Budowa masy mięśniowej podobnie jak redukcja tkanki tłuszczowej to działania, które wymagają wiele pracy i wysiłku. Konieczna jest zbilansowana dieta oraz systematyczne treningi, a pomocne mogą okazać się również suplementy diety. Warto jednak pamiętać, że suplement suplementowi nie równy, kwestią priorytetową jest na tej płaszczyźnie jakość konkretnego preparatu oraz jego właściwości, dlatego też przed dokonaniem zakupu należy szczegółowo przeanalizować skład preparatu, uwzględnić właściwości poszczególnych komponentów oraz zachodzące między nimi interakcje.

 

SPIS TREŚCI:
1. Iron Horse Series – co warto wiedzieć?
2. Iron Horse Series – aminokwasy
3. Iron Horse Series – beta-alanina
4. Iron Horse Series – boostery testosteronu
5. Iron Horse Series – kreatyna
6. Iron Horse Series – spalacze tłuszczu
7. Iron Horse Series – witaminy i minerały

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Iron Horse Series – co warto wiedzieć?
Iron Horse Series to firma zajmująca się dystrybucją wysokiej jakości odżywek i suplementów. Są to preparaty innowacyjne, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb potencjalnych odbiorców. Oferowane produkty odznaczają się bardzo dużym potencjałem i doskonałymi właściwościami.

Wśród propozycji znaleźć można wiele wysokiej jakości produktów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, w szczególności trenujących sporty walki. Marka Iron Horse Series znalazła oddźwięk niemalże w każdej dziedzinie, oferuje szeroki wachlarz różnorodnych produktów, białka o wyjątkowych smakach, boostery testosteronu, a także zaawansowane rodzaje kreatyny.

 

Cechą charakterystyczną produktów Iron Horse Series są skuteczne formuły, rekomendacje uzyskane od wiodących sportowców oraz pełne bezpieczeństwo stosowania, o czym świadczy rosnąca popularność marki oraz wysokie standardy poszczególnych produktów.

 

2. Iron Horse Series – aminokwasy
Aminokwasy spełniają bardzo ważną funkcję w zakresie budowy tkanki mięśniowej. Wpływają także na szybkość regeneracji potreningowej – bez udziału aminokwasów byłaby ona praktycznie niemożliwa.

 

Suplementy oferowane przez markę Iron Horse Series różnią się zawartością oraz rodzajem aminokwasów, umożliwiają tym samym znalezienie optymalnego rozwiązania. W ofercie znajdziemy kompleksy aminokwasów, które mogą być dobrym uzupełnieniem diety, kiedy nie możemy dostarczyć odpowiedniej ilości białka. Osoby odchudzające się powinny natomiast wybierać BCAA, przede wszystkim ze względu na fakt, że potrafią skutecznie hamować proces rozkładu białek mięśniowych, zachodzący po treningu. Na uwagę zasługuje także fakt, że oferowane preparaty mogą mieć różną postać – tabletek, kapsułek, proszku.

  Fabryka Siły Sklep

W ofercie Iron Horse Series znaleźć można wspomniane aminokwasy całodzienne, BCAA (rozgałęzione), EAA, a także wolne formy L-argininy, leucyny lub tauryny.

 

Są to preparaty, które można stosować zarówno przed treningiem, jak i po jego zakończeniu, wybór rozwiązania, które będzie dostosowane do planu treningowego danej osoby, nie powinien stanowić żadnego problemu.

Suplementy Iron Horse Series skutecznie wspierają regenerację organizmu oraz wzrost masy mięśniowej, powinny być traktowane zawsze jako uzupełnienie codziennej diety.

 

3. Iron Horse Series – beta-alanina
Jednym z produktów znajdujących się w ofercie Iron Horse Series są preparaty zawierające w swoim składzie beta-alaninę. Suplementacja za jej pomocą w znaczny sposób wpływa na poprawę wydolności oraz wytrzymałości organizmu, poprawia jakość i intensywność treningów.

Uzasadnione wydaje się stosowanie beta-alaniny wraz z kreatyną, może być ona także stosowana samodzielnie.

 

Suplementacja preparatami Iron Horse Series z beta-alaniną wpływa na zwiększenie stężenia karnozyny w tkance mięśniowej, która pełni funkcję swoistego bufora, utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową w mięśniach. Ponadto beta-alanina w znaczny sposób wpływa na jakość i intensywność treningów, poprawia uzyskiwane efekty, czyli zwiększa przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

 

4. Iron Horse Series – boostery testosteronu
Życie sportowca obraca się przede wszystkim wokół treningów, często bardzo intensywnych. Zdarzają się momenty, w których pojawia się stagnacja, która może wynikać z obniżenia naturalnego poziomu testosteronu. Skutki takiej sytuacji mogą być nieciekawe, warto jednak pamiętać, że skutecznym rozwiązaniem są w tej kwestii odpowiednie suplementy, oferowane przez markę Iron Horse Series. Co ważniejsze, jest to propozycja całkowicie bezpieczna, a przy tym zapewnia pożądane efekty. Boostery testosteronu adresowane są przede wszystkim do sportowców, którzy mają problem z naturalnym poziomem testosteronu.

 

W ofercie Iron Horse Series znajdują się suplementy produkowane na bazie komponentów pochodzących z całego świata. Suplementować produkty Iron Horse Series mogą zawodowcy i osoby trenujące rekreacyjnie. Można śmiało łączyć je z kreatyną oraz innymi suplementami okołotreningowymi.

 

5. Iron Horse Series – kreatyna
Ważną funkcję wśród suplementów Iron Horse Series spełnia także kreatyna, która skutecznie wspiera wzrost masy mięśniowej. Skuteczność kreatyny potwierdzają liczne badania oraz opinie sportowców, którzy zdecydowali się skorzystać z tego rozwiązania. Co ważniejsze, suplementy kreatynowe Iron Horse Series są skuteczne i całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie wykazują negatywnego wpływu na organizm człowieka.

 

6. Iron Horse Series – spalacze tłuszczu
Wśród propozycji marki Iron Horse Series znajdują się także wysokiej jakości spalacze tłuszczu, czyli preparaty, które aktywnie uczestniczą w redukcji niepożądanej tkanki tłuszczowej.

 

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości składników aktywnych w odpowiednio dobranych proporcjach marka Iron Horse Series gwarantuje doskonałe efekty podczas stosowania spalaczy tłuszczu. Preparaty te adresowane są do osób, które podjęły walkę z nadprogramową tkanką tłuszczową. Spalacze tłuszczu polecane są także sportowcom, głównie kulturystom, zwłaszcza w okresie redukcji tkanki tłuszczowej.

 

7. Iron Horse Series – witaminy i minerały
Istotną funkcję w zakresie szeroko rozumianego zdrowia spełniają także witaminy i minerały, których nie może zabraknąć w ofercie Iron Horse Series. Są to suplementy, które warunkują prawidłową pracę organizmu oraz zapewniają zdrowie, uczestniczą też w wielu procesach biochemicznych zachodzących w organizmie człowieka.