Wyraźnie widoczne mięśnie to dzisiaj marzenie wielu osób. Marzą o nich już nie tylko mężczyźni, ale również kobiety. Niestety, w wielu wypadkach nawet intensywne ćwiczenia w połączeniu z dietą nie dają oczekiwanego rezultatu. Do tego mięśnie są coraz bardziej zmęczone, a organizm coraz dłużej się regeneruje. W takich sytuacjach warto sięgnąć po odżywki, które skutecznie wspomogą nas w drodze do wyznaczonego celu. Na szczęście nie brakuje dzisiaj skutecznych suplementów diety, które pomogą zbudować naprawdę estetyczną sylwetkę, zalicza się do nich między innymi Magnum 8000. To suplement, który posiada mnóstwo zalet i jest naprawdę bardzo skuteczny.

 

SPIS TREŚCI:
1. Czym jest Magnum 8000?
2. Magnum 8000 – dla kogo?
3. Magnum 8000 – formuła
4. Magnum 8000 – efekty
5. Magnum 8000 – zalety
6. Magnum 8000 – dawkowanie
7. Magnum 8000 – bezpieczeństwo
8. Magnum 8000 – gdzie kupić?
9. Magnum 8000 – opinie

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Czym jest Magnum 8000?
Magnum 8000 to wysokiej jakości odżywka węglowodanowo-białkowa, której zadaniem jest dostarczenie do organizmu niemałej dawki kalorii oraz związków, które mają dostrzegalny wpływ na osiągane wyniki sportowe. Tym samym suplement ten nie tylko dostarcza pożywki dla rozwijających się mięśni, ale skutecznie wpływa na proces resyntezy glikogenu. Regeneracja potreningowa zachodzi zdecydowanie szybciej. Treningi mogą trwać dłużej i odbywać się częściej. Nie trudno domyślić się, że oznacza to szybsze i lepsze efekty.

 

2. Magnum 8000 – dla kogo?
Ten wysokiej klasy suplement diety opracowany został z myślą o kulturystach oraz osobach uprawiających sporty siłowe. Stosować mogą go również wszyscy ci, których celem jest efektywne budowania masy mięśniowej. Jeśli trenujesz sport związany z dużym obciążeniem psychofizycznym i musisz regularnie dostarczać sobie solidnej dawki energii, Magnum 8000 również jest dla Ciebie.

 

3. Magnum 8000 – formuła
W suplemencie znajdują się odpowiednio dobrane węglowodany, białka, a także dostarczające mnóstwa energii kwasy tłuszczowe w postaci oleju MCT. Składnik ten cechuje się doskonałą wchłanialnością. Aby rozszerzyć spektrum działania suplementu, producent zdecydował się dodać do składu kreatynę w formie monohydratu. Obecnie związek ten uznawany jest za najważniejszy suplement, który skutecznie wspomaga przyrost siły, a także masy mięśniowej. Podkreślić należy, że kreatyna jest w pełni naturalna dla naszego organizmu, a jej świetnym, choć mniej skondensowanym źródłem jest również czerwone mięso oraz ryby.

  Fabryka Siły Sklep

4. Magnum 8000 – efekty
Aby osiągnąć maksymalne efekty obiecywane przez producenta, należy łączyć odżywkę Magnum 8000 z odpowiednio ułożoną dietą i ćwiczeniami fizycznymi. Tylko wówczas można zaobserwować realny i zadowalający przyrost masy mięśniowej. W preparacie znajdują się również witaminy i minerały, bez których przemiany metaboliczne zachodzące w naszym organizmie nie mogłyby przebiegać prawidłowo. Ich dodatek sprawia również, że produkt jest lepiej przyswajany przez organizm.

 

5. Magnum 8000 – zalety
Wiele osób, szukając dla siebie odżywki, trafia na Magnum 8000. Zastanawiają się wówczas nad zaletami produktu. Do tych największych zalicza się:
– wysoką kaloryczność,
– dodatek MTC oraz kreatyny,
– formuła wzbogacona o najważniejsze witaminy.

Jeżeli więc szukasz dla siebie odżywki, której suplementacja miałaby wesprzeć cię w żmudnym procesie budowania masy mięśniowej, pamiętaj, że Magnum 8000 sprawdzi się doskonale.

 

6. Magnum 8000 – dawkowanie
Jedna porcja preparatu to 75 g, co odpowiada 2,5 miarki. Preparat ma postać proszku, który należy rozpuścić w szklance wody. Osoby, które dobrze tolerują mleko, mogą zastąpić nim wodę. Do wymieszania produktu warto użyć szejkera bądź miksera. Jeśli nie dysponujemy jednym ani drugim, możemy wykorzystać zwykły słoik, którym należy intensywnie potrząsać, dokładnie tak jak szejkerem. Dziennie można przyjąć do 2 zalecanych porcji produktu.

 

Suplement stosuje się zarówno w dni treningowe, jak i te przeznaczone na odpoczynek i regenerację. W dzień treningu pierwszą porcję suplementu warto przyjąć około półtorej godziny przed rozpoczęciem ćwiczeń. Druga porcja przypada do trzydziestu minut po zakończeniu treningu. W dzień nietreningowy pierwszą porcję pijemy zaraz po przebudzeniu, a kolejną między głównymi posiłkami. Co ważne, producent dołączył do opakowania praktyczną miarkę, która pozwala na niezwykle precyzyjne odmierzenie preparatu. Dzięki temu można być pewnym, że skorzystało się z zalecanej ilości suplementu.

 

7. Magnum 8000 – bezpieczeństwo
Jest to naprawdę bezpieczny preparat, który – o ile przyjmowany jest zgodnie z zaleceniami producenta – nie powoduje wystąpienia żadnych efektów ubocznych. Nie oznacza to jednak, że jest to środek odpowiedni dla wszystkich. Przede wszystkim jego stosowania powinny wystrzegać się kobiety spodziewające się dziecka. Nie jest to preparat odpowiedni także dla mam karmiących swoje pociechy piersią. Odżywka została opracowana z myślą o osobach dorosłych. Oznacza to, że nie jest to produkt odpowiedni dla dzieci – nie powinien być stosowany przez osoby, które nie ukończyły jeszcze osiemnastu lat. Zanim przyjmiemy porcję preparatu, należy zawsze sprawdzić datę przydatności do spożycia, jaka zamieszczona jest na opakowaniu. Należy pamiętać również o odpowiednim przechowywaniu suplementu.

 

Preparat nie powinien być wystawiany na działanie promieni słonecznych. Warto również sprawdzać, czy opakowanie jest szczelnie zamknięte. Dzięki temu odżywka nie będzie traciła swoich cennych właściwości.

 

8. Magnum 8000 – gdzie kupić?
Odżywka Magnum 8000 cieszy się obecnie ogromną popularnością wśród osób, w przypadku których niezbędne jest systematyczne dostarczanie solidnych porcji dobrze przyswajalnego białka i węglowodanów. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że jej zakup nie stanowi żadnego problemu. Magnum 8000 można kupić w większości sklepów prowadzących sprzedaż suplementów dla sportowców. Chodzi tu zarówno o sklepy stacjonarne, jak i internetowe. Te drugie to doskonałe rozwiązanie dla osób mieszkających w niewielkich miasteczkach, w których nie ma stacjonarnych sklepów z tego rodzaju asortymentem. Zamawiając Magnum 8000 w Internecie, szybko dostaniemy naszą odżywkę bez wychodzenia z domu.

 

9. Magnum 8000 – opinie
Suplement cieszy się naprawdę doskonałą opinią wśród kulturystów i osób trenujących sporty siłowe. Wszystko za sprawą efektów, jakie zapewnia. Jego doskonale opracowana formuła sprawia, że pierwsze widoczne efekty pojawiają się naprawdę szybko i potrafią wzbudzić zachwyt nawet najbardziej wymagających.

 

Magnum 8000 to wysokiej jakości odżywka dla osób stawiających na sporty siłowe. Dostarcza nie tylko białka, ale również węglowodanów i niektórych witamin. Sprawdzone składniki oraz najwyższa jakość gwarantują, że jej stosowanie nie odbije się negatywnie na zdrowiu. Odżywka działa naprawdę skutecznie, ułatwia osiągnięcie oczekiwanych efektów.