Zwiększenie masy mięśniowej nie jest prostym zadaniem, nawet jeśli ktoś zacznie przyjmować duże porcje jedzenia i zadba o dodatni bilans kaloryczny. Zdarza się, że osoba trenująca mimo włożonych starań w dalszym ciągu ma duży problem z budowaniem imponującej masy mięśniowej. W takiej sytuacji w ramach wsparcia diety oraz planu treningowego najlepiej sprawdzają się wysokiej jakości odżywki węglowodanowo-białkowe, które dostarczą wielu kalorii, dzięki czemu budowanie masy mięśniowej powinno być nieco łatwiejsze. Wśród tego typu odżywek znajduje się miedzy innymi suplement Jumbo Professional.

 

SPIS TREŚCI:
1. Charakterystyka Jumbo Professional
2. Składniki Jumbo Professional
3. Jakie dawkowanie Jumbo Professional
4. Opinie o Jumbo Professional

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 

 

1. Charakterystyka Jumbo Professional
Jumbo Professional to produkt, który do sprzedaży wprowadza firma Scitec Nutrition. Propozycja tej marki oparta została na oryginalnej recepturze, dzięki której można mówić o skutecznym wsparciu dla osób mających problemy z budowaniem masy mięśniowej, które liczą na zoptymalizowanie przebiegu pracy nad swoją sylwetką. Nawet w przypadku, gdy mamy stosunkowo wysokie zapotrzebowanie na energię, ten suplement będzie w stanie uzupełnić występujące braki w diecie.

 

Preparat zawiera zestawienie węglowodanów oraz białek i dzięki temu będziemy mieli energię, by realizować założenia planu treningowego, a jednocześnie gwarancję, że dostarczymy składników, które pozwolą rozbudować masę mięśniową. Białko jest źródłem aminokwasów egzogennych oraz azotu do syntezy aminokwasów endogennych. Bez wątpienia jest to składnik pokarmowy niezbędny do budowy masy mięśniowej. Jeśli chodzi o Jumbo Professional, jest to świetna propozycja dopasowana do oczekiwań osób, które chcą poprawić swoje osiągi treningowe. Zestawienie składników jest tam rzeczywiście świetne, w trakcie suplementacji można więc oczekiwać dynamicznych zmian sylwetki.

 

2. Składniki Jumbo Professional
Jeśli chodzi o składniki zawarte w Jumbo Professional, każdy z nich charakteryzuje się nieco innym działaniem na organizm. Formuła produktu opiera się głównie na białku oraz węglowodanach. W mieszance węglowodanowej znajdują się takie składniki jak mąka owsiana, maltodekstryna, palatynoza mające niski indeks glikemiczny (IG), dekstroza, fruktoza, skrobia z kukurydzy woskowej. Oprócz tego produkt zawiera także inne wieloskładnikowe mieszanki. Kompleks aminokwasowy składa się z L-glutaminy, L-alaniny, beta-alaniny, L-fenyloalaniny, L-lizyny, L-karnityny w formie winianu, tauryny. Preparat zawiera mieszankę aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), a także mieszankę HEMO-NO z L-argininą oraz L-ornityną.


3. Jakie dawkowanie Jumbo Professional
Wprowadzony do sprzedaży przez Scitec Nutrition suplement powinniśmy przyjmować w dni treningowe oraz nietreningowe Założenie będzie takie, że przyjmuje się 1 porcję produktu dziennie, na przykład zaraz po treningu. Jeśli dzień będzie bez treningu, najlepiej przyjąć produkt pomiędzy głównymi posiłkami.


4. Opinie o Jumbo Professional
Wprowadzony przez Scitec Nutrition produkt to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Większość osób, które ten suplement przyjmują zauważa, że preparat spełnia pokładane w nim nadzieje. Dzięki doskonałej jakości składnikom będzie można liczyć na to, że budowa masy mięśniowej w trakcie suplementacji opisanym produktem będzie znacznie łatwiejsza. Klienci dostają połączenie składników w idealnej dawce, dzięki czemu mamy gwarancję, że produkt stosowany zgodnie z zaleceniami producenta będzie wpływał na nas pozytywnie. Poszczególne składniki mają dobry wpływ na nasz organizm.

  Fabryka Siły Sklep

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy