Spalacze tkanki tłuszczowej, pomimo ich wielkiej popularności, nie są rekomendowane dla wszytskich. Osoby borykające się z nadwrażlwością na związki pobudzające czy problemy sercowo-krążeniowe często muszą zrezygnować z dodatkowego wsparcia w postaci tej grupy suplementów. Cutting Edge to z kolei świetna alternatywa dla wszystkich tych, którzy szukają łagodnego i zarazem skutecznego sposobu na pozbycie się nadmiernej masy ciała. W niniejszym tekście prezentujemy skład oraz działanie fatburnera marki USA Laboratories.

 

SPIS TREŚCI:
1. Cutting Edge – skład
2. Cutting Edge – działanie
3. Cutting Edge – dawkowanie
4. Cutting Edge – opinie
5. Cutting Edge – cena

 

 

1. Cutting Edge – skład
Suplement diety Cutting Edge jest naturalnym spalaczem tkanki tłuszczowej, którego formuła została oparta tylko i wyłącznie na sprawdzonych składnikach. Podstawowym związkiem jest tutaj l-karnityna, która od dłuższego czasu stanowi podstawę preparatów ukierunkowanych na kształtowanie sylwetki oraz walkę z nadprogramowymi kilogramami. Jej działanie zostało wzmocnione poprzez dodatek licznych aminokwasów oraz ziołowych czynników, które w bezpieczny sposób pozwalają na osiągnięcie założonego celu. Firma USA Laboratories postanowiła stworzyć fatburner, którego właściwości będą skoncentrowane przede wszystkim na uzyskaniu smukłej figury i to bez konieczności wykorzystywania składników pobudzających, takich jak guarana, kofeina czy yerba mate.

  Tu kupisz ten produkt USA Laboratories Cutting Edge - 120tabl. (4.74) USA Laboratories Cutting Edge - 120tabl. 67,69 zł Sprawdź Teraz!

2. Cutting Edge – działanie
Jak zostało wspomniane, głównym składnikiem aktywnym preparatu Cutting Edge jest l-karnityna. Związek ten ulega naturalnej syntezie w organizmie człowieka, gdzie na drodze przemian zachodzących w mózgu, nerkach oraz wątrobie powstaje ze związków aminokwasowych – lizyny i metioniny. L-karnityna stanowi niezwykle efektywną substancję w okresie redukcji tkanki tłuszczowej. Wszystko za sprawą aktywnego udziału w procesie transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów, co oznacza stymulowanie organizmu do pobierania niezbędnej energii z nadmiernie nagromadzonej tkanki. Co więcej, spalacz marki USA Laboratories pozwala na znaczną poprawę funkcjonowania wątroby, dzięki czemu mechanizmy detoksykacji naszego ustroju działają jeszcze lepiej.

 

Cutting Edge to także silna mieszanka naturalnych suplementów ziołowych, takich jak bukko brzozowe, korzeń hortensji, owoce jałowca, kukurydza zwyczajna, mącznica lekarska czy perz właściwy. Bogaty kompleks organicznych składników został użyty przede wszystkim w celu nasilenia diurezy, która stanowi pierwszy element walki z nadprogramową ilością tkanki tłuszczowej. Dzięki nasileniu utraty wody podskórnej w bardzo szybki sposób zredukujemy nadmierną masę ciała, co pozwoli zauważyć pierwsze efekty już po krótkim czasie stosowania preparatu opatrzonego logiem USA Laboratories.

 

Na osobną uwagę zasługuje bogaty kompleks antyoksydantów, które pozwalają niezwykle skutecznie oczyścić organizm ze zbędnych metabolitów wtórnych oraz szkodliwych wolnych rodników. Cutting Edge dzięki obecności chlorofilu, ekstraktu z zielonej odmiany herbaty, metioniny i pietruszki umożliwia sprawne pozbycie się niepotrzebnych produktów przemiany materii. Z drugiej strony firma USA Laboratories wykorzystała cholinę, inozytol, lecytynę, potas oraz witaminę B6. Kombinacja takich składników pozwala na ciągłe wzmacnianie pracy systemu nerwowego, który zostaje poddany nadmiernemu obciążeniu, jakie wynika z diety o obniżonej kaloryczności oraz intensywnej aktywności fizycznej.

 

Cutting Edge pozwala też na regulację poziomu cholesterolu i utrzymanie go na niezbędnym optimum. To natomiast umożliwia dodatkowe wsparcie dla całego układu krążenia, co niweluje ryzyko niektórych chorób, jakie mogą towarzyszyć nadwadze bądź otyłości. Spalacz marki USA Laboratories dzięki wspomnianej już lecytynie oraz sproszkowanemu siemieniu lnianemu determinuje więc sprawne funkcjonowanie naszej gospodarki lipidowej.

 

3. Cutting Edge – dawkowanie
Każdy spalacz tkanki tłuszczowej, w tym także Cutting Edge, wymaga odpowiedniego stosowania, co pozwala na uzyskanie jego maksymalnych właściwości. Wobec tego zaleca się, by fatburner był przyjmowany zgodnie z zaleceniami producenta zawartymi na opakowaniu suplementu. Twórcy prepraratu rekomendują, aby w dni treningowe zastosować pojedynczą porcję (1 tabletka), którą najlepiej przyjąć rano przed śniadaniem oraz przed planowanym treningiem. W przypadku dni wolnych od aktywności fizycznej marka USA Laboratories radzi, by pojedyncza porcja została spożyta przed śniadaniem lub głównym posiłkiem w ciągu dnia. Każdorazową dawkę Cutting Edge należy popić znaczną ilością zimnej wody.

 

4. Cutting Edge – opinie
Głównym atutem preparatu Cutting Edge jest brak efektu nadmiernego pobudzenia, który niejednokrotnie można napotkać przy korzystaniu ze spalaczy tkanki tłuszczowej. Wszystko za sprawą nieobecności związków pobudzających i stymulujących, często stanowiących podstawę formuł ukierunkowanych na ułatwienie procesu odchudzania. Dzięki temu Cutting Edge jest polecany osobom nadmiernie wrażliwym na działanie kofeiny i jej pochodnych, co pozwala im cieszyć się z korzyści jakich dostarcza ten suplement.

 

Pomimo braku działania pobudzającego, a także bezpośredniego wpływu na mechanizm termogenezy czy wzrost ciśnienia krwi, Cutting Edge jest preparatem o dużej skuteczności. Jest to podyktowane poprzez zastosowaną kombinację organicznych składników, które wykazują silne działanie lipo-synergistyczne. Oznacza to, że spalacz firmy USA Laboratories doskonale wkomponowuje się w naturalne szlaki metaboliczne naszego organizmu i nasila wewnętrzne procesy służące uzyskaniu wymarzonej sylwetki.

 

5. Cutting Edge – cena
Spalacz tkanki tłuszczowej marki USA Laboratories jest popularnym suplementem diety, dlatego można go bez najmniejszego problemu zakupić w punktach sprzedaży odżywek dla sportowców oraz w naszym sklepie internetowym.


Cutting Edge wsytępuje w postaci łatwych do połknięcia tabletek, które ze względu na niewielki rozmiar nie powodują problemów w czasie spożycia. Cena za opakowanie mieszczące 120 sugerowanych porcji wynosi 54 zł.