Nie ulega wątpliwości, że połączenia stawowe w naszym organizmie odgrywają niesamowicie istotną rolę. Dlatego tak ważne jest, aby możliwie jak najdłużej utrzymać ich doskonałą kondycję. Niestety, wiele osób uskarża się na bóle stawów i rozmaite problemy z nimi związane. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto pomyśleć o stosowaniu odżywek zawierających składniki wspomagające ich prawidłowe funkcjonowanie. Zalicza się do nich między innymi Flexagen Forte – jeden z czołowych preparatów w tej kategorii.

 

SPIS TREŚCI:
1. Flexagen Forte – skład
2. Flexagen Forte – dawkowanie
3. Flexagen Forte – gdzie kupić?
4. Flexagen Forte – bezpieczeństwo
5. Flexagen Forte – kto powinien uważać? 

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Flexagen Forte – skład
Preparat bazuje na roślinnych składnikach, które skutecznie wspomagają elastyczność stawów, a także sprawiają, że ruchliwość stawów zostaje zachowana na prawidłowym poziomie. Dodatkowo chronią one przed wystąpieniem porannej sztywności stawów. Są to ekstrakty z:
– imbiru,
– Boswellia serrata.

 

Oprócz tego producent zdecydował się dodać do Flexagen Forte takie dodatki jak:
– mangan i miedź – biorą one udział w tworzeniu się tkanek łącznych i odpowiadają za ich utrzymanie we właściwej kondycji;
– witamina C – jest niezbędna do tego, aby proces syntezy kolagenu mógł przebiegać prawidłowo;
– kolagen typu II – jest głównym składnikiem chrząstki stawowej.

 

2. Flexagen Forte – dawkowanie
Preparat dostępny jest w niezwykle wygodnej formie – ma postać łatwych do połknięcia tabletek. Producent rekomenduje stosowanie 2 tabletek w ciągu dnia, które należy popić większą ilością zimnej wody.

 

3. Flexagen Forte – gdzie kupić?
Preparat jest chętnie wybierany przez osoby, którym zależy na prawidłowej kondycji stawów. Jego duża popularność jest podyktowana realnymi efektami w trakcie stosowania. Flexagen Forte jest suplementem powszechnie dostępnym. Można go zakupić w wielu aptekach oraz sklepach oferujących odżywki i suplementy diety. Warto pamiętać, że obecnie Flexagen Forte występuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i tych, które prowadzą sprzedaż internetową. Wybór tych drugich pozwala zaoszczędzić czas.

  Fabryka Siły Sklep

4. Flexagen Forte – bezpieczeństwo
Suplement jest środkiem naprawdę bezpiecznym. Nie oznacza to jednak, że można dowolnie ustalać jego dawkowanie. Bardzo ważne jest, aby stosować się do zaleceń producenta co do ilości zażywanych dziennie tabletek. Nigdy nie wolno również traktować Flexagen Forte jako zamiennika posiłków lub uzupełnienia codziennej diety. Suplement ma wspomóc organizm, a nie zastępować to, co pojawić powinno się na naszym talerzu. Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania preparatu, warto skonsultować się z farmaceutą bądź swoim lekarzem.

 

5. Flexagen Forte – kto powinien uważać?
Pomimo bezpiecznego działania Flexagen Forte nie powinien być stosowany w każdym przypadku. Konsultację z lekarzem są zalecane w sytuacji, gdy:
– chorujemy na cukrzycę;
– spodziewamy się dziecka bądź karmimy piersią;
– mamy upośledzoną tolerancję glukozy;
– stosujemy leki przeciwzakrzepowe;
– jesteśmy obciążeni ryzykiem wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego.

 

Oprócz powyższych suplementacja preparatem Flexagen Forte powinna być skonsultowana ze specjalistą w przypadku podawania go dzieciom i młodzieży.


Flexagen Forte to wysokiej jakości suplement diety, który opracowano w celu wsparcia stawów – bez wątpienia jednego z ważniejszych elementów naszego układu ruchu. Warto sięgać po odżywkę jeszcze zanim pojawią się choćby drobne problemy ze stawami. Suplement jest łatwo dostępny, a jego przystępna cena sprawia, że każdy może pozwolić sobie na jego zakup. Bez wątpienia jest to świetny wybór, który korzystnie wpłynie na nasze zdrowie.