Carnivor to odżywka proteinowa, której formuła bazuje na wysokiej jakości hydrolizowanym izolacie białka wołowego. Białko to bardzo istotny składnik odżywczy, szczególnie w diecie kulturystów i atletów, którzy na co dzień dbają o swoją sylwetkę i wyniki sportowe. Uzupełnia codzienną dietę o składniki niezbędne do stałych przyrostów siły oraz masy mięśniowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Carnivor i nowoczesne technologie
2. Skuteczność składników Carnivor
3. Stosowanie Carnivor

 


1. Carnivor i nowoczesne technologie
Ten hydrolizowany izolat białka wołowego jest pierwszym tego typu preparatem na świecie, który może stanowić cenną alternatywę dla białka serwatkowego. Do stworzenia tego typu preparatu przyczyniły się w dużej mierze nowoczesne metody ekstrakcji, hydrolizy i filtracji. Wykorzystano tu też tzw. ANRT (Anabolic Nitrogen Retention Technology™), czyli anaboliczną technologię retencji azotu, dzięki czemu możliwe jest optymalne wykorzystanie przez organizm dostarczonych aminokwasów oraz ograniczenie ilości wytwarzanego podczas procesu trawienia białek amoniaku. Zawarte w preparacie białko wołowe zostało pozyskane w zaawansowanym, 6-etapowym procesie produkcji. W suplemencie Carnivor nie ma tłuszczu, cukru mlecznego (laktozy) oraz glutenu.

 

2. Skuteczność składników Carnivor
W preparacie Carnivor znajduje się spora ilość kreatyny. W każdej porcji odżywki Carnivor jest jej do 20 razy więcej niż w drogim steku wołowym. Bez wątpienia stanowi to dodatkowe wsparcie w trakcie procesu budowania masy mięśniowej. To m.in. dzięki wykorzystaniu kreatyny codzienna dawka preparatu Carnivor umożliwia znacznie szybsze polepszenie wyglądu sylwetki.

 

Bardzo ważne jest wykorzystanie BCAA. Dodatek aminokwasów rozgałęzionych bez wątpienia poprawia bilans azotowy w organizmie sportowca, co jest szczególnie widoczne w kontekście syntezy białek mięśniowych oraz hamowania ich wzmożonej degradacji.

  Fabryka Siły Sklep

Preparat Carnivor przyspiesza regenerację po ciężkich treningach, przez co możliwe staje się szybsze przygotowanie organizmu do kolejnych stawianych mu wyzwań.


W skład odżywki Carnivor oprócz hydrolizowanego izolatu białka wołowego, BCAA oraz kreatyny wchodzą m.in. GKG, czyli alfa-ketoglutaran glutaminy, OKG, czyli alfa-ketoglutaran ornityny, AKG, czyli alfa-ketoglutaran, KIC, czyli alfa-ketoizokapronian, maltodekstryna, naturalne i sztuczne aromaty, kwas cytrynowy, acesulfam potasowy, sukraloza.

 

3. Stosowanie Carnivor
Specjaliści opracowali skuteczną formułę, która wymaga tylko odpowiedniego dawkowania, by cieszyć się wszystkimi efektami stosowania Carnivor. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że stosowanie określonych dawek preparatu powinno się wiązać z indywidualnym zapotrzebowaniem organizmu na białko, które będzie stosunkowo większe u sportowców i osób bardzo aktywnych fizycznie.

 

Jeśli chodzi o Carnivor, bez wątpienia jest to preparat świetnie uzupełniający codzienną dietę. Przyjmuje się, że powinno się przyjmować 1–2 porcje dziennie, maksymalnie 3 porcje. Jedna porcja to ok. 33 g, co daje maksymalnie ok. 100 g produktu dziennie. Carnivor należy dostosować indywidualnie do własnego zapotrzebowania. Jedną porcję należy rozpuścić w ok. 250 ml płynu. W takiej ilości wody należy wymieszać proszek, aby dokładnie go rozpuścić. Podczas energicznego mieszania może się pojawić nietrwała piana. Stosowanie większej ilości produktu nie jest wskazane.

 

Carnivor to innowacja na rynku. To nadal świeży, całkowicie odmienny od innych preparat, dzięki któremu możliwe staje się osiągnięcie świetnych wyników. Składniki Carnivor sprawiają, że osiągane wyniki są rewelacyjne. Dodatek kreatyny to tylko jedna z wielu zalet, która może wpłynąć na popularność tego produktu.