Uczucie zadyszki pojawia się podczas intensywnych ćwiczeń. Zwykle wymusza na nas przerwę i negatywnie wpływa na naszą efektywność. Czujemy się zmęczeni i pojawia się chęć poddania się. Aby zachować swoje ciało w świetnej kondycji i zapewnić sobie spektakularne wyniki na siłowni, ringu czy gdziekolwiek ćwiczymy, warto wspierać swój organizm od środka. Najważniejsza jest zdrowa dieta, jednak często potrzebujemy dodatkowego wsparcia. Suplementem, który pomoże nam poprawić swoją wydajność podczas ćwiczeń, jest High Kick. Działanie preparatu potwierdzają zadowoleni konsumenci.

 

SPIS TREŚCI:
1. Skuteczne wsparcie organizmu
2. Dla kogo przeznaczony jest High Kick?
3. High Kick i dzień treningowy
4. High Kick – cena i dostępność w sklepach

 


1. Skuteczne wsparcie organizmu
Z uwagi na bogaty skład wiele osób poleca stosowanie High Kick. Efekty, jakie można uzyskać, są widoczne już od pierwszego zastosowania. Dzieje się tak, ponieważ zawarte w suplemencie składniki zostały odpowiednio ze sobą połączone. Skład High Kick opracowany przez najlepszych specjalistów sprawia, że w produkcie znajdują się wszystkie niezbędne elementy, które mobilizują nasze ciało do pracy i zapewniają większą efektywność. Schizandrol A (ekstrakt z cytryńca chińskiego) widocznie zmniejsza uczucie zmęczenia i pozwala naszemu ciału szybciej się zregenerować. Pracę mięśni wspomagają beta-alanina i cytrulina. W preparacie nie brakuje naturalnych substancji pochodzenia roślinnego, które poprawiają metabolizm. Są też witaminy i minerały, które uzupełniają niedobory w diecie. Połączenie wszystkich składników aktywnych daje dobre rezultaty i poprawia naszą kondycję.

 

2. Dla kogo przeznaczony jest High Kick?
High Kick to tzw. przedtreningówka, dlatego jest to suplement dla osób aktywnych fizycznie. Szczególnie polecany jest tym, którzy wykonują dynamiczne ćwiczenia, do których potrzeba dużo siły i dobrej kondycji. Suplement sprawdzi się nie tylko u osób ćwiczących na siłowni, ale także sportowcom na ringu, biegaczom czy pływakom. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety decydują się na suplementację High Kick. Opinie, jakie można znaleźć w sieci, potwierdzają skuteczność działania produktu.

 

3. High Kick i dzień treningowy
Jak zostało wcześniej wspomniane, suplement to tzw. przedtreningówka, dlatego zaleca się jego stosowanie wyłącznie w dni treningowe. Należy dokładnie wymieszać z wodą preparat High Kick. Dawkowanie zostało szczegółowo określone przez producenta. Powinno się zażywać jedną dawkę (15 g) rozpuszczoną w szklance wody około 30 minut przed treningiem. Warto po pierwszym zastosowaniu dokładnie przyjrzeć się reakcji organizmu na przyjmowany preparat. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu z dala od dzieci.

  Fabryka Siły Sklep

4. High Kick – cena i dostępność w sklepach
Suplement High Kick można kupić w dobrych sklepach z produktami dla osób aktywnych fizycznie. Produkt jest dostępny stacjonarnie i przez Internet. Często w sklepach internetowych organizowane są promocje na High Kick. Cena preparatu to około 130 zł za pełne opakowanie, w którym znajduje się 420 g suplementu. Można także zakupić pojedynczą saszetkę z jedną dawką zalecaną przez producenta (15 g). To świetny pomysł dla osób, które chcą sprawdzić działanie suplementu przez zakupem całego opakowania.