Wielu sportowców pracuje nad osiągnięciem atrakcyjnej, sportowej sylwetki oraz nad poprawą swojej siły i wydolności. W tym celu stosują odpowiednie ćwiczenia i diety. Nie należy zapominać o tym, że niezwykle istotną rolę w tych procesach odgrywają suplementy diety, dzięki którym można znacznie poprawić efekty treningów i diet. Jednym z nich jest produkt spod szyldu BioTech o nazwie 100% Creatine Monohydrate o potwierdzonym skutecznym działaniu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Zażywanie Biotech 100% Creatine Monohydrate i jego korzystne efekty
2. Biotech 100% Creatine Monohydrate – skuteczne składniki wysokiej jakości
3. Odpowiednie stosowanie kluczem do sukcesu
4. Biotech 100% Creatine Monohydrate – dostępność

 


1. Zażywanie Biotech 100% Creatine Monohydrate i jego korzystne efekty

Prezentowany preparat jest suplementem diety, który co prawda nie jest w stanie zastąpić odpowiednich ćwiczeń i właściwego żywienia, ale za to może skutecznie wspomóc wypracowanie wymarzonej sylwetki, a także wpłynąć na poprawę wydolności, wytrzymałości i siły. Wiele osób ceni sobie dużą skuteczność tego specyfiku, więc opinie o Biotech 100% Creatine Monohydrate są pozytywne. Bardzo ważna jest regularna suplementacja tym produktem, zgodna z zaleceniami producenta. Przekłada się to na wiele korzyści dla organizmu.

 

2. Biotech 100% Creatine Monohydrate – skuteczne składniki wysokiej jakości

Preparat Biotech 100% Creatine Monohydrate jest oparty na kreatynie w formie monohydratu, która skutecznie przyczynia się do zwiększania masy mięśniowej oraz wytrzymałości. Jest to jeden z najbardziej efektywnych i popularnych środków dla osób uprawiających sporty siłowe i siłowo-szybkościowe.

 

Kreatyna to związek biorący udział w procesach syntezy ATP spełniającego istotną rolę podczas skurczu mięśni. Wspomniany wyżej ATP to adenozyno-5′-trifosforan będący podstawowym nośnikiem energii swobodnej. ATP jest magazynowane w mięśniach w stosunkowo małej ilości. Jednym z zadań kreatyny jest zwiększanie dostępnej puli fosfokreatyny, która odgrywa ważną rolę w przemianach energetycznych organizmu.

 

Fosfokreatyna dostarcza brakującą grupę fosforanową, dzięki czemu ADP ponownie przemienia się w ATP. Innymi słowy wyższy poziom kreatyny przekłada się na wydajniejszą resyntezę ATP i zapewnienie większej dawki energii dla mięśni. Dodatkowo kreatyna wpływa pozytywnie na procesy regeneracyjne zachodzące w organizmie po forsujących ćwiczeniach fizycznych.

 

3. Odpowiednie stosowanie kluczem do sukcesu

Aby zapewnić sobie korzystne działanie opisywanego produktu, konieczne jest właściwe dawkowanie Biotech 100% Creatine Monohydrate. Aby otrzymać pojedynczą porcję zaleca się rozpuszczenie 5 g preparatu w 500 ml napoju. Producent zaleca, by w pierwszym tygodniu przyjmować dwie porcje przed treningiem i dwie po nim, w kolejnych tygodniach dawkę należy zmniejszyć do 1 porcji przed treningiem i 1 porcji po nim. W 5 g porcji znajduje się 5 g monohydratu kreatyny, czyli około 4,4 g czystej kreatyny. Badania udowodniły, że składnik ten zwiększa siłę, wydolność i masę mięśniową od 5 do nawet 15%.

 

Oczywiście produkt nie może być zamiennikiem zróżnicowanej diety, ale jest w stanie skutecznie ją wspomóc. Należy unikać przekraczania zalecanej przez producenta dziennej dawki.

 

4. Biotech 100% Creatine Monohydrate – dostępność

Każdy dobry sklep z suplementami sprzedaje Biotech 100% Creatine Monohydrate. Preparat ten jest dostępny zarówno w standardowych sklepach stacjonarnych, jak również jest oferowany przez wiele sklepów internetowych. Dzięki temu każdy ma do niego łatwy dostęp. Inną zaletą jest przystępna cena Biotech 100% Creatine Monohydrate, która wynosi około 45 zł na 500 g.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy