węglowodany, stanowią cenne źródło energii dla organizmu. Aby móc przeprowadzać intensywne treningi i podejmować długotrwały wysiłek fizyczny, niezbędne jest dostarczanie w odpowiedniej ilości węglowodanów, co zapewnia Muscletech Mass-Tech. Efekty tego preparatu to również zasługa odpowiednio dobranych proporcji składników w formule gainera oraz witaminowych i minerałowych dodatków. Muscletech Mass-Tech zawiera kompleks witamin oraz minerałów (jak wapń, żelazo, sód). Ponadto suplement ten został wzbogacony o dawkę kreatyny, która wspomaga dostarczanie energii do komórek mięśniowych oraz kompleks niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych.


3. Muscletech Mass-Tech – pozostałe informacje
Cena Muscletech Mass-Tech za 3200 gram to wydatek rzędu 180 złotych. Suplement dostępny jest online oraz stacjonarnie w wybranych sklepach. Muscletech Mass-Tech należy rozpuścić w wodzie lub mleku i spożywać między posiłkami lub po treningu. Jedna dawka Muscletech Mass-Tech to 5 miarek.

  Fabryka Siły Sklep

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy