Suplement diety MHP Up Your Mass w swoim składzie zawiera sporą ilość węglowodanów, białek oraz zdrowych tłuszczów. Wykorzystywane w tym przypadku składniki pochodzą wyłącznie z surowców najwyższej jakości. Dlatego też efekty stosowania MHP Up Your Mass są tak dobre.  

 

SPIS TREŚCI:
1. MHP Up Your Mass – działanie
2. Skład – MHP Up Your Mass
3. Opinie o MHP Up Your Mass
4. Jak stosować MHP Up Your Mass?

 

 

1. MHP Up Your Mass – działanie
MHP Up Your Mass powinno się stosować przede wszystkim jako uzupełnienie diety. To odżywka węglowodanowo-białkowa typu bulk. W jej przypadku stosunek białka do węglowodanów wynosi więc około 50 : 50, a więc całkiem inaczej niż w klasycznych odżywkach typu gainer, gdzie najczęściej spotkać się można ze stosunkiem 20 : 80 tych składników. Działanie MHP Up Your Mass polega na wspomaganiu budowy masy mięśniowej bez nadmiernego wzrostu poziomu tkanki tłuszczowej. W połączeniu z odpowiednią dietą suplement pozwala na stworzenie wysportowanej i efektownej sylwetki. Białko wchodzące w skład odżywki przyczynia się do wzrostu tkanki mięśniowej. Z kolei mieszanka węglowodanów o stosunkowo niskim indeksie glikemicznym Glycemix LGI (mieszanka węglowodanów z owsa, jęczmienia i błonnika owsianego) dostarcza do organizmu niezbędną do działania energię.


2. Skład – MHP Up Your Mass
Cena suplementu MHP Up Your Mass jest niewygórowana, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego wyjątkowy skład. Produkt zawiera Lipid Complex, czyli kompleks będący źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych (EFA), w skład którego wchodzą między innymi proszek z oleju z nasion ogórecznika, olej z wiesiołka, proszek z nasion lnu. W suplemencie zawarto także białka – koncentrat białka serwatkowego, kazeinian wapnia czy izolat białka sojowego. MHP UP Your Mass można znaleźć tylko w dobrych sklepach z suplementami diety.


3. Opinie o MHP Up Your Mass
Mottem przewodnim marki MHP jest: „Liczy się każda kaloria”. Tak jest w rzeczywistości, dlatego produkty firmy doceniają sportowcy z całego świata. Odżywkę MHP Up Your Mass stosuje między innymi złoty medalista olimpijski Kurt Angle oraz znani strongmani ze Stanów Zjednoczonych – Steve Kirit, Phil Pfister czy Mark Philippi.


Regularnie stosowany produkt powoduje wzrost beztłuszczowej masy ciała. Wynika to z idealnie dobranych proporcji węglowodanów, białek i tłuszczów, które pochodzą z surowców najwyższej jakości. Dlatego po MHP Up Your Mass sięgają już nie tylko zawodowi sportowcy, ale i amatorzy, którym zależy na wzroście siły i rozbudowie muskulatury. Suplement ten działa szybko, o wiele lepiej niż inne dostępne na rynku. Unikalna formuła gwarantuje przy tym wysoki potencjał anaboliczny. Pozwala utworzyć optymalne warunki dla wzrostu masy mięśniowej.


4. Jak stosować MHP Up Your Mass?
Odżywka przeznaczona jest jako uzupełnienie diety sportowców w składniki odżywcze. To idealna propozycja dla osób, które intensywnie trenują na co dzień. Produkt można obecnie znaleźć w wielu sklepach z odżywkami i suplementami diety. Dawkowanie MHP Up Your Mass powinno być regularne. Odżywkę należy stosować codziennie według indywidualnych potrzeb, nie tylko w dni treningowe, po wcześniejszym zmieszaniu z wodą lub mlekiem. Najlepiej robić to między posiłkami lub po ćwiczeniach fizycznych, wówczas efekty stosowania są najlepsze. Fabryka Siły Sklep

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy