Boostery treningowe to suplementy diety, których działanie kojarzy się w dość jednoznaczny sposób – wzrost pobudzenia, zwiększenie siły, spotęgowanie pompy mięśniowej, poprawa koncentracji i skupienia podczas ćwiczeń, ograniczenie zmęczenia czy wzrost wytrzymałości. Przedtreningówki są najczęściej wybierane przez zawodników kulturystyki i innych dyscyplin siłowych. Firma Iron Horse postanowiła to zmienić i wypuściła preparat, który polecany jest przede wszystkim miłośnikom dynamicznego wysiłku fizycznego. Oto High Kick, unikatowa formuła o niezwykle skutecznym działaniu.

 

SPIS TREŚCI:
1. High Kick – skład
2. High Kick – działanie
3. High Kick – dawkowanie
4. High Kick – opinie
5. High Kick – cena

 


1. High Kick – skład
Preparat High Kick to odżywka należąca do grona boosterów treningowych, której skład został oparty jedynie na skutecznych i znanych związkach przedtreningowych. Co więcej, ich dawki dobrano w taki sposób, aby zmaksymalizować wydajność treningów kondycyjno-wytrzymałościowych. To znacząca różnica w porównaniu do większości przedtreningówek, których podstawowe działanie polega na pobudzeniu oraz potęgowaniu efektu pompy mięśniowej.

 

Formuła suplementu High Kick została oparta na trzech podstawowych kompleksach, które na zasadzie działania sprzężonego wzajemnie się uzupełniają. Każdy z nich zawiera jedynie sprawdzone składniki, których zastosowanie w sportowej suplementacji ma swojej uzasadnienie w mnogich badaniach naukowych i licznych próbach wysiłkowych wśród osób ćwiczących.

 

Mowa tu o:
– matriksie potęgującym wydajność pracy mięśniowej;
– mieszance ziołowej pomagającej przy przepływie krwi przez mięśnie;
– konglomeracie wspomagającym pracę ośrodkowego układu nerwowego.

  Tu kupisz ten produkt IHS High Kick - 420g (4.75) IHS High Kick - 420g 134,99 zł Sprawdź Teraz!

2. High Kick – działanie
Jak zostało wspomniane, High Kick wykazuje kompleksowe działanie dzięki wykorzystaniu trzech zróżnicowanych mieszanek suplementów diety. Dzięki ich odpowiednim proporcjom i skondensowaniu w jednym preparacie otrzymujemy wielowymiarową odżywkę, która zapewnia maksymalne wsparcie osobom zaangażowanym w intensywną aktywność fizyczną oraz uprawiającym sport zarówno na poziomie amatorskim, jak i profesjonalnym.

 

Główny kompleks ma za zadanie regulację oraz wzmocnienie pracy ośrodkowego układu nerwowego na skutek wysiłku fizycznego. Połączenie tauryny, tiaminy (witaminy B1) i tyrozyny zapewnia normalizację funkcji OUN, a także poprawę przewodnictwa informacji nerwowej pomiędzy tworzącymi go komórkami, jakimi są neurony. Z kolei kofeina i żeń-szeń mają na celu utrzymanie odpowiedniego skupienia oraz pobudzenia w trakcie ćwiczeń. Dodatkowo High Kick został wzbogacony o schizandrol A, substancję występującą w cytryńcu chińskim, której zadaniem jest redukcja kortyzolu i niwelowanie efektów przemęczenia.

 

Firma Iron Horse zadbała, by ich booster treningowy oddziaływał na wydolność mięśni w silny i zarazem zrównoważony sposób. W tym celu producenci postanowili wykorzystać połączenie dwóch silnych substancji, znanym ćwiczącym z preparatów przedtreningowych. Mowa o beta-alaninie i cytrulinie, które stanowią fundamentalne składniki mieszanek pompujących, pozwalających na zwiększenie wytrzymałości do ćwiczeń oraz znaczny wzrost odporności na dynamiczną pracę mięśni podczas treningu.

 

Wykorzystanie acetylo-l-karnityny oraz popularnego kompleksu egzogennych aminokwasów BCAA ma za zadanie nasilić detoksykację ustroju ze zbędnych i szkodliwych metabolitów wtórnych. Co więcej, oba składniki stanowią silne anaboliki, które pozwalają na produkcję dodatkowej energii i blokowanie katabolizmu mięśniowego. Na osobną uwagę zasługuje też potężna dawka witamin i minerałów, wśród których można wyróżnić między innymi niacynę, kobalaminę, kwas askorbinowy czy magnez. Stanowią one dopełnienie ochronnego charakteru suplementu i kolejny element wsparcia dla pracy całego metabolizmu.

 

Ostatnią grupą składników jest wspomniana już mieszanka ziół, której głównym zadaniem jest stymulacja procesów pozwalających na skuteczne oczyszczenie krwi. Diosmina, hesperydyna oraz rutyna to niezwykle mocne antyoksydanty umożliwiające usuwanie wolnych rodników i niepotrzebnych produktów przemiany materii. Dzięki temu ustrój ma zapewnione odpowiednie środowisko do prawidłowego funkcjonowania, co z kolei przekłada się na jeszcze lepszą jakość wypracowanych podczas treningów efektów. Warto też dodać, że detoksykacja stanowi jeden z głównych mechanizmów zapobiegania katabolizmowi.

 

3. High Kick – dawkowanie
Producenci suplementu High Kick polecają, by przestrzegać zaleceń zamieszczonych na opakowaniu produktu. Zapewni to maksymalne wykorzystanie preparatu oraz pozwoli uzyskać oczekiwane efekty. W tym celu pojedynczą porcję preparatu (15 g) należy zmieszać z zimną wodą i wypić do 30 minut przed planowanym wysiłkiem fizycznym. Z czasem dawka może zostać zwiększona do dwóch. Z uwagi na fakt, że High Kick jest boosterem treningowym, jego suplementacja powinna zostać ograniczona jedynie do dni treningowych.

 

4. High Kick – opinie
Pomimo iż High Kick to suplement przedtreningowy jego działanie oraz przeznaczenie są nieco odmienne od typowych boosterów. Odżywka marki Iron Horse jest polecana głównie zawodnikom dyscyplin wytrzymałościowych, których intensywność treningowa jest naprawdę wysoka. High Kick znajduje zastosowanie przede wszystkim wśród pasjonatów sztuk walki, czego dowodem jest fakt, iż produkt poleca sam Michał Materla – jeden z czołowych zawodników polskiej federacji KSW. Odżywka High Kick to jedna z pierwszych odżywek typu preworkout, która nie jest polecana stricte kulturystom i miłośnikom sportów siłowych. Wszystko za sprawą bogatego i niezwykle zróżnicowanego składu, który stanowi wielowymiarowe wsparcie nawet podczas bardzo wyczerpujących treningów.

 

5. High Kick – cena
Preparat High Kick jest produktem ogólnodostępnym, który można zakupić w profesjonalnych punktach sprzedaży odżywek dla sportowców oraz w naszym sklepie internetowym. Suplement dostępny jest w opakowaniu o pojemności 420 g (28 sugerowanych porcji), którego cena wynosi 129 zł. Booster treningowy firmy Iron Horse można też dostać w formie pojedynczej saszetki (15 g) za cenę 6 zł, co stanowi świetne rozwiązanie dla osób, które przed zakupem chciałby sprawdzić działanie tego produktu.