Max Carb to odżywka węglowodanowa, na jej formułę składają się oligosacharydy i polisacharydy. W jej skład wchodzą także pierwiastki odpowiedzialne za utrzymanie odpowiedniej równowagi wodno-elektrolitowej. Suplementacja tą odżywką to świetny sposób, żeby swój organizm odżywić po treningu, przygotować do następnego zaplanowanego wysiłku oraz uzupełnić energię utraconą w trakcie ćwiczeń.

 

SPIS TREŚCI:
1. Max Carb – charakterystyka
2. Składniki Max Carb
3. Zalety preparatu Max Carb
4. Stosowanie i dawkowanie Max Carb

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Max Carb – charakterystyka
Każdy sportowiec, który na co dzień poddaje swój organizm sporemu wysiłkowi fizycznemu, z pewnością zwróci uwagę na specjalny produkt, który będzie doskonałym źródłem energii. Szczególnie przydaje się on w przypadku, gdy trenuje się sporty wytrzymałościowe, siłowe i wytrzymałościowo-siłowe. Preparat Max Carb sprawia, że można odzyskać energię, a także wspomóc organizm dużą dawką potrzebnych składników odżywczych.

 

2. Składniki Max Carb
W preparacie znajduje się sporo składników, dzięki którym możliwe jest usprawnienie regeneracji po treningu. Warto wspomnieć chociażby o kompozycji węglowodanów w postaci maltodekstryn. To one w tym suplemencie w największym stopniu odpowiadają za odzyskanie straconej energii i odbudowanie rezerw glikogenu. Dzięki nim także możliwe staje się opóźnienie pojawienia się uczucia zmęczenia, uzyskany efekt zależeć będzie jednak w dużej mierze od momentu przyjęcia preparatu.

 

Oczywiście nie sposób nie wspomnieć o pozostałych składnikach odżywczych, jakie zostały zawarte w preparacie. Są nimi składniki mineralne takie jak sód, potas, wapń, magnez. Są to bardzo ważne elementy, które w dużej mierze odpowiadają za regulację gospodarki wodno-elektrolitowej. Dzięki przyjęciu opisywanego preparatu możliwe staje się uzupełnienie elektrolitów, które straciło się podczas wzmożonego wysiłku fizycznego.

  Fabryka Siły Sklep

3. Zalety preparatu Max Carb
Zalety tego preparatu można wymieniać długo, ponieważ jest ich sporo. Warto tutaj wspomnieć przede wszystkim o następujących plusach stosowania Max Carb: do organizmu dostarczone zostają minerały i węglowodany wysokiej jakości, bez problemu się go przyswaja, dzięki niemu zapasy glikogenu w organizmie zostają sprawniej uzupełnione, preparat sprzyja lepszemu nawodnieniu, nie obciąża układu pokarmowego, świetnie uzupełnia dietę, pozwala odbywać dłuższe treningi.

 

Produkt Max Carb jest dostępny w kilku smakach, więc każdy może dostosować je do swoich potrzeb. Tak więc można dostać ten preparat o smaku czarnej porzeczki, cytryny, pomarańczy lub brzoskwini.

 

4. Stosowanie i dawkowanie Max Carb
Max Carb można stosować na różne sposoby, zależnie od potrzeb. Pojedyncza porcja produktu to 2 miarki, czyli 75 g, które należy rozpuścić w około 0,5 l wody. Producent zaleca stosowanie maksymalnie 3 porcji dziennie, choć sam preparat bez wątpienia najlepiej sprawdzi się przed aktywnością fizyczną, po niej, oraz w jej trakcie.