Mimo wielkiej motywacji i szczerych chęci do treningu, często z różnych powodów rezygnujemy z wysiłku fizycznego. Przemęczenie, brak sił, nieprawidłowa regeneracja to jedynie część powodów, które zmuszają nas do przełożenia wizyty na siłowni. Czas to jednak zmienić! Idealnym rozwiązaniem okazują się boostery treningowe, które dzięki kombinacji odpowiednich składników pozwalają zmobilizować nas do pojawienia się na treningu. Cell Pump to odżywka przedtreningowa, której formuła została oparta na popularnych anabolikach, co pozwala na doświadczenie realnego wzrostu energii i wykonanie naprawdę intensywnego treningu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Cell Pump – skład
2. Cell Pump – działanie
3. Cell Pump – dawkowanie
4. Cell Pump – opinie
5. Cell Pump – cena

 

 

1. Cell Pump – skład
Firma Biogenix stworzyła booster będący alternatywą dla rozbudowanych form przedtreningowych, których skład opiera się na wielu składnikach. Formuła preparatu Cell Pump została oparta tylko na skutecznych i wiarygodnych substancjach anabolicznych, które we wzajemnym połączeniu pozwalają na przeprowadzenie treningów o zupełnie innej jakości niż dotychczas. Podstawą receptury odżywki Cell Pump jest kreatyna, która została wykorzystana przez producentów w dwóch najlepiej poznanych formach. Mowa rzecz jasna o popularnym monohydracie, a także równie znanym jabłczanie kreatyny.

 

Kreatyna uznawana jest za najdokładniej przebadany suplement diety dla osób ćwiczących. Podstawowym działaniem tego związku jest zwiększenie ilości energii, jaka jest niezbędna dla sportowców do wykonywania intensywnych sesji treningowych pozwalających na dalszy rozwój sylwetki. Energia ta występuje w najczystszej z możliwych postaci czyli cząsteczek ATP. Za tymi trzema literami kryje się związek nazywany adenozynotrójfosforanem, który jest podstawowym nośnikiem energetycznym ludzkiego organizmu. ATP jest wykorzystywane praktycznie w każdej reakcji biochemicznej i szlaku metabolicznym. Dlatego też suplementacja kreatyną w połączeniu z dietą o dodatnim bilansie kalorycznym oraz właściwie dostosowanym planem treningowym prowadzi do realnego i zauważalnego wzrostu siły. Co więcej, kreatyna pozwala na redukcję zmęczenia w trakcie ćwiczeń, a także w znaczący sposób zwiększa naszą wytrzymałość podczas ich wykonywania. Badania naukowe dowodzą, że stosowanie kreatyny ma niepodważalny wpływ na rozwój masy mięśniowej i zwiększenie gęstości mięśni. Wykorzystanie aż dwóch form kreatyny w preparacie Cell Pump pozwala, by nasza sylwetka charakteryzowała się najwyższą jakością i estetycznym wyglądem.

 

Obecność kreatyny tłumaczy wykorzystanie przez firmę Biogenix tauryny w składzie preparatu. Ten siarkowy aminokwas pełni w odżywce Cell Pump dwojaką funkcję. Pierwszą z nich jest usprawnienie procesu transportu kreatyny do komórek mięśniowych. Tauryna, właśnie dzięki tej właściwości, stanowi częsty dodatek w stackach kreatynowych. Lepszy transport pozwala zminimalizować straty cząsteczek kreatyny do niezbędnego minimum, a nasze mięśnie zostają zaopatrzone w większą ilość tego proenergetycznego związku. Drugie działanie tauryny ma charakter nieco bardziej ogólny. Substancja ta pozwala na zachowanie prawidłowego metabolizmu wszystkich komórek naszego ustroju, w tym także włókien mięśniowych. Odpowiednia przemiana materii w tych strukturach pozwala na pozbycie się zbędnych i szkodliwych metabolitów wtórnych, których obecność zazwyczaj doprowadza do nasilenia degradacyjnych reakcji katabolicznych.

 

Nie zapominajmy, że Cell Pump jest suplementem zaliczanym do grona boosterów treningowych. Oznacza to, że w jego składzie odnajdziemy też związki przyczyniające się do bezpośredniego wzrostu motywacji oraz zwiększenia mobilizacji do ćwiczeń. Właściwość ta jest podyktowana obecnością argininy, która w przypadku suplementu firmy Biogenix występuje w postaci alfa-ketoglutaranu (AAKG) oraz chlorowodorku (l-arginine HCL). Arginina jest związkiem odpowiedzialnym za wzrost uwalniania niezwykle istotnej substancji, jaką jest tlenek azotu. Pasjonaci siłowni bardzo dobrze wiedzą, że jego działanie potęguje efekt pompy mięśniowej, usprawnia transport wartości odżywczych do mięśni wraz z krwią, a także poprawia przepuszczalność naczyń. Efekt? Lepiej ukrwione i odżywione mięśnie wykazują znacznie lepszą efektywność na wysiłek fizyczny, co przekłada się na możliwość wykorzystania większego obciążenia w trakcie treningów. Arginina stanowi też świetny sposób na profilaktyczne zapobieganie chorobom układu krążenia, a także przyczynia się do rozwoju masy mięśniowej. W składzie Cell Pump odnajdziemy też kofeinę, która została wykorzystana jako swoisty dodatek do argininy oraz związek pozwalający na utrzymanie odpowiedniego pobudzenia ze strony układu nerwowego.

 

2. Cell Pump – działanie
Suplement diety Biogenix Cell Pump jest boosterem treningowym, co jednocześnie tłumaczy jego działanie u osób ćwiczących. Wykorzystane składniki sprawiają, że systematyczna suplementacja tym preparatem pozwala na wzrost siły i wytrzymałości w trakcie ćwiczeń, zmniejszenie zmęczenia w trakcie treningu, a także chroni przed szkodliwym działaniem katabolizmu. Ogromny potencjał anaboliczny, jaki drzemie w zastosowanych składnikach, umożliwia realny wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, a także dostarczenie energii podczas „gorszego dnia”. Cell Pump to także świetne urozmaicenie dotychczasowych sesji treningowych i sposób na przełamanie treningowej stagnacji.

 

3. Cell Pump – dawkowanie
Cell Pump z uwagi na to, że jest suplementem przedtreningowym, powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami producenta na opakowania. Pozwoli to na wykorzystanie jego maksymalnego działania oraz uniknięcie rażących pomyłek. Firma Biogenix zaleca, by pojedyncza porcja preparatu (7 g) została zażyta do 30 minut przed planowaną aktywnością fizyczną. Suplement należy rozpuścić w około 300 ml zimnej wody i stosować jedynie w dni treningowe.

 

4. Cell Pump – opinie
Wykorzystanie jedynie dobrze poznanych, a co za tym idzie skutecznych składników, potwierdza realne działanie preparatu Cell Pump jako wsparcia podczas intensywnych treningów. Zastosowanie bezpiecznych dawek poszczególnych związków nie niesie za sobą niepotrzebnego ryzyka nadmiernego pobudzenia organizmu lub pojawienia się objawów niepożądanych. Suplement jest oferowany w dwóch wariantach smakowych (jabłko i pomarańcza), a poprzez użycie innowacyjnych technologii produkcji charakteryzuje się bezproblemową rozpuszczalnością i brakiem chemicznego posmaku.

 

5. Cell Pump – cena
Suplement Cell Pump oferowany jest w opakowaniu o pojemności 490 g, a jego cena zazwyczaj oscyluje w granicach 110 zł. Odżywka firmy Biogenix jest ogólnodostępna, dlatego bez problemu można ją zakupić w punktach sprzedaży suplementów diety oraz w naszym sklepie internetowym.