Czym jest suplement MHP Up Your Mass? To odżywka węglowodanowo-białkowa, która realnie sprzyja wzrostowi siły i beztłuszczowej masy ciała. Dostępna jest w kilku ciekawych smakach do wyboru i skomponowana ze starannie wybranych składników, w tym węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym. Skutecznie działanie MHP Up Your Mass wynika również z wysokiej zawartości glutaminy i aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach w każdej z porcji.

 

SPIS TREŚCI:
1. Efekty stosowania MHP Up Your Mass

2. Wzór na czystą masę? Skład MHP Up Your Mass
3. Wyjątkowa cena MHP Up Your Mass

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Efekty stosowania MHP Up Your Mass
Profil składników odżywczych produktu jest skomponowany w taki sposób, że dostarcza węglowodanów, białek i tłuszczów w określonych z góry proporcjach (45 : 35 : 20). Dlatego też korzystająca z niego osoba może budować czystą masę mięśniową bez jednoczesnego nadmiernego gromadzenia tkanki tłuszczowej. Dostępny w dobrych sklepach MHP Up Your Mass przeznaczony jest zarówno dla zawodowych sportowców, jak i amatorów, którzy chcą po prostu nieco przybrać na wadze. Motto firmy od wielu lat brzmi: „Liczy się każda kaloria”. Doceniają to medaliści mistrzostw świata i Europy, w tym mistrz olimpijski Kurt Angle i znani na całym świecie strongmani – Mark Philippi, Steve Kirit czy Phil Pfister. Mają oni doskonałe opinie o MHP Up Your Mass.


2. Wzór na czystą masę? Skład MHP Up Your Mass
Kompleks Glycemix LGI to starannie wybrane węglowodany o stosunkowo niskim indeksie glikemicznym, które pochodzą z owsa, jęczmienia czy włókna owsianego. Zapewniają organizmowi niezbędną do działania energię oraz usprawniają uzupełnianie glikogenu mięśniowego. Stanowią podstawowe źródło energii i są kluczowym elementem w przypadku osób, które na co dzień intensywnie trenują. W przeciwieństwie do węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym są wolniej trawione i wchłaniane, dzięki czemu dostarczają energii na dłuższy czas.


Odpowiednie dawkowanie MHP Up Your Mass dostarcza organizmowi sportowca także mieszankę białka z soi, koncentratu białka serwatkowego oraz kazeiny. Razem zawierają kompletny profil aminokwasowy. Kompleks wysokiej jakości protein PROBOLIC gwarantuje dużą ilość argininy, BCAA czy glutaminy, które zapewniają organizmowi sprawną regenerację po wysiłku fizycznym.


W skład MHP Up Your Mass wchodzi ponadto Lipid Complex, a więc źródło niezbędnych kwasów tłuszczowych (EFA), które są konieczne do zachowania prawidłowego funkcjonowania organizmu. Przyjmowanie zdrowych tłuszczów zapewnia wiele korzyści. Spowalniają one trawienie węglowodanów i białek, pomagają utrzymać stały poziom insuliny. Z kolei MCT – trójglicerydy średniołańcuchowe stanowią skoncentrowane źródło energii pozwalające oszczędzić glikogen mięśniowy w trakcie treningu. W dłuższej perspektywie może przekładać się to na zmniejszenie ilości tłuszczu w organizmie, a zwiększenie tzw. suchej masy mięśniowej.

  Fabryka Siły Sklep

3. Wyjątkowa cena MHP Up Your Mass
Cena MHP Up Your Mass w stosunku do jakości produktu jest bardzo atrakcyjna. Poza wyżej wymienionymi składnikami odżywka zawiera również liczne witaminy i minerały – między innymi wapń, fosfor, sód czy żelazo, witaminy z grupy B, witaminy A, D, C, E. Dlatego podczas budowania masy mięśniowej nie trzeba obawiać się o kondycję swojego organizmu.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy