Rynek odżywek coraz bardziej się rozwija. Każdy, kto bliżej zainteresuje się odżywkami dla sportowców, powinien przede wszystkim przed rozpoczęciem korzystania z jakichkolwiek preparatów dopasowywać je do swoich potrzeb. Różne są bowiem oczekiwania osób, które rozpoczynają trening. A to, jak wiadomo, będzie miało znaczenie przy wyborze produktu. Jedni będą szukać odżywki białkowej w celu uzupełnienia swojego planu żywieniowego, inni kreatyny po to, by efektywniej realizować plan treningowy, a jeszcze inni swój trening rozpoczną w celu zrzucenia zbędnych kilogramów. Wśród produktów wspomagających utratę tkanki tłuszczowej polecić można między innymi odżywkę Lipo-6 Black, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród osób trenujących.

 

SPIS TREŚCI:
1. Lipo-6 Black – charakterystyka odżywki
2. Czemu warto zdecydować się na Lipo-6 Black?
3. Zestawienie składników w Lipo-6 Black
4. Dawkowanie Lipo-6 Black
5. Opinie na temat Lipo-6 Black

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Lipo-6 Black – charakterystyka odżywki
Jeśli chodzi o odżywkę Lipo-6 Black, jej zadaniem jest przyspieszenie mechanizmów odpowiedzialnych za pozbywania się pokładów nagromadzonego w ciele tłuszczu. Poszczególne składniki zostały dobrane w taki sposób, by ich działanie wspomagające proces odchudzania przynosiło najlepsze rezultaty. Warto podkreślić, że producent postarał się o stworzenie odżywki, w której zawarte zostały składniki o szerokim, wielopoziomowym działaniu. Suplement wpłynie na przyspieszenie uwalniania oraz utleniania wolnych kwasów tłuszczowych, zwiększy pokłady wewnętrznej energii i chęci do odbycia ciężkiego treningu.

 

2. Czemu warto zdecydować się na Lipo-6 Black?
Przede wszystkim trzeba wskazać, że to odżywka, przy której rzeczywiście redukowanie tkanki tłuszczowej będzie przebiegało bardzo skutecznie. Jeśli ktoś ma problem z odchudzaniem, powinien zdecydować się na ten produkt. Z każdą porcją dostajemy zastrzyk energii witalnych, dlatego realizacja treningu będzie łatwiejsza. Produkt skutecznie zmniejszy łaknienie, zniweluje napady głodu, które mogą zniweczyć wszelkie nasze starania.


3. Zestawienie składników w Lipo-6 Black
Lipo-6 Black nie ma wielu składników, 6 substancji aktywnych w tym produkcie czynni jego formułę klarowną i przystępną. Zestawienie składników jest tam następujące: TeaCrine® , kofeina bezwodna, ekstrakt z nasion kakaowca właściwego, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z korzenia Coleus forskohlii, ekstrakt z owocu czarnego pieprzu. Produkt wyróżnia się na tle innych rynkowych spalaczy tkanki tłuszczowej. Składniki wprowadzają nową jakość.

 

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) – to wyciąg, który zwiera synefrynę, dzięki której będzie można liczyć na jego działanie termogeniczne. Synefryna może hamować łaknienie, stymuluje odpowiednie receptory w organizmie i nasila procesy lipolityczne. Fabryka Siły Sklep

 

Ekstrakt z korzenia Coleus forskohlii – Coleus forskohlii to szczególny rodzaj pokrzywy, która jest źródłem silnych substancji bioaktywnych, aktywujących stosowne szlaki enzymatyczne w celu zwiększenia w komórkach poziomu cAMP. Ten związek będzie regulował różne procesy życiowe.

 

Kofeina bezwodna – najbardziej znany związek o działaniu pobudzającym i termogenicznym, który blokuje receptory adenozyny, zwiększa poziom cAMP w komórkach, wzmaga termogenezę.

 

Teobromina – to związek chemiczny podobny do kofeiny, który występuje głównie w ziarnach kakaowca właściwego. Od kofeiny nieznacznie różni się budową chemiczną. Działa dłużej i łagodniej niż kofeina. Teobromina poprawia tempo przemiany materii oraz zwiększa ilość odczuwanej energii.

 

Ekstrakt z czarnego pieprzu – nasila diurezę, polepsza ukrwienie tkanek, wzmacnia wydzielanie soków trawiennych, poprawia wykorzystywanie innych substancji zawartych w suplemencie.

 

4. Dawkowanie Lipo-6 Black
Produkt jest przeznaczony do stosowania zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe. W dzień treningowy przyjmujemy po przebudzeniu 3 kapsułki i taką samą porcję około 30 minut przed treningiem. W dzień nietreningowy przyjmujemy produkt po przebudzeniu, a kolejną porcję kilka godzin później. Silne działanie pobudzające sprawia, że nie jest to produkt odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących matek. Nie stosuje się go wieczorami, ponieważ mogą występować problemy z zasypianiem.

 

5. Opinie na temat Lipo-6 Black
Jeśli chodzi o ocenę klientów, którzy stosują Lipo-6 Black, należy wskazać, że jest to jedna z takich odżywek, która rzeczywiście zbiera wiele pozytywnych opinii. Opinie pochodzą od osób, które sięgnęły po Lipo-6 Black – okazało się, że nowe, aktywne składniki są kluczem do rozwiązania problemów związanych ze spalaniem zbędnej tkanki tłuszczowej. Jeśli więc ponownie chcecie pobudzić organizm do pozbywania się nadmiaru tkanki tłuszczowej, to bez wątpienia ten produkt warto wybrać.