Suplementy zawierające w swoim składzie kreatynę są najchętniej wybierane przez osoby aktywne fizycznie. Jeśli ktoś będzie zainteresowany odżywkami, w których wiodącym składnikiem będzie kreatyna, może oczekiwać dużej mocy podczas realizacji treningu. Crea Bomb to propozycja dla osób, które zauważają, że w trakcie treningu zaczyna im brakować mocy, siły i szukają sposobu, by temu zapobiec.

 

SPIS TREŚCI:
1. Crea Bomb – charakterystyka produktu
2. Działanie Crea Bomb
3. Składniki Crea Bomb
4. Dawkowanie Crea Bomb
5. Opinie o Crea Bomb

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Crea Bomb – charakterystyka produktu
Odżywka Crea Bomb została wprowadzona do sprzedaży przez firmę Scitec. W składzie omawianego produktu znajduje się kompleks zawierający 6 form kreatyny. Dawki wszystkich składników zostały starannie dobrane, aby dostarczyć odpowiedniej porcji, której regularne przyjmowanie przyczyni się do zwiększenia efektów wywołanych prze ciężki trening, m.in. poprawa siły i wytrzymałości mięśniowej.


2. Działanie Crea Bomb
Crea Bomb to idealna mieszanka, połączenie najlepszych dostępnych form kreatyny. Stosowanie kreatyny przyczynia się m.in. do nasilenia syntezy ATP, które jest źródłem energii potrzebnej do zachodzenia wielu procesów w komórkach. Wielką zaletą opisywanego preparatu jest zawartość tauryny, która poprawia wchłanialność kreatyny.


3. Składniki Crea Bomb
W składzie suplementu znajduje się aż 10 składników aktywnych, z tego 6 z nich to różne formy kreatyny: monowodzian kreatyny, mikronizowany monowodzian kreatyny MicronTec, Kre-Alkalyn® (buforowany monowodzian kreatyny), pirogronian kreatyny, cytrynian kreatyny, fosforan kreatyny. Oprócz tego w składzie znajdziemy również takie dodatki aktywne jak tauryna, tlenek magnezu, kwas jabłkowy czy witamina B3.


4. Dawkowanie Crea Bomb
Stosowanie produktu Crea Bomb powinno przebiegać w 2 fazach. Jeśli chcemy suplementować kreatynę na początku naszej drogi treningowej, to trzeba przyjmować 1 porcję na 15 kg masy ciała. Po około 5 dniach takiego stosowania będziemy zmniejszać dawkę do 1 porcji produktu dziennie, by zapewniać sobie odpowiednie utrzymanie zasobów kreatyny w organizmie. Inny sposób to zacząć od 1 porcji dziennie.

  Fabryka Siły Sklep

5. Opinie o Crea Bomb
Należy podkreślić, że Crea Bomb to przykład odżywki, która charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, dlatego nikogo nie powinny dziwić bardzo dobre opinie, jakie zbiera ten produkt. Osoby stosujące suplement zauważają, że jeśli stosowany jest przez dłuższy czas, wpływa na zwiększenia intensywności treningu.