Osoby, które korzystają z siłowni, mają przed sobą jeden cel – wzrost masy mięśniowej. Dźwiganie ciężarów, zwiększanie ilości spożywanego pożywienia, regularne posiłki i treningi – wszystko to działa korzystnie na przyrost mięśni. Jest to jednak proces powolny, a sam rozmiar masy mięśniowej w dużej mierze zależy od indywidualnego typu budowy. Każdy, kto chce przyspieszyć efekty ćwiczeń, może skorzystać z suplementu na masę Gain Bolic 6000, uznawanego za jeden z najlepszych na rynku odżywek sportowych.

 

SPIS TREŚCI:
1. Szybki przyrost masy z Gain Bolic 6000 – skład
2. Dla kogo Gain Bolic 6000 – efekty
3. Gdzie kupić Gain Bolic 6000 – sklep i cena
4. Dlaczego warto stosować Gain Bolic 6000?
5. Sposób użycia i dawkowanie Gain Biolic 6000

 

 

1. Szybki przyrost masy z Gain Bolic 6000 – skład
Suplement stanowi zbiór ekskluzywnych składników, które połączone ze sobą pomagają w szybszym wzroście mięśni. W jednej porcji produktu znajdziemy między innymi:
– kazeinę micelarną,
– ultrafiltrowane białko jajeczne,
– taurynę,
– kreatynę,
– dekstrozę.

Oprócz wymienionych wyżej składników środek zawiera również odpowiednio skomponowaną porcję węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym, koncentrat białek serwatkowych WPC oraz witaminy i minerały. Tak dobrane składniki nie tylko dodają organizmowi kalorii, a wraz z nimi energii, ale działają anabolicznie, przyspieszają wzrost mięśni i zapobiegają ich skurczeniu podczas przerwy w treningach.

 

2. Dla kogo Gain Bolic 6000 – efekty
Produkt przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, których typ budowy ciała nie pozwala na szybki przyrost mięśni. Niektórzy bywalcy siłowni pomimo intensywnych ćwiczeń z ciężarami i spożywaniu określonej ilości kalorii mają problemy z nabraniem masy. To właśnie dla nich przygotowano Gain Bolic 6000, efekty którego widać już po pierwszym tygodniu stosowania.

  Tu kupisz ten produkt Olimp Gain Bolic 6000 - 3,5kg (4.27) Olimp Gain Bolic 6000 - 3,5kg 211,79 zł Sprawdź Teraz!

Z suplementu Gain Bolic 6000 korzysta wielu profesjonalnych sportowców oraz trenerów personalnych, którzy chętnie polecają środek innym. Pozytywne opinie o Gain Bolic 6000 wyrażają również naukowcy, którzy podkreślają, że przy odpowiednim dawkowaniu jest to produkt nieszkodliwy dla zdrowia.

 

3. Gdzie kupić Gain Bolic 6000 – sklep i cena

Środek dostępny jest praktycznie w każdym sklepie z suplementami dla sportowców. Produkt znajdziemy również na stronie producenta, którym jest popularna firma Olimp, znana wszystkim amatorom siłowni. Cena Gain Bolic 6000 może różnić się w zależności od wagi opakowania i mieści się w granicach od ok. 33 zł do 190 zł.

 

4. Dlaczego warto stosować Gain Bolic 6000?

Osoby, które mają problem z przyrostem masy mięśniowej, powinny do swojej diety dołączyć ten właśnie suplement. Jest to jeden z najlepszych na rynku środków na przyrost masy mięśniowej, który wyrobił sobie renomę zarówno wśród profesjonalnych sportowców, jak i osób, które ćwiczą dla rozrywki. Dzięki temu, że działanie Gain Bolic 6000 jest błyskawiczne, nawet osoby z drobną budową mogą szybko zauważyć dobre rezultaty ćwiczeń i pochwalić się znajomym rozbudowaną sylwetką.

 

5. Sposób użycia i dawkowanie Gain Biolic 6000

Dla uzyskania najlepszych efektów każdą porcję produktu należy rozpuścić w 170 ml wody. Zaleca się przyjmowanie 1–3 porcji dziennie między posiłkami oraz na około 1 godzinę przed treningiem lub po nim.

 

Dawkowanie Gain Bolic 6000 powinno być dostosowane do indywidualnego zapotrzebowania i nie przekraczać ilości porcji podanych na opakowaniu.

Gain Bolic w przeciwieństwie do innych podobnych produktów pozbawiony jest białek z ziaren pszenicy oraz laktozy, dzięki czemu jest neutralny dla przewodu pokarmowego i nie powoduje wzdęć. Jest to idealna opcja dla każdego, kto chce nabrać masy mięśniowej w szybkim tempie.