Odżywki typu gainer sprzedają się obecnie doskonale i wzbudzają bardzo duże zainteresowanie. Jeśli ktoś realizuje trening siłowy, będzie to dla niego istotne wsparcie. Firmy pracują nad ich doskonałą jakością. Wśród różnych propozycji na uwagę zasługuje m.in. odżywka Dymatize Super Mass Gainer. Szczególnie osoby aktywne fizycznie powinny stosować ten preparat.

 

SPIS TREŚCI:
1. Czym jest Dymatize Super Mass Gainer
2. Opinie o Dymatize Super Mass Gainer
3. Jakie dawkowanie Dymatize Super Mass Gainer

 

 

1. Czym jest Dymatize Super Mass Gainer
Najważniejszymi składnikami odżywki Super Mass Gainer są białka i węglowodany. Jeżeli chodzi o proteiny zawarte w tym produkcie, znajdziemy tutaj kompleks białkowy, na który składają się koncentrat białek serwatki, izolat białek serwatki, hydrolizat białek serwatki oraz kazeina micelarna. Dzięki takiemu zestawieniu z jednorazową porcją suplementu dostarczamy do organizmu odpowiedniej ilości białka. Należy podkreślić, że taka kompozycja białek jest pożądana przez osoby trenujące, ponieważ poszczególne frakcje białkowe wyróżniają się różnym czasem wchłaniania w przewodzie pokarmowym. Dzięki temu dostarczamy do mięśni niezbędnych składników nawet do kilku godzin po spożyciu odżywki.

 

Węglowodany zawarte w produkcie to maltodekstryna, która dostarcza niezbędnej energii w postaci glukozy. Maltodekstryna otrzymywana jest przez hydrolizę skrobi spożywczej. Podczas treningu organizm w celu pozyskiwania energii korzysta m.in. ze zgromadzonego w mięśniach glikogenu. Ważnym aspektem w żywieniu sportowców jest zadbanie o optymalną ilość węglowodanów, jakie musimy zapewnić organizmowi po zakończeniu ćwiczeń. Dzięki odżywce Super Mass Gainer mamy taką możliwość?

 

Dodatkowo odżywka została wzbogacona o kompleks witamin z grupy B, które odpowiadają m.in. za przebieg procesów związanych z wytwarzaniem energii w ludzkim organizmie oraz pracę układu nerwowego. Preparat zawiera również monohydrat kreatyny. Pozytywne działanie kreatyny wśród osób podejmujących aktywność fizyczną zostało udowodnione w wielu badaniach. Kreatyna w naszym ciele jest wykorzystywana do magazynowania energii potrzebnej m.in. do syntezy ATP. Dzięki temu kreatyna stanowi źródło energii dla pracujących mięśni. Korzystne właściwości tego związku są szczególnie istotne w sportach siłowych, charakteryzujących się wysoką intensywnością.

 

2. Opinie o Dymatize Super Mass Gainer
Odżywka Dymatize Super Mass Gainer to kolejny produkt doświadczonego producenta, zbierający wiele pozytywnych opinii. Klienci, którzy realizują trening siłowy, doceniają przede wszystkim to, że produkt dostarcza wielu cennych składników i charakteryzuje się bardzo silnym działaniem, bezpośrednio wpływa także na większe możliwości fizyczne.

 

3. Jakie dawkowanie Dymatize Super Mass Gainer
Stosowanie tego suplementu nie powinno stanowić trudności, przeznaczony jest do stosowania w dni treningowe i te bez treningu. Przyjmowane są maksymalnie trzy porcje tego produktu, a dawkowanie uzależnione jest także od indywidualnych potrzeb. Dotyczy to także ilości kilokalorii, które będziemy chcieli dostarczyć do organizmu.

  Fabryka Siły Sklep

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy