Nie każdy ma dość energii i siły, aby przetrwać pełny i naprawdę intensywny trening. W konsekwencji albo go przerywamy, albo nie jest on na takim poziomie, na jakim powinien być. Na szczęście wyjście z tej sytuacji jest banalnie proste. Wystarczy zdecydować się na doskonałą odżywkę Double Impact, która cechuje się wysoką skutecznością. To obecnie jeden z lepszych preparatów przedtreningowych, który pozwala osiągnąć wymarzone efekty.

 

SPIS TREŚCI:
1. Double Impact – najważniejsze zalety
2. Double Impact – składniki
3. Double Impact – dawkowanie
4. Double Impact – gdzie kupić?
5. Double Impact – bezpieczeństwo

 


1. Double Impact – najważniejsze zalety
Odżywka Double Impact jest przedtreningówką o naprawdę nowatorskiej formule. Połączono w niej najskuteczniej działające boostery treningowe, które gwarantują sukces. Preparat wzbogacono o witaminę B1, przez co działa jeszcze lepiej. Wszystkie znajdujące się w odżywce substancje aktywne są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne. Podczas opracowywania formuły preparatu bazowano na doświadczeniach najlepszych sportowców, którzy od lat trenują i wiedzą, co znajdzie zastosowanie w przypadku intensywnych i długotrwałych ćwiczeń. Stosowanie odżywki skutecznie zwiększa komfort treningu. Sprawia również, że nie brakuje nam motywacji. Mięśnie są lepiej odżywione, a trening bardziej efektywny.

 

2. Double Impact – składniki
Formuła odżywki oparta została na dwóch istotnych składnikach – AAKG oraz jabłczanie cytruliny. To właśnie taka mieszanka sprawia, że odżywka niezwykle skutecznie pompuje mięśnie podczas treningu siłowego. AAKG to substancja, która pozwoli na zrealizowanie nawet najbardziej morderczego wysiłku! Jej stosowanie sprawia, że sięgnąć można po naprawdę ogromne ciężary. Arginina przyczynia się do nasilenia procesów syntezy nowych cząsteczek białkowych, a także stymuluje wzrost poziomu niezbędnego hormonu wzrostu. AAKG jest aminokwasem, który dodatkowo wzmacnia naszą kondycję seksualną, zwiększa libido, a także ogranicza niebezpieczne działanie powysiłkowego katabolizmu. Z kolei jabłczan cytruliny zwiększa wydolność organizmu, a także zwiększa tempo naszej naturalnej regeneracji. Substancja ta pomaga skutecznie odzyskać energię i pozbyć się zmęczenia. Dzięki temu nasze mięśnie lepiej rozwijają się, a my jesteśmy właściwie przygotowani do kolejnego treningu.

 

3. Double Impact – dawkowanie
Odżywka przeznaczona jest do stosowania ok. 30 minut przed podjęciem aktywności fizycznej. Jeżeli zależy nam na zmaksymalizowaniu osiąganych efektów, możemy zażywać również jedną porcję odżywki zaraz po przebudzeniu. Należy jednak pamiętać, by przestrzegać wytycznych zamieszczonych przez producenta na opakowaniu produktu, co pozwoli uniknąć ryzyka występowania objawów niepożądanych.

4. Double Impact – gdzie kupić?
Odżywka Double Impact to niezwykle popularny suplement diety wpisujący się do grona boosterów treningowych. Efektem takiej popularności jest wysoka dostępność odżywki. Każdy, kto zainteresowany jest jej zażywaniem, nie będzie miał najmniejszego problemu z jej zakupem.

  Fabryka Siły Sklep

Odżywkę znaleźć można w większości sklepów zajmujących się sprzedażą odżywek i suplementów diety dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Co więcej, odżywkę Double Impact można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i tych, które prowadzą swoją działalność za pośrednictwem Internetu. Jeśli wybieramy zakupy w tych drugich, możemy zaoszczędzić naprawdę mnóstwo czasu.

 

5. Double Impact – bezpieczeństwo
Odżywka jest bezpiecznym suplementem diety, który stosować można bez żadnych obaw o własne zdrowie. Warto jednak pamiętać, że nie jest rekomendowana dla wszystkich, suplementacja tym preparatem jest niewskazana dla młodych matek oraz kobiet karmiących. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do możliwości wykorzystania odżywki Double Impact warto przed jej zakupem skonsultować się z lekarzem.