Hi-Anabol Protein to suplement diety zawierający w swojej formule mieszankę białek składającą się z izolatu białka serwatkowego (20%), koncentratu białka serwatkowego (45%) oraz izolatu białka sojowego (35%). Wszystko to połączone ze sobą daje idealny zestaw aminokwasów endogennych oraz egzogennych doskonale wpływających na rozbudowę muskulatury osoby regularnie ćwiczącej.  

 

SPIS TREŚCI:
1. Składniki aktywne Hi-Anabol Protein
2. Opinie o preparacie Hi-Anabol Protein
3. Jak dawkować Hi-Anabol Protein

 

 

1. Składniki aktywne Hi-Anabol Protein

Dzięki białku serwatkowemu poddanemu odpowiednim procesom technologicznym i izolatowi białka sojowego otrzymuje się efekt błyskawicznego wchłanianie aminokwasów po spożyciu suplementu, co z kolei daje efekt ułatwionego wprowadzenia organizmu w stan anaboliczny. W związku z tym Hi-Anabol Protein dobrze jest stosować dwa razy dziennie – pierwszy raz zaraz po przebudzeniu, z samego rana, drugi raz – tuż po treningu. Ponadto białko serwatkowe we współpracy z białkiem sojowym stymuluje przemianę materii. Wpływa to pozytywnie na budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej lub redukowanie tkanki tłuszczowej. Toteż suplement jest polecany osobom, którym bardzo zależy na efektywnej rekompozycji sylwetki.

 

W jednej porcji 25 g preparatu Hi-Anabol Protein zawiera się 21,7 g białka, 0,6 g węglowodanów oraz 0,7 g tłuszczów. W omawianym suplemencie zawierają się również witaminy E, C, B1, B2, B3, B6, B12, B5, biotyna i kwas foliowy. Wartość energetyczna 25 g proszku to 96 kcal.

 

2. Opinie o preparacie Hi-Anabol Protein
Opinie znalezione w Internecie na temat Hi-Anabol Protein są pozytywne. Podkreśla się dobrą rozpuszczalność. Użytkownicy stwierdzają, że białko zawarte w opisywanym produkcie jest bardzo wysokiej jakości, szczególnie chwalony jest jego aminogram. Produkt jest stosunkowo niedrogi (ok. 130 zł za opakowanie 2250 g). Większość sportowców mających kontakt z omawianym produktem uważa, że jest to najlepszy specyfik w kategorii proteinowych odżywek za taką cenę.

 

3. Jak dawkować Hi-Anabol Protein
W przypadku regularnego stosowania preparatu Hi-Anabol Protein zarówno w dniach treningowych, jak i nietreningowych można dostarczać do organizmu jedną lub maksymalnie trzy porcje dziennie, zależnie od potrzeb i intensywności ćwiczeń. Nie zaleca się jednak przekraczania wyżej określonej maksymalnej dawki. Hi-Anabol Protein jest suplementem, który może uzupełniać całodzienną dietę, lecz nie można go stosować jako substytut diety zróżnicowanej. Jeżeli chodzi o jego przechowywanie, to należy umieścić go w miejscu pozbawionym wilgoci w temperaturze pokojowej. Konieczne jest pilnowanie, by nie miały do niego dostępu dzieci. Suplement nie może być przyjmowany przez kobiety w ciąży ani kobiety karmiące. Można go nabyć stacjonarnie oraz w sklepach internetowych.

  Fabryka Siły Sklep

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy