Blue Up to kolejny specyfik znanego producenta – Controlled Labs. W tym przypadku mamy do czynienia z suplementem należącym do grupy boosterów testosteronu. Preparat ma jednak bardziej zaawansowane działanie niż popularne środki tego typu. Blue Up wpływa na podniesienie poziomu wolnej frakcji endogennego testosteronu w sposób w pełni naturalny. Dlaczego? Ponieważ jedynie wolny, niezwiązany z żadnym białkiem testosteron wykazuje aktywność biologiczną. Składniki zawarte w preparacie ukierunkowane są m.in. na ograniczaniu działania SHBG, czyli globuliny wiążącej hormony płciowe.

 

SPIS TREŚCI:
1. Blue Up – skład
2. Blue Up – dostępność
3. Blue Up – cena
4. Blue Up – dawkowanie
5. Blue Up – ostrzeżenie

 


1. Blue Up – skład
Suplement ma unikalny skład, a każdemu z jego elementów przypisuje się nieco inne znaczenie.

 

Buzdyganek naziemny
Ta znana w Polsce roślina często wykorzystywana była w indyjskiej oraz chińskiej medycynie naturalnej. Buzdyganek naziemny jest powszechnie uznawany za środek wzmacniający organizm. Część kultur postrzega go jako silny afrodyzjak. Buzdyganek naziemny silnie pobudza popęd seksualny. Do tej pory w niektórych częściach świata używano go przy leczeniu m.in. niepłodności i impotencji. Oprócz tego leczono nim także napady kaszlu, choroby nerek i dolegliwości o charakterze kardiologicznym. Obecnie wyciąg z buzdyganka naziemnego stosowany jest jako składnik suplementów należących do grupy boosterów testosteronu. Badania naukowe potwierdzają jego skuteczność w tym zakresie.

 

Owies zwyczajny
Zboże, które w pożądany przez producenta sposób oddziałuje na SHBG, co w pośredni sposób może wpłynąć pozytywnie na ilość wolnego testosteronu krążącego we krwi.

 

Żeń-szeń malezyjski
Eurycoma longifolia to obecnie jeden ze zdobywających popularność składników, jest stosowany w celu podniesienia libido. W Azji jest powszechnie znany jako silny afrodyzjak. Poleca się go stosować w miesiącach zimowych, ponieważ może poprawić odporność.


Naturalna kofeina
Związek chemiczny, który wpływa na pobudzenie. Działa stymulująco na ośrodkowy układ nerwowy.

 

2. Blue Up – dostępność
Suplement Blue Up jest powszechnie dostępny w sklepach internetowych dla kulturystów i sportowców. Możemy go także znaleźć w dobrych punktach sprzedaży odżywek dla sportowców na terenie całego kraju. Dostępna jest także wersja specyfiku bez stymulantów.

 

3. Blue Up – cena
W sklepach internetowych możemy bez problemu znaleźć suplement Blue Up. Najczęściej sprzedawany jest w opakowaniach liczących 60 kapsułek. Cena specyfiku waha się od 75 zł do nawet 100 zł. Często w sklepach stacjonarnych jest trochę drożej.

  Fabryka Siły Sklep

4. Blue Up – dawkowanie
Producent suplementu rozgraniczył dawkowanie specyfiku na dni treningowe i nietreningowe. Sugerowana dzienna dawka to 1–2 kapsułki. Powinno się je spożyć ok. 30–60 minut przed treningiem. W dni przeznaczone na odpoczynek warto stosować wyłącznie wersje bez stymulantów, np. 30 minut po śniadaniu. Na etykiecie zaznaczone jest, by nie przekraczać dziennej zalecanej dawki.

 

5. Blue Up – ostrzeżenie
W ulotce znajduje się kilka przeciwwskazań do stosowania suplementu Blue Up. Należą do nich problemy z ciśnieniem i nadmierna otyłość. Osoby cierpiące na te przypadłości powinny najpierw skonsultować się ze swoim lekarzem. Producent ostrzega także przed stosowaniem suplementu przez osoby poniżej osiemnastego roku życia.