Megabol Quattro Pro Econo to suplement diety zaliczany do grona odżywek białkowych. Zawarte w nim proteiny cechują się różnym czasem wchłaniania, dlatego umożliwiają wspieranie organizmu przez cały dzień. Jeśli ktoś chce szybko i skutecznie zwiększyć swoją masę mięśniową, powinien spróbować tego preparatu. Dzięki niemu dostarczy organizmowi dużą ilość białka i sprawi, że budowanie masy mięśniowej będzie bardziej skuteczne.

 

SPIS TREŚCI:
1. Megabol Quattro Pro Econo – składniki
2. Działanie Megabol Quattro Pro Econo
3. Dawkowanie Megabol Quattro Pro Econo?
4. Megabol Quattro Pro Econo i zalety białka

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Megabol Quattro Pro Econo – składniki
Megabol Quattro Pro Econo składa się z wielu elementów, które prawidłowo wpływają na funkcjonowanie organizmu poddanego wymagającym i systematycznym treningom siłowym. Wartość energetyczna produktu wynosi 141,84 kcal w jednej dawce, czyli w 36 g. W składzie suplementu znajdują się więc białka, węglowodany, tłuszcze, witamina E, witamina C, tiamina, ryboflawina, niacyna, witamina B6, folacyna, witamina B12, biotyna, kwas pantotenowy. Wszystkie te składniki są w stanie współdziałać ze sobą, aby dawać jak najlepsze efekty przy każdej spożytej dawce.

 

2. Działanie Megabol Quattro Pro Econo
Zebrane w produkcie składniki są od siebie zależne, dlatego warto przyjrzeć się wszystkim działaniom, jakie niesie za sobą Megabol Quattro Pro Econo. Pierwszym aspektem jest zróżnicowany czas wchłaniania zawartych w nim białek, co umożliwia równomierne uwalnianie energii. Poza tym preparat blokuje katabolizm, który niekorzystnie wpływa na rozwój masy mięśniowej. Aminokwasy są wchłaniane do krwi przez wiele godzin, aby wspierać długotrwały rozwój mięśni. Suplement ma też duży wpływ na ograniczenie łaknienia. To z kolei pozwala na zachowanie smukłej i szczupłej sylwetki, a także przybliża nas do osiągnięcia zamierzonego celu.

 

3. Dawkowanie Megabol Quattro Pro Econo?
Jedna porcja tego produktu to 36 g. Odpowiada to 4 miarkom. Należy zalecaną ilość wymieszać z 220 ml wody albo mleka. Tak przygotowaną porcję produktu należy spożywać 3 razy dziennie. Poleca się przyjmować go po treningu, pomiędzy posiłkami albo przed snem. Tylko regularne stosowanie jest w stanie przynieść naprawdę znakomite efekty. Oczywiście nie można zapomnieć o diecie i treningu, które są wyznacznikiem skutecznego wykorzystania przez nasz organizm korzyści zawartych w tym suplemencie.

  Fabryka Siły Sklep

4. Megabol Quattro Pro Econo i zalety białka
Preparat zbiera pozytywne opinie wśród klientów, ponieważ jego właściwe działanie na zwiększanie masy mięśniowej znane jest już od kilkunastu lat. Ćwiczący szczególnie chwalą idealnie dobraną kompozycję składników, a także smak. Bardzo wygodnie się go stosuje, ponieważ łatwo się rozpuszcza w wodzie albo mleku. Oczywiście tym, na co należy zwrócić szczególną uwagę, jest spora ilość wartościowego białka, dzięki któremu możliwe staje się osiągnięcie najlepszych efektów.

 

Należy pamiętać, że to właśnie proteiny są najważniejszym składnikiem, który odpowiada za przyspieszenie procesu wzrostu masy mięśniowej. To konieczny element zwłaszcza w przypadku osób, które poświęcają czas i energię na treningi.


Warto spróbować takiego preparatu, który faktycznie przyniesie dobre efekty, a takim jest Megabol Quattro Pro Econo, przetestowany przez wielu klientów.