Białko i węglowodany to fundament naszych mięśni. Kiedy nasz organizm nie otrzymuje ich w dostatecznej ilości, nie możemy oczekiwać estetycznej i spektakularnej muskulatury. Niestety, sama dieta może okazać się niewystarczającym sposobem na utrzymanie odpowiedniej podaży tych makroskładników. Istnieją jednak suplementy wspierające proces budowania masy mięśniowej. Takim produktem jest m.in. Gain Bolic – wysokiej jakości odżywka, która ma mnóstwo zalet.

 

SPIS TREŚCI:
1. Gain Bolic – zalety
2. Gain Bolic – skład
3. Gain Bolic – gdzie kupić?
4. Gain Bolic – dawkowanie
5. Gain Bolic – dla kogo?
6. Gain Bolic – bezpieczeństwo

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Gain Bolic – zalety
Gain Bolic to wysokiej jakości odżywka będąca mieszanką białka i węglowodanów, które dodatkowo zostały uzupełnione o wiele cennych składników. Z uwagi na skoncentrowane dawki wykorzystanych substancji aktywnych Gain Bolic jest idealnym preparatem wspomagającym rozbudowę dotychczasowej masy mięśniowej.

 

2. Gain Bolic – skład
Odżywka Gain Bolic to przede wszystkim zróżnicowane źródła białka, które w przypadku produktu firmy Olimp pochodzą m.in. z klasycznego koncentratu serwatki, jajecznej albuminy czy kazeiny micelarnej. Zróżnicowane tempo wchłaniania składników umożliwia długotrwałe nasycenie naszych mięśni oraz wydłużone w czasie dostarczanie energii.

 

Producent nie wykorzystał w formule zbędnych protein roślinnych, które są często stosowane jako wypełniacze w składzie. Oprócz tego Gain Bolic to także spora dawka proenergetycznych węglowodanów pozwalających w szybki sposób na uzupełnienie strat powstałych w trakcie treningu. Co więcej, Gain Bolic to także dodatek kreatyny, oleju MCT czy tauryny, które świetnie uzupełniają działanie preparatu podczas budowania masy. Gainer marki Olimp został pozbawiony cukru mlecznego, laktozy, co stanowi bardzo dobrą informację dla osób z jej nietolerancją.


3. Gain Bolic – gdzie kupić?
Odżywka Gain Bolic jest preparatem wysokiej jakości. W związku z tym jest chętnie wybierana przez osoby pracujące nad swoją sylwetką. Z uwagi na dużą popularność suplement firmy Olimp jest dostępny zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Zakupy przez Internet okazują się lepszym rozwiązaniem z uwagi na oszczędność czasu. Jeśli zamówisz Gain Bolic w sieci, przesyłka zostanie dostarczona pod wskazany adres. Fabryka Siły Sklep


4. Gain Bolic – dawkowanie
Odżywkę Gain Bolic zażywać należy zarówno w dni treningowe, jak i te przeznaczone na odpoczynek. Dziennie – niezależnie od tego, czy w danym dniu trenujemy, czy też nie – spożyć należy maksymalnie 3 porcje suplementu. Warto pamiętać, że osiągnięcie efektów gwarantuje regularne stosowanie odżywki, zgodne z zaleceniami producenta.


5. Gain Bolic – dla kogo?
Odżywka sprawdza się doskonale w przypadku osób stawiających sobie za cel rozwój masy mięśniowej i siły. Świetnie zaspokaja zwiększone zapotrzebowanie energetyczne, a także ułatwia spożycie założonej liczby kalorii w ciągu dnia. Może być stosowana zarówno przez osoby ćwiczące rekreacyjne, jak i te, które stawiają na intensywny wysiłek fizyczny.

 

6. Gain Bolic – bezpieczeństwo
Odżywka jest naprawdę bezpiecznym suplementem diety, po który można sięgnąć bez żadnych obaw. Należy jednak pamiętać, że odżywka nie może być stosowana przez wszystkich. Producent podkreśla, że Gain Bolic nie jest polecany kobietom w ciąży, karmiącym matkom, a także osobom niepełnoletnim. Należy pamiętać, aby nie spożywać odżywki, gdy jej termin przydatności do spożycia minął. Istotne jest także przestrzeganie zalecanej przez producenta dawki.

 

Gain Bolic to wysokiej jakości suplement diety, który dostarcza niezbędnej dawki energii potrzebnej do skutecznej rozbudowy naszych mięśni. Odżywka jest bezpieczna, podczas stosowania nie trzeba obawiać się wystąpienia efektów ubocznych. Pozwala szybko osiągnąć zakładane efekty. Jej niewątpliwym plusem jest powszechna dostępność – z zakupem odżywki nie ma najmniejszego problemu.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy