Czym jest suplement MHP Up Your Mass? To odżywka węglowodanowo-białkowa, która realnie sprzyja wzrostowi siły i beztłuszczowej masy ciała. Dostępna jest w kilku ciekawych smakach do wyboru i skomponowana ze starannie wybranych składników, w tym węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym. Skutecznie działanie MHP Up Your Mass wynika również z wysokiej zawartości glutaminy i aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach w każdej z porcji.

 

SPIS TREŚCI:
1. Efekty stosowania MHP Up Your Mass

2. Wzór na czystą masę? Skład MHP Up Your Mass
3. Wyjątkowa cena MHP Up Your Mass

 

 

1. Efekty stosowania MHP Up Your Mass
Profil składników odżywczych produktu jest skomponowany w taki sposób, że dostarcza węglowodanów, białek i tłuszczów w określonych z góry proporcjach (45 : 35 : 20). Dlatego też korzystająca z niego osoba może budować czystą masę mięśniową bez jednoczesnego nadmiernego gromadzenia tkanki tłuszczowej. Dostępny w dobrych sklepach MHP Up Your Mass przeznaczony jest zarówno dla zawodowych sportowców, jak i amatorów, którzy chcą po prostu nieco przybrać na wadze. Motto firmy od wielu lat brzmi: „Liczy się każda kaloria”. Doceniają to medaliści mistrzostw świata i Europy, w tym mistrz olimpijski Kurt Angle i znani na całym świecie strongmani – Mark Philippi, Steve Kirit czy Phil Pfister. Mają oni doskonałe opinie o MHP Up Your Mass.


2. Wzór na czystą masę? Skład MHP Up Your Mass
Kompleks Glycemix LGI to starannie wybrane węglowodany o stosunkowo niskim indeksie glikemicznym, które pochodzą z owsa, jęczmienia czy włókna owsianego. Zapewniają organizmowi niezbędną do działania energię oraz usprawniają uzupełnianie glikogenu mięśniowego. Stanowią podstawowe źródło energii i są kluczowym elementem w przypadku osób, które na co dzień intensywnie trenują. W przeciwieństwie do węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym są wolniej trawione i wchłaniane, dzięki czemu dostarczają energii na dłuższy czas.


Odpowiednie dawkowanie MHP Up Your Mass dostarcza organizmowi sportowca także mieszankę białka z soi, koncentratu białka serwatkowego oraz kazeiny. Razem zawierają kompletny profil aminokwasowy. Kompleks wysokiej jakości protein PROBOLIC gwarantuje dużą ilość argininy, BCAA czy glutaminy, które zapewniają organizmowi sprawną regenerację po wysiłku fizycznym.


W skład MHP Up Your Mass wchodzi ponadto Lipid Complex, a więc źródło niezbędnych kwasów tłuszczowych (EFA), które są konieczne do zachowania prawidłowego funkcjonowania organizmu. Przyjmowanie zdrowych tłuszczów zapewnia wiele korzyści. Spowalniają one trawienie węglowodanów i białek, pomagają utrzymać stały poziom insuliny. Z kolei MCT – trójglicerydy średniołańcuchowe stanowią skoncentrowane źródło energii pozwalające oszczędzić glikogen mięśniowy w trakcie treningu. W dłuższej perspektywie może przekładać się to na zmniejszenie ilości tłuszczu w organizmie, a zwiększenie tzw. suchej masy mięśniowej.

  Fabryka Siły Sklep

3. Wyjątkowa cena MHP Up Your Mass
Cena MHP Up Your Mass w stosunku do jakości produktu jest bardzo atrakcyjna. Poza wyżej wymienionymi składnikami odżywka zawiera również liczne witaminy i minerały – między innymi wapń, fosfor, sód czy żelazo, witaminy z grupy B, witaminy A, D, C, E. Dlatego podczas budowania masy mięśniowej nie trzeba obawiać się o kondycję swojego organizmu.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy