Activlab to producent suplementów diety, który ma na swoim koncie wiele świetnych produktów. Wśród nich znajdują się także te, które mają pośrednio wpłynąć na zwiększenie poziomu testosteronu w organizmie. To ważny związek dla każdego mężczyzny, hormon który ma istotny wpływ na wiele aspektów życia, w tym także na jakość wykonywanych treningów. Stymulowanie endogennej syntezy testosteronu będzie więc bardzo ważne, ponieważ od tego będą w pewnym stopniu zależeć nasze możliwości treningowe, co na pewno wpłynie na efekty realizowanego przez nas planu treningowego. Wśród tego typu produktów znajduje się między innymi DAA Activlab, który postaramy się nieco lepiej przedstawić.

 

SPIS TREŚCI:
1. Charakterystyka DAA Activlab
2. Składniki DAA Activlab
3. Dawkowanie DAA Activlab
4. Opinie na temat DAA Activlab

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Charakterystyka DAA Activlab
Produkt DAA Activlab to świetna propozycja, jeśli chodzi o naturalne boostery testosteronu. Ten produkt opiera się na skutecznej dawce kwasu D-asparaginowego, który gwarantuje zwiększoną produkcję wspomnianego androgenu. Produkt przyczynia się do zwiększenia poziomu tego hormonu w organizmie, a to pośrednio sprawia, że wytrzymałość w trakcie treningu będzie większa. Dzięki szerokiemu działaniu opisywanego preparatu można również liczyć na to, że w trakcie suplementacji nastąpi poprawa samopoczucia oraz polepszy się koncentracja.

 

Jeśli ktoś będzie wykonywał treningi regularnie, na pewno doceni również to, że ten produkt będzie dawał nam szansę na utrzymanie ich stałej intensywności. DAA reguluje poziom neuroprzekaźników takich jak dopamina czy GABA, dlatego może poprawiać pamięć oraz nastrój. Szeroki zakres efektów, jakie gwarantuje DAA, sprawia, że ten produkt będzie idealny dla osób, które myślą poważnie o kształtowaniu swojej sylwetki.

 

2. Składniki DAA Activlab
Jeśli chodzi o skład tego produktu, jest on ograniczony jest do jednego głównego składnika, i jest to właśnie DAA. DAA to aminokwas niebiałkowy, który wykazuje odczuwalny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Kwas D-asparaginowy jest syntetyzowany w organizmie na skutek procesu przemiany kwasu L-asparaginowego.

 

Jego obecność odnotowuje się w przysadce mózgowej, podwzgórzu oraz jądrach. DAA może przyczyniać się do intensyfikacji wydzielania hormonu luteinizującego (LH), co dalej wpływa na pobudzenie produkcji testosteronu w gonadach męskich. Rola DAA nie ogranicza się jednak jedynie do stymulowania biosyntezy androgenów.

  Fabryka Siły Sklep

3. Dawkowanie DAA Activlab
DAA Activlab powinno się przyjmować w dni treningowe oraz w dni nietrenignowe, taki sposób suplementacji według producenta gwarantuje optymalne działanie preparatu. Niezależnie od dnia powinno się stosować 4 kapsułki produktu pomiędzy głównymi posiłkami lub przed snem. Suplement w pewnym stopniu oddziałuje na gospodarkę hormonalną. Zdecydowanie nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży, a także dla matek karmiących.

 

4. Opinie na temat DAA Activlab
Mężczyźni, którzy trenują siłowo, powszechnie uważają, że ten suplement dobrze się sprawdza, ponieważ wyraźnie można odczuć efekty jego stosowania. Opisywany preparat zwiększa zdolności treningowe, dzięki czemu każdy kolejny trening realizowany jest lepiej niż poprzedni.

 

Większość osób twierdzi, że produkt rzeczywiście zwiększa zdolności treningowe i dlatego można odczuć jego działanie dość szybko. Wiele osób stosujących ten preparat podkreśla, że to jeden z najlepszych boosterów testosteronu dostępnych na rynku.