Zainteresowanie odżywkami dla sportowców jest bardzo duże. Producenci nieustannie dbają o rozwijanie swojej oferty, starają się przygotowywać odżywki na wysokim poziomie. Założenie jest bardzo proste, mianowicie efekty treningu muszą być najlepsze. Każdy trening jest jednak bardzo dużym obciążeniem dla naszego organizmu i jeśli o tym zapomnimy, to niestety nasze mięśnie, stawy, ścięgna, więzadła będą narażone na różne kontuzje. Na szczęście producenci odżywek, którzy poważnie podchodzą do swojej działalności, starają się przygotowywać produkty, dzięki którym będziemy mogli zagwarantować istotne wsparcie dla organizmu, ochronę stawów, mięśni, ścięgien, chrząstek w trakcie realizowania bardzo wyczerpujących treningów. Taką propozycją jest odżywka Flexit Drink.

 

SPIS TREŚCI:
1. Flexit Drink – charakterystyka produktu
2. Dlaczego zdecydować się na Flexit Drink?
3. Dla kogo będzie przeznaczony Flexit Drink
4. Składniki Flexit Drink
5. Dawkowanie Flexit Drink
6. Opinie na temat Flexit Drink

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Flexit Drink – charakterystyka produktu
Odżywka Flexit Drink wprowadzona do sprzedaży przez firmę Nutrend to bardzo dobra propozycja, która wykazuje silne działanie ochronne dla naszych stawów, torebek stawowych, ścięgien, więzadeł, chrząstek i tkanki kostnej. Producent postarał się o zestawienie doskonałych, sprawdzonych składników, dzięki którym ten właśnie produkt staje się numerem jeden na rynku suplementów, które skutecznie wpływają na regenerację naszego aparatu ruchu.

 

W składzie poza dużą dawką białka kolagenowego znajduje się także cenna glukozamina, chondroityna, kwas hialuronowy i, co ciekawe, jest także dodatkowy składnik – MSM. Producent uzupełnia Flexit Drink także o cenne składniki mineralne i witaminowe, które będą wzmacniać cały organizm.


2. Dlaczego zdecydować się na Flexit Drink?
Flexit Drink to suplement dla osób trenujących, zarówno młodszych, jak i starszych, u których nie będą pomagać podstawowe składniki jak m.in. glukozamina (przy problemach ze stawami czy kontuzjach). Flexit Drink będzie dostarczał wszystkich podstawowych elementów budulcowych, a także promujących odbudowę tkanki chrzęstnej. W składzie znajdują się także cenne witaminy, kwas hialuronowy, który wspiera maź stawową i będzie odpowiedzialny za odżywianie chrząstki stawowej. Łatwo przyswajalne formy wapnia i magnezu również zasługują na zainteresowanie. Produkt zapewnia lepszą ruchomość i elastyczność elementów stawowych, poprawia pracę komórek uczestniczących w tworzeniu tkanki łącznej, intensywnie regeneruje oraz chroni stawy i więzadła przed uszkodzeniami oraz wszelkimi zwyrodnieniami, może skutecznie ograniczyć bóle stawowe.

 

3. Dla kogo będzie przeznaczony Flexit Drink
Flexit Drink to odżywka przeznaczona dla osób, które powinny uzupełnić swoją dietę ze względu na występowanie problemów stawowych. Jest to dobra opcja dla sportowców, a także osób z nadwagą, u których elementy stawowe narażone są w szczególności na kontuzje i zwyrodnienia, będzie ważny dla osób, które doznały urazu takiego jak np. zwichnięcie lub skręcenie. Produkt będzie także zalecany osobom starszym, które mają problemy z osteoporozą.

  Fabryka Siły Sklep

4. Składniki Flexit Drink
Jeśli chodzi o zestawienie składników w tym preparacie, nie ma bardzo wielu elementów, ale to, co najważniejsze, to fakt, że są one rzeczywiście mądrze zestawione, można oczekiwać ich pozytywnego działania na nasz organizm, stawy i mięśnie. Składniki wykazują aktywne działanie i są bardzo ważne dla prawidłowej odbudowy naszych stawów i ich wzmacniania.

 

Białko kolagenowe stanowi dla nas źródło wielu aminokwasów oraz peptydów, które współuczestniczą w tworzeniu kolagenu. A to właśnie kolagen jest dla nas bardzo ważny, ponieważ gwarantuje właściwy rozwój, odżywia i chroni elementy stawowe, poprawia również kondycję włosów, skóry i paznokci. Jeśli stawy nie będą otrzymywać białka kolagenowego, mogą wystąpić problemy z ich funkcjonowaniem.

 

Glukozamina to składnik, który jest pochodną glukozy, dobrze wpływa na ruchomość stawów oraz bezpośrednio również na stymulowanie syntezy tkanki łącznej. Glukozamina ogranicza skutecznie procesy kataboliczne w ramach chrząstek stawowych. Wpływa na tworzenie mazi stawowej, która pozwala na uzyskanie większej ruchomości stawów, chroni przed ich zniszczeniem.

 

Siarczan chondroityny to składnik, który buduje tkankę łączną i wpływa na jej regenerację. Gwarantowanie jego odpowiedniego poziomu w organizmie będzie wpływać skutecznie na ochronę chrząstek przed zwyrodnieniami, co wiemy po przeprowadzonych badaniach naukowych. To również taki składnik, który ma wielki wpływ na wytrzymałość naszych stawów.

 

Kwas hialuronowy jest najważniejszym składnikiem masy międzykomórkowej płynu stawowego w chrząstce. Dodaje miękkości, elastyczności i lepkości mazi stawowej. Struktura kwasu hialuronowego ma właściwości, które nawet przy niskim stężeniu są bardzo cenne dla naszego organizmu.

 

Prolina to składnik, który jest niezbędny do tworzenia kolagenu, należy podkreślić, że synteza kolagenu jest możliwa tylko w obecności witaminy C, poprawia regenerację uszkodzonych chrząstek i więzadeł. Najwięcej proliny znajduje się w strukturach więzadeł i ścięgien stawowych. Odgrywa tam bardzo ważną rolę w odtwarzaniu kolagenu i dlatego warto dbać o dostarczenie tego składnika.


5. Dawkowanie Flexit Drink
Jeśli komuś będzie zależeć na profilaktycznej ochronie, powinien przyjmować 10 g produktu dziennie rano na czczo. Jeśli natomiast komuś będzie zależało raczej na działaniu leczniczym, odbudowie zniszczonych elementów tkanki łącznej, powinien stosować 20 g dziennie. Produkt powinien być przyjmowany w określonej dawce, nie powinno się jej przekraczać.

 

6. Opinie na temat Flexit Drink
Jeśli chodzi o oceny klientów, podkreśla się bardzo silne działanie na organizm i docenia, że dzięki tej odżywce jesteśmy w stanie zadbać o swoje stawy, chrząstki, ścięgna i więzadła. Szczególnie osoby po różnych kontuzjach zauważają, że Flexit Drink działa na nich doskonale i rzeczywiście mogli wyczuć pewną ochronę stawów. Docenia się również fakt, że po stosowaniu tego produktu rzadziej przytrafiają się kontuzje.