Spalacze tłuszczu to bardzo popularne suplementy. Bardzo często zbyt wolny metabolizm niweczy wszystkie nasze starania. Pomimo dobrej diety i skrupulatnie wykonywanych ćwiczeń waga ani drgnie. Co zrobić w takiej sytuacji? Niektóre osoby, które borykają się z nadwrażliwością na związki pobudzające lub mają problemy z układem sercowo-naczyniowym, powinny dobrze przeanalizować skład dostępnych na rynku spalaczy tłuszczu. Na szczęście istnieją suplementy, które dobrze radzą sobie z tkanką tłuszczową i nie rujnują przy tym zdrowia. Tego typu suplementem jest Cutting Edge.

 

SPIS TREŚCI:
1. Cutting Edge – skład
2. Cutting Edge – działanie
3. Cutting Edge – dawkowanie
4. Cutting Edge – opinie
5. Cutting Edge – cena
6. Cutting Edge – dodatkowe informacje

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Cutting Edge – skład
Cutting Edge to suplement diety, który zaliczamy do spalaczy tłuszczu. Jego skład opiera się wyłącznie na naturalnych i sprawdzonych składnikach. Formuła zawiera m.in.:
L-karnitynę – będąca naturalnym transporterem kwasów tłuszczowych wewnątrz komórek. Substancja ta bierze udział w przemianie węglowodanów. Ponadto eliminuje wytworzone w trakcie nadmiernego wysiłku cząsteczki mleczanu. Właśnie dlatego L-karnityna jest polecana sportowcom;


witaminę B6 – B6 ma głównie znaczenie w stabilizacji pracy ośrodkowego układu nerwowego. Witamina ta bierze udział w metabolizmie białka i tłuszczów, wchodzi bowiem w skład enzymów, które je trawią;


potas – pobudzający wydzielanie insuliny. Jego udział jest niezbędny w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz odpowiedniej pracy mięśni. Dzięki potasowi mózg pracuje prawidłowo – pierwiastek wpływa bowiem pozytywnie na koncentrację i zdolność myślenia. Ponadto minerał wpływa na regulowanie ciśnienia tętniczego krwi oraz prawidłową pracę nerek. Potas jest odpowiedzialny za właściwą gospodarkę wodną organizmu;


lecytynę – dzięki której tłuszcz rozpada się na mniejsze cząsteczki. Lecytyna wspiera działanie wątroby, przez co szansa, że nadmiarowy tłuszcz zostanie w organizmie, zmniejsza się. Ponadto substancja ta dodaje energii – nie musisz jeść dużo, żeby czuć się w pełni sił;


cholinę – jest substancją lipotropową odpowiedzialną za przetwarzanie i transportowanie molekuł tłuszczu. Dzięki niej szybciej i efektywniej tłuszcz się wchłania i jest zużywany;


metioninę – aminokwas egzogenny biorący czynny udział w szlakach metabolicznych. Metionina uczestniczy np. w syntezie karnityny mającej wpływ na transportowanie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów komórkowych;


olej lniany – bogaty w kwasy omega-3 olej lniany oczyszcza wątrobę i zwiększa produkcję prostaglandyn i kwasów żółciowych, poza tym zwiększa metabolizm, hamuje apetyt. Ze względu na dużą zawartość błonnika poprawia perystaltykę jelit. Olej lniany wykorzystywany jest do detoksykacji. Wypłukuje z organizmu złogi bakterii, toksyn i innych niekorzystnych substancji.


2. Cutting Edge – działanie
Regularne stosowanie suplementu sprawia, że kwasy tłuszczowe szybciej przenoszą się do mitochondriów, przez co łatwiej dochodzi do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Ponadto odżywka stymuluje organizm do pobieranie większej ilości energii z nagromadzonych zasobów tłuszczowych. Cutting Edge przyczynia się do poprawy pracy wątroby, przez co usprawnia się detoksykacja organizmu. Ze względu na obecność w suplemencie mieszanek ziołowych (m.in. korzeń hortensji, bukko brzozowe, owoce jałowca, kukurydza, mącznica lekarska) dochodzi do nasilenia diurezy.

 

Cutting Edge wspiera także funkcjonowanie układu nerwowego, który jest narażony na gorsze funkcjonowanie ze względu na wdrożenie diety redukcyjnej i intensywnych ćwiczeń. Dużą zaleta suplementu jest regulowanie poziomu cholesterolu oraz utrzymywanie jego właściwego stężenia. Dzięki temu spada ryzyko wytworzenia się miażdżycy i innych chorób pojawiających się wraz z otyłością.

  Fabryka Siły Sklep

3. Cutting Edge – dawkowanie
Spalacze tłuszczu należy stosować z rozwagą. Dotyczy to także Cutting Edge. Po pierwsze – dzięki temu możemy być pewni 100% skuteczności suplementacji. Poza tym dbamy o swoje bezpieczeństwo. Pamiętajmy więc, by stosować suplement zgodnie z wszelkimi zaleceniami, które są podane na opakowaniu suplementu.

 

Należy stosować 3–4 tabletki dziennie. Najlepiej przyjąć pierwszą rano na czczo, natomiast kolejne między posiłkami, a w dni treningowe – przed planowanym treningiem. Należy pamiętać, że każdą przyjętą dawkę należy popić dużą ilością zimnej wody.

 

4. Cutting Edge – opinie
Cutting Edge jest chwalony za brak nadmiernego pobudzenia. Jego zażywanie nie wiąże się z bezsennością, zbyt dużą potliwością itd. Tego typu efekty uboczne są często obserwowane przy zażywaniu innych spalaczy tłuszczu. W Cutting Edge nie ma jednak kofeiny i innych substancji pobudzających, dlatego osoby wrażliwe na tego rodzaju substancje mogą z powodzeniem stosować ten suplement.

 

Cutting Edge wykazuje naprawdę zadowalającą skuteczność. Dzięki niemu metabolizm w naturalny sposób zaczyna przyspieszać. Wszystko to dzięki zastosowaniu kombinacji składników, które wykazują działanie lipo-synergistyczne. Cutting Edge potrafi wkomponować się w naturalne szlaki metaboliczne organizmu, przez co przyspiesza pozbywanie się zbędnej tkanki tłuszczowej.

 

5. Cutting Edge – cena
Cutting Edge to dosyć popularny produkt. Suplement ma wielu fanów na całym świecie. Z tego powodu dostępność odżywki jest bardzo dobra. Preparat można kupić stacjonarnie i przez internet. Preparat występuje w postaci tabletek, które łatwo połknąć.

 

6. Cutting Edge – dodatkowe informacje
Suplementów diety nie można traktować jako substytutów zrównoważonej diety. Odpowiedni tryb żywienia oraz aktywność fizyczna mają fundamentalne znaczenie dla uzyskania zdrowia i atrakcyjnej sylwetki. Nie należy przekraczać dziennej zalecanej dawki do spożycia.