Budowanie masy mięśniowej to trudny proces i dlatego często poszukujemy wsparcia w postaci silnie działających odżywek, które sprawią, że budowanie masy stanie się łatwiejsze. Rynek jest naprawdę duży i klientów mamy wielu, zainteresowanie jest ogromne. Marka MHP do sprzedaży wprowadza wiele interesujących produktów, dzięki którym praca na siłowni przyniesie więcej pozytywnych efektów. MHP Up Your Mass to odżywka, którą warto się zainteresować.

 

SPIS TREŚCI:
1. Najważniejsze cechy MHP Up Your Mass
2. Skład MHP Up Your Mass
3. Dawkowanie i opinie na temat MHP Up Your Mass

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Najważniejsze cechy MHP Up Your Mass
Podstawowa kwestia, na którą trzeba zwrócić uwagę, to przede wszystkim połączenie aż trzech różnych frakcji białka, dodatkowo w składzie znajdują się również zdrowe tłuszcze i węglowodany wysokiej jakości. MHP Up Your Mass będzie skutecznie wspierać wszystkie przemiany anaboliczne w organizmie. Z jedną porcją produktu dostarczamy aż 46 g białka oraz zestaw aminokwasów BCAA, które chronią przed przemianami katabolicznymi.

 

2. Skład MHP Up Your Mass
Jeśli ktoś chce poczuć, dlaczego warto zdecydować się na ten produkt, powinien go spróbować. Warto poznać skład odżywki. Jedynie w ten sposób można zrozumieć, dlaczego jest to tak dobry produkt.

 

Mieszanka węglowodanów składa się z owsa, jęczmienia, błonnika owsianego. W taki sposób dostarczymy do organizmu zestawienie składników, które dostarczy nam paliwo wysokiej jakości na dłuższy czas, będą one bowiem uwalniane stopniowo. Uzupełniać będzie można zapasy glikogenu i dostarczy się zaplecze energetyczne dla procesów i przemian zachodzących w naszym ciele.

  Fabryka Siły Sklep

Składniki białkowe to koncentrat białka serwatki, charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną oraz pełnym profilem aminokwasowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości składnika budulcowego potrzebnego do wzrostu mięśni.

 

Kazeinian wapnia to kolejny białkowy składnik, którego wchłanianie w przewodzie pokarmowym zachodzi przez bardzo długi czas, dzięki czemu nasz organizm może korzystać z aminokwasów dostępnych w krwiobiegu nawet przez kilka godzin.

 

Izolat białka sojowego cechuje się bardzo wysoką zawartością białka oraz małą zawartością węglowodanów.

 

Aminokwasy rozgałęzione BCAA spełniają szereg funkcji w naszym organizmie, między innymi stymulują syntezę białek mięśniowych poprzez aktywację kinazy mTOR; służą również jako paliwo energetyczne dla pracujących mięśni, a także mogą skutecznie redukować zmęczenie występujące podczas treningu.

 

Jeżeli chodzi o zestaw kwasów tłuszczowych, znajdziemy tutaj przede wszystkim niezbędne do pracy układu nerwowego oraz wykazujące przeciwzapalne właściwości kwasy omega-3, olejek z wiesiołka, sprzężony kwas linolowy CLA wspierający pracę układu immunologicznego, a także olej MCT, czyli średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które są źródłem łatwo dostępnej energii dla naszego organizmu.

 

3. Dawkowanie i opinie na temat MHP Up Your Mass
Przygotowana przez firmę MHP odżywka to produkt, który można stosować codziennie, bez względu na to, czy będzie realizowany trening, czy nie. Stosować można od 1 do 3 porcji w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Dzięki MHP Up Your Mass praca nad masą mięśniową i jej rozbudową stanie się nieco łatwiejsza.

 

Jeśli ktoś zdecyduje się na wykorzystanie tej odżywki, na pewno zainteresuje się także opiniami na jej temat. Jest to produkt, który oceniany jest przez wiele osób, ponieważ jest skuteczny. Klienci podkreślają, że sprawdza się dobrze.

 

Budowanie masy może więc okazać się skuteczniejsze. Jeśli komuś zależy na takim działaniu produktu, ta odżywka na pewno spełni jego oczekiwania. Oczywiście najlepsze efekty działania produktu będzie można odczuć dopiero przy dłuższym okresie stosowania.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy